• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    Informace o grafických kartách nVidia - benchmarky, recenze, zkušenosti, přetaktování, chlazení, ovladače, hry, akcelerované aplikace.
    Cyberpunk2077 - technická stránka a nastavení, gameplay. Důvodem je svévolné a neodůvodněné omezení přispívání moderátorem do původního fóra.

    PhysX
    CUDA, vývoj

    Ovladače: nVidia download

    NVCUVENC dll download

    Trolling, OT a napadání se odměňují zahnutým ovocem.
    rozbalit záhlaví
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Mafia: Definitve Edition vypada hezky, ale: Prave ted mi zbyva 0 ks naboju do Thompsonu a zaroven 21 ks do 1911.

    Jak se tohle muze stat? To si behem testovani nikdo nevsimne, ze obe zbrane maji preci stejnou razi?

    Nebo je tam nejaky osklivy game designer, ktery vyzaduje mit to strelivo separatne?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    LAUNCHER: s brandama zbrani je to slozity, nektery vyrobci umoznej pouzivaj brand velmi ochotne a jeste vychazej vsemozne vstric (pamatuju si, ze nam takhle sla na ruku treba ceska zbrojovka), jiny zas jedou po lajne, ze nechtej bejt spojovany s nasilim ve hrach - a tech je imo vetsina. Proto ve vetsine her maj zbrane vetsinou oznaceni z pismen a cislic (ktery se iirc neda nijak chranit) u zbrani, ktery jsou proflakly, nebo nejakej fiktivni brand u tech ostatnich.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: EOtech za studeny valky, hmm to je jak kolimce v první světový v BF1 :D (to že laboratorní prototypy fungovali, je zcela jistý, to ale neznamená že to dáš pěšákovi). Jinak tyhle gun related blbostí(bohužel nejen gun releated) tak mi totálně vytočili u COD když jsem zabil v Normandii němce se špaginem z východní fronty, hru jsem nedohál, odinstaloval a vrátil s poděkováním že tohle nepřekousnu :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Jinak DLSS chvalim jako skoro vzdy. Stiny krasny, snad nejlepsi co jsem kdy kde videl. Textury mistama super, ale casto otravny low res. Rusi prave i to, jak je to nesourode.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Prosel jsem vcera single CoD:CW. Mistama moc hezka grafika, misty slabsi, az to pusobilo nesourode. Co me velmi neprijemne prekvapilo, tak extremne kratky single. 10 kratkych misi a hotovo.

    Odbocka pro gun fans:

    Co jsem nechapal, ze hra ze studene valky: Ale na kveru mas EOtech, v DDR ma policie Svedske pusky Ak5 v 5.56 (nekoho zmatlo ze se to jmenuje Ak5 Automatkarbin 5, ale presto to pratele neni AK Avtomat Kalashnikova a nema to s nim nic spolecneho?), na Ruskych zakladnach zasoby streliva v NATO razich atd.

    Toto vlastne neni stiznost, jen prekvapeni. Na kverech mam rad moderni optiku a preferuji AR pusky :-)

    V tomto smeru bych si spise povzdechl, ze pred zadnou misi jsem si nemohl vybrat, co si sebou vezmu.

    Jo a je pitomej ten mix fake nazvu zbrani s real nazvy zbrani. Tzn Hockler Koch MP5 se jmenuje "MP5", ale Beretta 93R se jmenuje "Diamatti".
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    Zvažuji zkusit nějakou 3070 z bazaru... na bazos.cz jsou od cca 15 litrů, což mi přijde jako šméčko, hlavně kvůli popisům, taky ti lidi nenabízí nic jiného a nemají hodnocení, co si o tom myslíte vy?

    Např. tohle:
    https://pc.bazos.cz/inzerat/141854501/gigabyte-geforce-rtx-3070-aorus-master.php

    Případně nehodláte se někdo v relativně blízké době nějaké 3070/3080 zbavit?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: Yes!
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Elder Scrolls Online gets NVIDIA DLAA (Deep Learning Anti Aliasing) - VideoCardz.com
    https://videocardz.com/newz/elder-scrolls-online-gets-nvidia-dlaa-deep-learning-anti-aliasing

    POZOR POZOR

    Tohle je nesmirne dulezita zprava. Poprve ve volne prirode bylo zaznamenano pouziti DLSS jako cisteho AA, bez upscaling medoty. Jinymi slovy DLSS s faktorem 1x.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: Potvrzuji, vyzkouseno ted rano a nebavi. Treba budou mit jini vice stesti.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: koukal jsem na nejaky YT pak rozbor od DF a ta hra se mi za a, graficky opravdu nelibí b, grafickym stylem zcela nesedí c, to jak se to tam hraje mi prijde spíš jako hopsačka = not worth it of my money.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Back 4 Blood – Campaign Trailer
    https://youtu.be/v5WrvW4YXJw
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RATTKIN: Thx za tip, pripisuji si na seznam.

    Akorat ted trosku bude trvat nez se k necemu dostanu, nestiham v praci a snazim se napracovat nejaky cas na FC6 (coz se mi nedari).
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LAUNCHER: tvl prey je system shock 3, akorát nesehnali licenci
    a s dobrým modem vypadá fakt dobře
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RATTKIN: Nemam, ale mrknul bych se na ten Deathloop: [LAUNCHER @ nVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry]

    Mam rad ray-tracing a prave Deathloop ho ma.

    Melo by to byt od autoru her, na ktere se ptas.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LAUNCHER: taktak, nedohrál jsem ani jeden bioshock, i když chvíli jsem je hrál všechny, ale tam se jen střílí do hlavy.. teda dohrál jsem ten jak si potapěč.
    Dishonored, prey máš dohrané?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ELECTRICKOTA: kazdy dalsi proces je nasobne drazsi nez predchozi, ale zaroven roste komplexita cipu, cili naklady na vyvoj. lip uz bylo.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Tak jsou tací, zřejmě nižší formy, co hrajou Minecraft ;)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: Miluji cyberpunk, takze me nadchnes System Shockem 2, ale nezaujmes Bioshockem.

    Chvilku jsem to zkousel, ale nechytlo me tema, pak je to tezky.

    Tim nic proti tomu a povazuji to proste za patrne krasnou hru, ktera udelala radost spouste lidi.

    Ze ji neudelala zrovna mne? To je zivot - tak mi udelala radost nejaka jina.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    NVIDIA Lovelace nemá být pro chudé: výkonná, ale drahá? | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/nvidia-lovelace-nema-byt-pro-chude-vykonna-ale-draha/55947
    budoucnost nevypadá o moc růžověji, ale jestli bude 4080 za 25k tak do ní i tak půjdu :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: nemožné :D První Bioshock byl v té době nevídaný zjev. Ostatní díly byly zlo a nebavili vůbec. No každopádně Mirrors Edge na RTX by vypadalo libově, navíc mě ta hra onehdy hrozně ba.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    NVIDIA CEO Jensen Huang makes 2021 Time 100 world's most influential people list - VideoCardz.com
    https://videocardz.com/newz/nvidia-ceo-jensen-huang-makes-2021-time-100-worlds-most-influential-people-list

    gratuluju stara lisko
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Nvidia Responds Following Geforce Now Leak
    https://gamerant.com/nvidia-responds-geforce-now-leak/

    Ale přímo to nepopřeli
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: anarchista!
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: Jsem asi jediny na svete ale Bioshock nebavil.

    Coz me hrozne zklamalo, protoze System Shock 2 me bavil moc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam