• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEJeans Fetish ~ Dark Blue World.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    koupil jsem si v USA dve dzisky, jednu docela velkou cernou bundu, jen dzinovina, nic jinyho, druhy je verna vesta Suicide Silence s nejakejma mrtvolkama jako nasivkou na zadech, shanim USA vlajku, kterou bych tam nasil misto toho, nejake doporuceni, kde ji poridit? shanel jsem ji primo v USA [v Las Vegas] a nepodarilo se...

    takhle nejak, jen cerna:

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem zpriznene fetish auditka:
    [ SMOKING BLOKE ]
    [ SMOKING WOMAN ]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    trosku OT ale neznam na nyxu zadne jine "modni" auditko... neporadil by mi nekdo, kde sehnat tlusty zimni pansky rolak? [tedy jakykoliv ne-triko s rolakem, idealne obdoba namornickych rolaku]
    dik
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    How Jeans Are Made - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=_KZWe0sYglc
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jak si vybrat ty správné džíny? Nezapínají se snadno a jsou z pořádné látky | life.ihned.cz - Móda
    http://life.ihned.cz/...0-jak-si-vybrat-ty-spravne-dziny-nezapinaji-se-snadno-a-jsou-z-poradne-latky

    zas budu jednou kupovat dziny, sedmicku za ne ale teda nedam no...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GLUMIK: nejnadhernejsi holka na svete, a to pocitam i tu, co jsem z celeho ja miloval. dekuju, mam novy dekstop. zajimave je na ni to, ze je na ni hola kuze videt jen na tvari, rukach, brisku a nohach a pritom mam dojem, ze ji ten wallpaper v praci brzo zakazou ;]
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RETICULI: Mam jeans od Diesel, Hilfiger a Levis. Levis mi slusi nejmene, ale vydrzi nejvice.
    RETICULI
    RETICULI --- ---
    GLUMIK: Super... tak pojdme na to, mate jeste duveru v 501? Nebo jinak, Kdyz chci jeansy co vytrvaji a nechci zrovna skate znacky a chci aby byly fakt dark blue, jakou znacku tedy vybrat? Vcera jsem videl hezky jeansy v GEOX, ale na kalhoty je mi to dost atypicka znacka.
    GLUMIK
    GLUMIK --- ---
    RETICULI: We are still here..;)

    RETICULI
    RETICULI --- ---
    Cau, vidim, ze sem uz dlho nikto nepisal. Predsalen, potrebujem poradit, podujme sa niekto?
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    OVERDRIVE: Tohle je značka Lofli. Pojedu za mesic do NY a tak se tam nekde na ne skocim mrknout. Kdyztak dam echo a muzes objednavat pres net :-)))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DO_ME_NICK_A: prave ty Tom Tailor co jsem si koupil byly tohohle strihu i kdyz v panske variante... ale musim o nich zminit jednu negativni vec... lewisky s utrzenou zadni kapsou porad jeste mam i kdyz jsou cim dal vic rozpadle, porad se daji nosit, kdezto Tom Tailor odesli po stejne mire pouzivani presne po roce... nejdriv se jim protrhly predni kapsy, pak se zacala trhat samotna dzinovina a pak zacaly upadavat knofliky... takze kalhoty to byly hezky, lec na dziny hodne malo trvanlivy...

    nejake doporuceni tedy na kalhoty dobreho strihu [tedy treba ty co sem dala DO ME NICK A ale v panskem strihu], ktere vydrzi vic jak rok? nechci e-kram ale kamenou prodejnu, chci videt a zkusit.... [praha]
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    Nevite kde sehnat podobne?


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DANII
    DANII --- ---
    OVERDRIVE: z doby kdy si mel wildcaty se uz rada veci co se vyroby tyka zmenila, ted by si byl zrejme prekvapenej jakej hadr ze sis to koupil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam