• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REGTEPHlubinná regresní terapie
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    To se mezi odbornou veřejností ale dávno ví, některý to dělají hlavně kvůli balení ženskejch :-)
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Jo no, říká se že je dost na ženský :-)
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    MISSTY: ahoj, mám :) co konkrétně by tě zajímalo? byla jsem u něj na výkladu horoskopu a na jedné hypnoze. Nemůžu říct ani špatný ani dobrý, snad jen hodně "od podlahy". Já mám černou lunu ve 12. domě, což prý údajně naznačuje nějaké odchylky v sexualitě, asi až sklony k perverzím a zároveń i nějaká sexuální traumata z minulých životů. Během výkladu horoskopu který protáhl z 90 minut na tři hodiny se neustále dotýkal mojí sexuality a měl potřebu to se mnou řešit. Používal docela neslušné názvy a různá větná spojení, třeba že "je potřeba aby byla žena v sexuálním životě aktivní a aby pulina zažívala orgasmy" :) ale dokázal to podat tak - trochu - otcovsky, že mi to připadalo v pořádku, jen chvílema jsem měla pocit "co to má kurva znamenat"? Popřípadě mi vysvětloval že když provádí regrese ženám, tak se mu tam běžně svlékají a osahávají se. Mám to nahrané na mp3 playeru...
    No nicméně řekla jsem si že to jednou zkusím a pak se uvidí, byla jsem tam jednou, regrese proběhla, byl to stav jakéhosi mělkého spánku a bdělého snění, před očima se mi odehrával příběh života nějaké staré ženy - mě, přírodní léčitelky která žila sama v lese v chatrči se psem. Poté když toto skončilo, tak se mě snažil pan Prokopec ještě dostat zpátky do mého dětství a puberty a kladl mi takové otázky jakože co se stalo významného když mi bylo 13,14,15,16 let... tak nějak jsem v té hypnoze měla pocit z tónu jeho hlasu, že se mě snaží natlačit do toho abych mu řekla o tom kdy jsem poprvé měla sex.) nevím co tím sledoval, nicméně tenhle závěr společně s analýzou nahrávky kterou udělala moje kamarádka psychoterapeutka - supervizorka mě přesvědčil že asi nemám v něj dostatečnou důvěru a budu se "dohledávat" jiným způsobem.

    Tohle je moje osobní zkušenost, bohužel já s ním opravdu nechtěla řešit sexualitu, takže mi jeho přístup nesedl.
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    diky, no o tu astrologii mi ani tak nejde, spis jako o samotne regresni terapie, ktere mi nabizi a ktery rika, ze jsou pro me nutny, ale ja z toho mam dost zvlastni pocit. rada bych mluvila s nekym osobne, kdo prosel u nej terapii nebo kdo rozumi regresi, hypnoze a prekonavani bloku z minulosti. tak jestli tu nekdo takovy je, budu vdecna jestli se mi ozve....
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    čau, u pana Prokopce jsem byl jen na astrologickým výkladu cca před pěti lety a přišel mi fajn, doporučil bych ho, ale byl to můj první výklad, takže můj názor nemá takovou váhu jako od někoho kdo se astrologií zabývá déle a tudíž lépe posoudí jeho profesionalitu, znalosti atd.. nicméně moje máma u něj byla po výkladu i na regresi, jen ja jednom sezení, kde se dostala do prenatálu, pak už u něj nebyla, ale doporučila by ho a důvěřovala mu a líbilo se jí u něj...
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    ahoj, mate nekdo zkusenost s Petrem Prokopcem?
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    Míla Lukášová
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    ahoj, hledam dobreho terapeuta v Praze, muzete mi pomoct?

    Diky
    SHI
    SHI --- ---
    FW: snad to neni uplne OT
    DR. BRIAN WEISS ALL-DAY PAST LIFE REGRESSION WORKSHOPS IN EUROPE


    ROME, ITALY - JUNE 19 - 10 am to 5 pm - ANGELICUM CONGRESS CENTRE

    LONDON, UK - NOVEMBER 5 - 10 am to 5 pm - THE LOGAN HALL INSTITUTE OF EDUCATION


    BRIAN L. WEISS, M.D. will be leading two all-day experiential workshops in Europe this year. Best-selling author of MANY LIVES, MANY MASTERS (MOLTE VITE, MOLTI MAESTRI) and one of the world's leading experts on past life regression, Dr. Weiss will lead you in astonishing large and small group regression and meditation exercises to help you gain a dramatic new awareness of the world beyond your senses and discover the purpose of your life here on earth. Many of the participants have powerful and profound experiences.

    Through the use of hypnotic regression exercises, healing visualizations, meditations and intuitional and right-brain training, these experiential workshops take you on an incredible psychospiritual journey as you explore the limitless boundaries of the mind and soul.

    PRIMA VOLTA IN ITALIA!

    On SUNDAY, JUNE 19, Dr. Weiss will be giving an all-day workshop in ROME. This intensive workshop is being produced and sponsored by My Life. Dr. Weiss will speak in English with simultaneous Italian translation through headsets..

    More information about Dr. Weiss's ROME workshop can be found on the web at:

    www.mylifetv.it/brianweiss/

    * PLEASE NOTE: Early registration discount until May 3, 2011.


    On SATURDAY, NOVEMBER 5, Dr. Weiss will be giving an all-day workshop in LONDON. This intensive workshop is sponsored by Hay House UK

    More information about Dr. Weiss's LONDON all-day can be found on the web at:

    www.hayhouse.co.uk/events/213/many-lives-many-masters


    Don't miss these opportunities to gain greater insight and wisdom and to harness the power of love and understanding to transform your life.


    As always, we thank you for your continued interest and support.

    Our warmest regards,
    The Weiss Institute
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    TECZKA: a jak jste tu regresi zakončili? co já vím, tak bys měla dojít až za "smrt" do světla, abys právě neuvízla na "mrtvém" bodě
    co na to tvůj terapeut? ono také může i nastat léčebná krize, ale to by se ti tedy měl věnovat a pomáhat ti tím projít - v tuhle chvíli mne napadá třeba právě i to reiki, abys dostávala energii a mohla to překonat
    TECZKA
    TECZKA --- ---
    zdravím, před měsícem jsem podstoupila regresi pod vedením svého terapeuta (párkrát předtím jsem s ním zkoušela nějaké vizualizace, ale nikdy minulé životy). přišla jsem k němu, protože jsem cítila úplnou blokaci energie, cítila jsem se jako mrtvá.. navrhl mi reiki, pak se to zlepšilo, následná regrese dopadla poměrně "úspěšně". dva dny nato jsem skončila v nemocnici se záchvatem mrtvice. od tý doby jsem unavená, opět se cítím mrtvá, vnitřně nic. nedokážu v sobě probudit energii.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Nemáte někdo doma Příručku Hlubinné abreaktivní psychoterapie Andreje Dragomireckého? Útlá fialová knížka, vyšla v pol. 90. let; moc bych stál alespoň o kopii.. Děkuju moc.
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    CRAZYPOPE: Tohle uz jsou na muj vesnickej mozek moc akademicky uvahy :-)
    CRAZYPOPE
    CRAZYPOPE --- ---
    TOMASINO: je dost relativni co je dulezite, pro nekoho je dulezite neco jineho nez pro nekoho jineho
    CRAZYPOPE
    CRAZYPOPE --- ---
    BILAKOBRA: ma cenu jen studovat zakony karmy, jak funguje karma co se tyce cinu v pritomnosti a jejich dopad na budoucnost, ale pro obycejne lidi co se nezabivaji vazne buddhismem nebo hinduismem staci zaklad a dal to neresit pokud je to nechytne
    bohuzel v cesku toho moc neni ani na netu ani knizne ...
    http://www.buddhanet.net/e-learning/karma.htm
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    CRAZYPOPE: Jednoznacne. Doporucuju se podivat do archivu ceske televize na 13. komnatu npor. Roberta Chudeho. Tam zcela jasne a pritom lidsky clovek pochopi, jak minulost, budoucnost a karma casto odvadi od toho co je fakt dulezity.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    CRAZYPOPE: a jak presne tedy tu karmu studovat?
    CRAZYPOPE
    CRAZYPOPE --- ---
    TOMASINO: imho minule zivoty nema cenu zkoumat, to uz je odzite a karma jde jen studovat, aby clovek nedelal blbiny a vrtat se v ni je akorat na velky pruser
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    BILAKOBRA: No vsak jo, ale vem si kolik lidi se snazi hodit svoji zodpovednost za pritomnost nekam do minula nebo budoucna. Bud vyckavaji se zmenou postoje az se neco virtualnihu udeje nekdy za pul roku nebo se vrtaji v minulych zivotech a v karme misto aby vzali konecne svoje ziti za usi.
    Pokud to beres jako symboliku, ktera je tu proto, aby nam poskytla nastroj k tomu neco zmenit, tak nic proti. Ale od reality bych to drzel bezpecne stranou.
    Takhle nejak mi to na prvni pohled vyznelo.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    TOMASINO: nevím s kým máš zkušnost, já beru to, že jsem zodpovědná za svůj život právě teď a tady, ať už v minulosti bylo cokoli, ale proste chci to řešit, když je nějaký problém, aby to spělo k lepšímu, rozhodně nechci nějak nadávat na to, že prostě v minulém životě něco a holt teď nic nezmůžu, ale prostě naopak, beru to jako další nástroj, jak lépe uchopit svoje tady a teď a zodpovědně jako dospělý človek se starat o svůj život a svoje vztahy, a k tomu mi ta regresní terapie každopádně pomohla
    prostě nikdo není vinen a já se hezky odpoutala od nějakého obviňování právě, negativních emocí a pod. věcí, takže opravdu teď pociťuji ve svém vztahu s matkou dost velké zlepšení
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam