• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    teda jestli je to promrzly, boxy by mely mit nejakou temperaci
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: vyndany z pytliku hodinu dve, jde o kondenzaci a dneska je dost suchej vzduch
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Do karty lezici na stolku jsem nacvakl ten proklinany 12VHPWR konektor. Z druhe strany ma pojistku. S jistotou lze nandat. Naslednym pokusem o vytazeni muzete vyzkouset, zda je nadoraz a pojistka ho chytla.

    Urcite bych preferoval pohlednejsi reseni. Ale jako nejaka past na uzivatele, mi to nasazovani konektoru neprijde.

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Je doma. Vytazena z Alzaboxu, venkovni teplota 3 C. Jak dlouho to mam nechat aklimatizovat? Bojim bojim 🙂 V danem kontextu me napis "chill" rozesmal 🙂
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ELECTRICKOTA: po vydání velkorozpočtového CP2077 se nelze divit, není to první technický průser po startu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LAUNCHER: byly pryč už v poledne :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: A jsou pryč.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: Refundoval jsem to na Steamu. Ohledně technických problémů bych klidně počkal na patch. Ale přijde mi, že důraz je na mlácení se, ne na střelbu. To by mě nebavilo. YMMV.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: dnes jsem v rychlosti zkusil, a nemá to DLSS jen FSR2. Bohužel stutter I v benchi po patchi co ho měl fixovat(CPU utilizace do 50% spíš ale okolo 40%). Nepodpora 21:9 monitoru(aspoň v tom benchi) no a co mě rozsekalo úplně jsou zabugovany settingy, který neukladali žádný nastavení. Vypnul jsem a počkám na proper patch, nemít to zadarmo tak bych refundoval. Nechápu proč vydáváji takový polotovar, navic když evidentně jediná platforma ktera je odladěna je PS5 kterou zrovna nevlastním ani nechci. Greedy bastrds, a to se na to tesim rok.. RTX záběry z W3 patche mě aspoň dnes potěšili.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    NVIDIA is lowering GeForce RTX 4090/4080 pricing in Europe by 5% - VideoCardz.com
    https://videocardz.com/newz/nvidia-is-lowering-geforce-rtx-4090-4080-pricing-in-europe-by-5
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: Dekuji. Radsi si od toho moc neslibuji, at nejsem moc zklamany.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: drzim palec.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: Děkuji. Tak snad nebudu mít smůlu na špatný kus. Kdyby se to takhle stihlo už před Vánoci, byla by to paráda.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: nemluvim o prisvihu ani on niceho neodrazuju, jen informuju
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: Prý lepší chlazení než FE a o nevyznamny chlup vyšší takty. Jsou lepší karty, ale jako průšvih jsem to nikde neviděl. Pokud jsem něco prehledl, pls mi to napište.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: hardwarova vybava odpovida cene, na zbytek se musis mrknout na recenze, nic jsem o inno zatim necet, limit je zda se natvrdo 450
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: Pls co z toho pro me plyne? Muzu ji vzit, nebo ji tam radsi nechat?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: jeste tam je
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Jsou na na Alze, stihl jsem:

    Inno3D GeForce RTX 4090 iChill X3 24G - Grafická karta | Alza.cz
    https://www.alza.cz/inno3d-geforce-rtx-4090-ichill-x3-24g-d7501186.htm

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam