• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARDAKŽonglérská galerie (foto/video) - nothing is impossible
    žonglérská galerie
    rozbalit záhlaví
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    TULEN: urco jo, jakoze znam typku co se tam loni dostala naprostou nahodou... proste stopla dobrou karu a pak naprosto nechapala kam se to dostala bo o tom taky nemela ani tucha....
    TULEN
    TULEN --- ---
    R0C3S3K: nejdirv si neco o tom festaku rpecti, mam pocit ze obyc navstevniky neprijimaji. myslim ze se cvoek musi podilet nejakym projektem na celem festivalu... ale nevim jestli se enco nezmenilo v poslednich letech
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    TULEN: to je neuveritelny, asi zacnu pomalu stradat na letenku
    TULEN
    TULEN --- ---
    tak este jedna galerka z burningmana

    Burning Man - StuckInCustoms.com
    http://stuckincustoms.smugmug.com/Burning-Man-Page
    TULEN
    TULEN --- ---
    R0C3S3K: kecas? http://www.burningman.com/ si poserfuj a projed si to. burning man je festival se skutecne uzasnym a jedinecnym konceptem a vizualem
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    TULEN: ja to neznal:d
    TULEN
    TULEN --- ---
    R0C3S3K: je to uzasne ostatne jako kazdy rok:]
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    a jeste par kousku s ohnem z BM:)









    doporucuju zhlednout i ostatni fotky, to muselo byt neco naprosto uzasnyho, chci to videt takyyy
    http://www.nyx.cz/index.php?l=user;id=KOZLIKK;f=%3Fl%3Dtopic%3Bl2%3D1%3Bid%3D1568
    http://www.nyx.cz/index.php?l=user;id=MRTVY_KENNY;f=%3Fl%3Dtopic%3Bl2%3D1%3Bid%3D1568
    TULEN
    TULEN --- ---
    R1CH4RD: kdyz fotky z burningmana tady tak aspon zonglersky, nebo ohnivy, ne?:]






    TULEN
    TULEN --- ---
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SADY: ja tam sice nebyl, ale dalsi 4 lidi nezavisle na sobe rikali neco dost podobnyho, taky bych se rad mrkl na video
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    JARDAK: škoda že sem to neviděl, doufám že brzy budou videa.
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    SADY: tak ja jsem v prvnim pripade napsal jak to vnimala vetsina lajckeho publika. ta show byla cela v poradku a pekna, ale mohlo to bejt klidne bez zvuku.
    SADY
    SADY --- ---
    JARDAK: "sledujte jaky jsme husty, muzeme vystupovat i na tu nejdebilnejsi hudbu a zaroven jsme nejvic buržo"
    presne na tohle jsem se tesil... musim se smat, nakladas dobre ;D

    btw. prislo nekolik lidi, kteri to vnimali jinak nez ty a pochvalovali si to...
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    DEVIL: Já jenom konstatuju a v žádným případě neodsuzuju. Já to dělám totiž taky :-) ale souhlasím s poslední větou o zkombinování efektních částí v čase. klasika musí postupně gradovat a v nejlepším skončit jinak se to celý zabije.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    JARDAK: je to opravdu zvlastni,,,,

    me hodne sedi styl cirque du soleil, kde je prave mix takovyho toho klasickyho cirkusactvi, kusu dekadence a ty tajuplnosti,,, kdyz pak vidis cesky pozlatko a hadry jak z tuzexu, podle me to musi castecne zabit i choreograficky a technicky zvladnutou show
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    styl 'to cumis co' ale v naproste vetsine komercnich vystupovani fakt zabira. samozrejme k nemu budou tihnout i wannabe profi.
    v naprosty vetsine ty plebs vubec netusi, ze trik, ac vypada jednoduse, tak tys stravil mesic jeho pilovanim doblba. ja ty lidi chapu.
    i kdyz je divny, ze to ctete zrovna ode mne, ja bych ty 'to cumis co' show nechal a neodsuzoval je. vzdyt ty lidi by radi vydreli nakej sestak.. snad to takhle vzdy fungovalo. myslim si, ze by se meli spis naucit mit cit a smysl pro delku celyho vystoupeni nebo tech efektnich casti ci nejak to vyhodne zkombinovat..
    GLUMON
    GLUMON --- ---
    JARDAK: "alepson u nas tedy" - na ejc jsme se teda taky bavili tim, ze spousta performeru jede klasiku - cerveny plaminky na obleccich" , ale "to cumis co" bylo casto opravneny :). Fa fakt, ze pózerství za každou cenu mě osobně nebaví..

    jinak se flitrum a gelu muze rikat retro .. :) se podivej obcas v cem chodi lidi na ulici .. treba letos je sezona flitru a UV :D
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    jsem si ted uvedomil jak to vlastne je :) ackoli se klasicky cirkus uz tezko uzivi a transformuje se do noveho cirkusu, tak fireshow performance se zda jit opacnou cestou (alepson u nas tedy). jakousi tajuplnost a exotiku ohnaru pomalu stridaji upnute oblecky s flitry, nagelovane vlasy a presne pozy s wow efektem "to cumis co" :) jestli to tomu nakonec nejak neubira..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam