• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    ENDER
    ENDER --- ---
    HNIZDO: to je stejne jedno, kdyz stoupnou zase coiny, karty nebudou...
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Jo dej vědět Když tak
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: Velikost 43" mam vyzkousenou a skoro parada, ideal by byl pro me jen o fous mensi, odhadem 40" 16:9.

    Vic mi to vyhovuje nez 38" 21:9 ke kteremu jsem se vratil.

    Ale mrzela/mrzi me prave nekvalita tech panelu.

    Jeste promyslim. Bud ho vemu, nebo jeste pockam, zatim nevim.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Sry, ale jinak ten zbytek je super VA panel s obřím kontrastem a HDR 1000, 43' už je i na mě moc, a co jsem koukal tak žádné ghosting na hry. Bohužel přes 1000$ cenovka a setrej na podsvícení? O to víc je to trapný že televize s nanocell se dají koupit za podobný peníze.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: Nevsiml jsem si, diky. Souhlas, to nevypada dobre. Ach jo.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Na videa se nekouknu protoze tu sotva chytnu EDGE. Ale bal bych se jedny veci, a to je nerovnomernost podsviceni dane LED podsvícením jen na krajích rámečku, u takhle dráhyho produktu mi to přijde jako slušnej výsměch, návic jak budou světlovodive vrstvy stárnout tak se to časem bude zhoršovat.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Trailery umej, a ten portál mi přijde jako dobrý napad i koukám s návratem starých dobrých map, ale stále jsem neviděl normální game play, takže stále radši očekávám pretlaskanou dojnou krávu - snad budu prekvapen
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Battlefield 2042 | Battlefield Portal Official Trailer
    https://youtu.be/cuog0y7rReg
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Doom Eternal DLSS quality vs native, 3840x2160@75Hz. Za me lepsi DLSS verze, kvuli lepsimu AA.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MEDAN: je to furt to samy, on se asus zrovna neprerazi aby dodaval do ceska. ja mam od zacatku asus 3090, a dostal jsem silenou nahodou jedinou kartu co prisla pres hranice, potvrzeno zastoupenim.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    HNIZDO: to už není pravda, ale na to se neptám. zajímá mě, proč většina značek už dostupná je, ale jen Asus není?

    Grafické karty NVIDIA GeForce RTX 30 series | Alza.cz
    https://www.alza.cz/graficke-karty-nvidia-geforce-rtx-30/18881565.htm
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MEDAN: Vítejte ba Zemi. Jsme formy života založené na uhlíku, co si ještě pořád myslí, že náramkové hodinky jsou docela dobrý nápad.
    GPU nejsou pomalu rok a další půlrok nebudou.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    Neví někdo proč RTX 30xx karty od Asusu (jako snad jediné firmy) nejsou v Alze dostupné (a to až tak, že Asus v nabídce RTX úplně smazali)?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MCKIDNEY: zatím ne
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HNIZDO: these companies change personnel and designs all the time

    to je krásně definovaná krutá pravda, můžu potvrdit ze zkušenosti na deskách i gpu od gigabyte/asus/msi během posledních dvaceti let
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    HNIZDO: Na twitter a jinde koluji informace o tom, ze to nici i AMD karty a to i tak daleko jako 5XX series.

    Nasel jsi i neco jineho nez spalene pojistky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam