• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Klasika, někdo vyzkoušel a obratem vrátil a hodili to na špatný sklad, nebo jim nepřišlo že si toho někdo všimne.

    HUB by byl fajn, kor kdyby byl 3.0, ale to se objevuje teprve v poslední době. LED jsem varoval ;)
    LAUNCHER: Hezky to prokouklo, tenhle díl jsem ani nikdy nehrál, obecně GTA pro mě znamená si ho zahrát jednou a jít dál, nejak nechápu jak třeba pětku nekdo muze hrat doted.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    GTA Vice City 2: New Remastered Graphics MOD - RTX™ 3090 Ray-Tracing Gameplay - 4K [GTA 5 PC MODS]
    https://www.youtube.com/watch?v=ro3lgwoVgBA
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: ELECTRICKOTA: Klavesy mi prijdou fajn.

    Num Lock atd sviti jako blazen a nedari se mi ho ztlumit - prelepim, aby jen prosvital.

    Mrzi me, ze to opet na sobe nema zadny USB hub, ale zasadni to pro me neni.

    Co je take mrzute, ze mi Alza poslala open box, koukal jsem se ted znovu, ale objednaval jsem novou. Beru toho tam fakt hodne a malokdy je problem, ale ted se stalo. Napsal jsem stiznost, abych predal info, ale resit to nebudu. Klavesnice vypada ok.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ELECTRICKOTA: ono to přes tu pásku prosvětluje :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    PRAASHEK: no a já zase neznám nic horšího než vypisovat heslo bez num locku :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ELECTRICKOTA: btw sys. ledky už léta přelepuju gafou :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    PRAASHEK: jj, říkal jsem že budeš spokojenej ;)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ELECTRICKOTA: tam dokonce někdo zapnul mozek a podsvícení nesvítí skrz krčky kláves. Pořád nejsem schopný pochopit, proč ten dementní styl podsvícení cpou na skoro věechny "mechanické" i mechanické klávesnice
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: :D
    Jo mechanicky jsem zkusil tři, a i ty údajně nejtišší jsou fakt zlo, upřímně i 30let stará mechanická klávesnice je lepší jak ty shity co ted prodávaj.
    Jinak když máš i myš od Logitechu, tak se daj ovládat z jednoho softu a synchronizovat i podsvícení, což je fajn. Jo a dost mi tam chybí klávesa s kalkulačkou, nicméně v tom softu jde přemapovat jakákoliv klávesa, takže ji mám po F12 co prakticky nepoužívám :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: Presvedcil jsi me, objednano :-)

    Ten hluk mechanicke uz me unavuje, rusi to pri videohovorech, kdyz si potrebuji zapsat poznamky.

    A chtel jsem neco s multimedialnimi klavesami a dratem, at se to nevybiji.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    PRAASHEK: G213 od Logitechu - příjemný nemechanický klávesy který nehlučej jak starej psací stroj, příjemné RGB(umí i s nějakými hrami píčovinky jako že měnit barvu podle zdraví, blikat atp.), a kvalitní plasty co se mi ani po skoro 2letech užívaní nikde nenajdes prodreniny ani jiny znamky unavy narozdil od jinych co jsem mel predtim. Velký gumy na spodu, že drží na stole jak přilepená. Nevýhodu je že systémový ledky jako num lock svítí bíle, a rozbíjí jednotu klávesnice, a jinak asi nemám co jí vytknout.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ELECTRICKOTA: sorry za OT, ale jakou klávesnici jsi vybral? :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: jj RT is the way, a NV v tomhle je jasným lídrem, jako u většiny nových technologií. Takže GPU mám taky jasný, a u CPU je mi to též jedno, kouknu na grafy v tom co používám a na cenu. Spíš jsem narážel právě na monitory, klávesnice atp. Třeba klávesnici jsem vybíral 2roky než jsem našel tu s kterou jsem spokojenej a recenze všechny totálně k ničemu!
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: Tak tyhle problemy nemam, hledam nejlepsi co je, pro me ucely :-)

    Protoze DLSS a RTX, tak tuhle a minulou generaci hodnotim zcela jednoznacne ohledne GPU. Zaroven nic proti AMD, konkurence je potreba.

    CPU s dovolenim moc neresim, jsem GPU limited, ne CPU limited.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: ok, a já si říkal jestli není něco divnýho semnou :D
    LAUNCHER: Obecně nesleduju tyhle recenzentský kanály, chybí mi tam Disclaimer část jak má pan Garand Thumb, a to pak nevíš jestli hodnotí své pocity, či pocity výrobce/dodavatele/...
    U GK je to pak pořád stále hodně o tom jestli patříš k zeleným nebo červeným... to samý u CPU... je důležitý nečerpat z jednoho zdroje a kouknout na dvě tři recenze a udělat si svůj obrázek
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    HNIZDO: Naopak sleduji rad jak je citlivy :) Spousta obsahu na YT je half-ass a u nej vis. ze na nic nezapomene. Je to jak sledovat autistu tridit cocku :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LAUNCHER: jak píšu, já to zkusil třikrát vždycky to vedlo k tomu, že jsem trochu znechuceně kroutil hlavou
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: Steve nekeca, ale je to nesnesitelna hysterka. Kdyz ho sleduju, mam neustaly neprijemny pocit ze v tom okamziku oznami ze je veganska transka.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PRAASHEK: Mne se libily Techquickie (jiny jejich channel), clovek se na pozadi rychle dozvedel, co je v Tech noveho. Ted abych se bal koukat i na ne, ale nevim jestli se podari najit nejakou alternativu.

    Kdyz jsem kolem Vanoc stavel comp, tak jsem hodne koukal na Gamers Nexus. Nemyslim, ze mam skills, abych posoudil jestli tamni Steve keca. Ale lide ho vesmes chvali myslim. Se stavbou compu mi to urcite hodne pomohlo.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LAUNCHER: já jsem nějak nikdy nechápal, proč je tak populární, podíval jsem se na tři jeho videa a minimálně z půlky tam hodnotil nebo vymýšlel strašné hovadiny (nejvíc si pamatuju, jak udělal tři herní pc sestavy /levnou,střední,drahou/ a ty komponenty co tam zvolil byly úplně mimo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam