• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUITEdropbox.com

    na čem používáte Dropbox?

    84 hlasy od 84 respondentů

      rozbalit záhlaví
      MIKROM
      MIKROM --- ---
      MEDWYN: Ale jo, v tom pitomým okénku byl původně jen obrázek, změnili to na poslední tři změněný soubory. Nicméně to, že pauznutí je zase o klik víc mě netěší - na osx, nebo Unixu jde ovládat parametrem
      MEDWYN
      MEDWYN --- ---
      MIKROM: A zase zadna zmena ktera by za neco stala.
      Zajimalo by me, na co teda maji ten feedback system, kdyz veci pro ktere uzivatele nejvic lobbuji nechavaji naprosto bez povsimnuti.
      MIKROM
      MIKROM --- ---
      btw dropbox 2.0.0 je na svete
      DRSNAKE
      DRSNAKE --- ---
      pokud někdo chce více místa a pomůže i mě, pls z odkazu http://db.tt/6HjzeM0t
      ZRIZENEC
      ZRIZENEC --- ---
      HUGGI: hm, koukal si na features v placeny verzi toho dropsyncu? to umi jeste neco navic. nemam na to ale ted cas
      HUGGI
      HUGGI --- ---
      ZRIZENEC: ted to zkousim..vypada ze to funguje ok (vyberes slozu v mobilu, na dropboxu..nastavis smer a jede to..) ..jenze zase interval, jhestli wifi nebo mobil..to muzes nastavit jen vsude najednou ne pro kazdou synchronizaci zvlast (jestli jich to vubec umi vic..

      takovy veci povazuju za dost zakladni pro vyuziti takovyho uloziste..
      ZRIZENEC
      ZRIZENEC --- ---
      HUGGI: jako slozitejsi to je, ale oficial aplikace to proste neumi. ani poradne nevim jak tahle funguje, ja si vystacim s oficialni aplikaci.
      HUGGI
      HUGGI --- ---
      ZRIZENEC: no na to sem koukal..ale to zacina bejt trochu slozity muset kuli zakladni funkci pouzivat dalsi aplikaci..
      VFISA
      VFISA --- ---
      HUGGI: Pokud mas iPhone, tak Readdle umi obousměrný sync složek - i kdyz tedy na kliknutí..
      HUGGI
      HUGGI --- ---
      Jde nejak synchronizovat automaticky urcitou slozku dropboxu na telefon (android) - chapu smysl ze do telefonu se to automaticky nesychronizuje kuli dat. prenosum...ale mam slozku s fotkama, kterou potrbeuju mit i v telefonu offline pristupnout...je nejaka snadna moznost? nebo musim prejit na jinej cloud?
      SRNECEK
      SRNECEK --- ---
      ERED_MITHRIN: Díky za tip, prozkoumám ho...
      ERED_MITHRIN
      ERED_MITHRIN --- ---
      SRNECEK: nedavno kamarad vychvaloval sluzbu http://www.crashplan.com/, dost mozna by mohla pokryt tvoje potreby.
      MEDWYN
      MEDWYN --- ---
      SRNECEK: Ty hledas cloud BACKUP, ne cloud SYNCHRONIZACI.
      ERED_MITHRIN
      ERED_MITHRIN --- ---
      SRNECEK: souhlas se MIKROM

      scenar, ktery popisujes, by se stal pouze v pripade, ze bys nemel dropbox aplikaci spojenou s dropbox serverem. jinak to udrzuje shodnej obsah na serveru a ostatnich zarizenich.
      MIKROM
      MIKROM --- ---
      SRNECEK: no ale o tom ta synchronizace je, ne? ze to na jednom pc vytvoris/zmenis/smazes a promitne se to na vsech mistech se kterejma se to synchronizuje.
      SRNECEK
      SRNECEK --- ---
      ERED_MITHRIN: Této funkce jsem si všiml, ale přesto jsem doufal, že i když se mi vše v PC vymaže, tak zkrátka to tam bude pořád... ne žádné omezení...
      ERED_MITHRIN
      ERED_MITHRIN --- ---
      SRNECEK: prihlas se na webu, bez do te slozky, kde jsi smazal dokument, a v horni casti stranky, kde jsou ikony, klikni na "show deleted files". dokument bys tam mel mit a pokud neni starsi 30 dnu, mel by jit behem par sekund obnovit.
      SRNECEK
      SRNECEK --- ---
      Ahoj, měl bych otázku k fungování dropboxu... Asi jsem si mylně domníval, že pokud se mi smaže vše na disku, tak dropbox mi uchrání všechna data, která se mi tam narhávají skrze složku... ale dnes jsem si vymazal dokument ve složce dropboxu a ten hned zmizel i ze serveru... jak to tedy je? Děkuji za odpověď.
      MIKROM
      MIKROM --- ---
      Dropbox otevírá pobočku v Evropě a slibuje více jazykových verzí - Živě.cz
      http://www.zive.cz/bleskovky/dropbox-otevira-pobocku-v-evrope-a-slibuje-vice-jazykovych-verzi/sc-4-a-166630/default.aspx
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam