• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUITEdropbox.com
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    tak jsem vas z nastenky vsechny voklikal ;-)
    QUITE
    QUITE --- ---
    CRANK: nz. ,))
    CRANK
    CRANK --- ---
    A tímto děkuji hrablu :)
    CRANK
    CRANK --- ---
    Jo. Sám sobě to neoršíříš. Ale když si to budeme potvrzovat mezi sebou, tak to funguje :).
    JOHNY115
    JOHNY115 --- ---
    JOHNY115: tak sice me to pridalo ale v referrals na webu me to pise: status: Ineligible (This referral is not eligible for bonus space. Either their email address was already in our system or they are using the same computer as you are.) :D tak to mozna zas stahnou
    JOHNY115
    JOHNY115 --- ---
    JOHNY115: tak uz funguje :) chvili to trvalo
    JOHNY115
    JOHNY115 --- ---
    slo vam to rozsirit ? nechal sem si poslat do yopmail, unlinknul sem svuj acc, zapojil ten novej ... dal zpatky a nic
    CRANK
    CRANK --- ---
    Používal jsem @yopmail.com
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MIKROM: diky Petr Pan a QUITE
    CRANK
    CRANK --- ---
    Tak jsem se regnul, snad vám to zafunguje. A tady moje referal https://www.dropbox.com/referrals/NTMzODg1NzE5
    CRANK
    CRANK --- ---
    Tak já du do toho :D
    QUITE
    QUITE --- ---
    CRANK: stačí mail koš ,)
    CRANK
    CRANK --- ---
    QUITE: A zakládáte fake maily jo? :D
    QUITE
    QUITE --- ---
    CRANK: je tam v preferences tlačítko "unlink"
    CRANK
    CRANK --- ---
    A jak to děláte s tou povinnou instalací dropboxu? To odinstalujete ten co máte a nainstalujete nový?
    QUITE
    QUITE --- ---
    Sázejte pozvánky a rovnou registrujte ty co je už pastovali. ,)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    takze o pozvankach jsem netusil, tak proc ne https://www.dropbox.com/referrals/NTQ1NTU3MTM5 ;)
    CRANK
    CRANK --- ---
    Je tady ale taky celkem opruz záležitost s tím, že nestatčí pozvat a přijmout pozvání registrací, ale je taky potřeba nainstalovat a použít dropbox aplikaci...
    BULHI
    BULHI --- ---
    QUITE: no tak jasne, ale predpokladam, ze treba na rapidu a podobnejch sluzbach bude mnohem vic premium members, prijde mi ze tohle je jinej typ sluzby.. proto se prave ptam, jestli do toho nekdo vidi :-)
    JOHNY115
    JOHNY115 --- ---
    vzhledem k tomu ze mam 2GB tak sem tam jeste nedaval naky velky 4.7GB soubory apod (max 700MB) ... tak mozna to checkovani odpovida cteni hashe toho souboru ... kde u tech mensich souboru to netrva tolik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam