• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REGTEPHlubinná regresní terapie
    KYARA
    KYARA --- ---
    1797 _CZ_ (ES) R. Interdimenzionální vojenská paralelní činnost Regresivní hypnóza Calogero Grifasi
    https://www.youtube.com/watch?v=WS37Sha_9lk


    1805 _CZ_(ES) Jehova Odnětí podstaty Vytvoření živého portálu (organického) Hypnóza Calogero Grifasi
    https://www.youtube.com/watch?v=AJhIuR8V5KA
    BNT
    BNT --- ---
    Diskusní speciál: PhDr. Marta Foučková – hlubinná terapie a souvislost s mimozemským fenoménem – 35:45 min. | Exopolitika CZ
    http://www.exopolitika.cz/...ova-hlubinna-terapie-a-souvislost-s-mimozemskym-fenomenem-3545-min/3209
    BNT
    BNT --- ---
    EGEL: a ještě tento autor - brian weisse

    Autor - Weiss - Brian L. Weiss - Knihy.ABZ.cz
    http://knihy.abz.cz/obchod/autor-weiss-brian-l-weiss
    BNT
    BNT --- ---
    EGEL: celkem v pohodě jsou knihy od michaela newtona - osudy duší, cesty duší, učení duší, vztahy duší a život mezi životy.
    BNT
    BNT --- ---
    rozhovor s mílou lukášovou

    Pramen poznání, putování duše. | Cestyksobe.cz
    http://www.cestyksobe.cz/mila-lukasova-pramen-poznani-putovani-duse-ad2057/
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    SKATEMURAI: Záleží na tom, z jakého paradigmatu k zážitkům během regrese přistupuješ.. Z terapeutického hlediska není nutné věřit na minulé životy.
    EGEL
    EGEL --- ---
    můžete mi někdo doporučit nějakou knihu o regresní terapii? říkal jsem si, že zajdu na kurz, ale posléze jsem si uvědomil, že si to potřebuji nejprve osahat sám. tedy hledám spíše praktickou kuchařku :)
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    I PhDr. Martě Foučkové se v minulosti nevyhly dost pořádný kiksy.
    Zásada číslo jedna. Osobně vyzkoušet, po čase zhodnotit a pak teprve doporučovat i kdyby to byl sám arcipapež.
    THOFT
    THOFT --- ---
    sry je to PhDr. Marta Foučková
    TOMASINO: se tu ptali na nějaký doporučení..tak doporučuji..
    znám lidi co s ní měli tu čest, čet sem její publikace a lecos si zišťoval..
    rozhodně to není amatér a sexuálně tě obtěžovat taky nebude :)
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    Tak to je to nejhorší co se může stát. "Osobně toho člověka vůbec neznám, ale slyšel jsem..."
    THOFT
    THOFT --- ---
    Na regresní terapii bych doporučil paní Marii Foučkovou.Osobně sen ji nenavštívil,ale četl sem od ní knihu a slyšel pár přednášek,i skvělích doporučení. Myslím že je fakt profesionál a zabývá se tím víc jak dvacet let.Ta knížka byla fascinující.
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    HELLENKA: co konkrétně Tě zajímá?
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    BILAKOBRA: zkusenosti mam s obojim... ma to jistej prinos, ale treba u tech konstelaci si vubec nejsem jista, ze to je objektivni metoda...atd...
    regresi jsem prosla jednou, kdyz jsem mela akutni trauma a spocivalo to v tom, ze jsme v alfe tu situaci prochazeli stale znovu a znovu dokola, dokud jsem se s ni relativne nesrovnala...na zmirneni priznaku toho soku to fungovalo, ale problem jako takovej to zdaleka uplne nevyresilo

    TOMASINO: chapu....mohl bys pripadne prosim ke me do posty, pokud bys teda nasel cas a chut mi o tom neco napsat....? byla bych vdecna :)
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    HELLENKA: Mám několikaletou zkušenost jako klient a později terapeut z centra U tří borovic v Praze. Metodu jsem opustil, ale jsme ve fóru o ní, tak nepovažuju za košer tady rozebírat důvody, které tu metodu sniží v očích ostatních.

    Vůbec jsem ten alternativní svět už opustil, je v něm příliš mnoho lability a svoje zkušenosti chci doplnit koučovským vzděláním.
    Sám občas zajdu na zde taky zmíněnou kineziologii, přijde mi autentičtější bez sklonů k magorismu.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    ja si na rodinne zalezitosti nemuzu vynachvalit rodinne konstelace, a na individualni terapii ted chodim ke kineziolozce, kde take resim veci z rodiny, resp. ze sveho detstvi
    na regresni terapii jsem byla u pani z Brna, tak take to nakonec bylo vlastne o vycisteni vztahu v rodine, akorat teda z minuleho zivota, coz mi ale i dalo jiny nahled a postoj do tohohle, nicmene i diky vzdalenosti a nutnosti dojizdeni jsem se priklonila k jinym pristupum, ktere se mi naskytly tady v Praze no :)
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    HELLENKA: souhlasím, vnímám to dost stejně. Nač si hrát na nějaký minulý životy když problém je v rodině.
    Jasný, prokopec povídal protože potřebuje prachy, současně dělá něco čemu věří. Je naivní si myslet že by ti řekl "analýza je nejlepší, ta vám pomůže" musí si stát za svojí metodou :D
    A jako třeba s drogama on žádný zkušenosti nemá, takže vůbec nemůže vědět, leda přeneseně z vyprávění což má nulovou hodnotu při nějakym posuzování co je pro lidi vhodný.
    Důrazně mě varoval před marihuanou a lsd, že prý to dělá z lidí trosky., mě to spìš dalo časem trochu do latě, ikdyž ty introspektivní seance bývají dost nepříjemný. Kdyby chudák věděl...
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    NENUPHAR: taky jsem zacla bejt prave k mnoha "alternativnim" vecem naka ponekud skepticka...../
    jinak prave no...ono ty traumata muzou bejt nejen z min.zivotu/detstvi/prenatalu ale i zateze z rodovy linie ..anebo nakonec treba i neco z kolektivniho nevedomi celyho lidstva :}...kdovi.....co vsechno si neseme....

    akorat se trochu bojim, jestli se skrz tu analyzu clovek muze dostat do tak velky hloubky...coz Prokopec tvrdil, ze nikoli

    a treba ta aya...ta zas vyplavi kdeco, hrozne natvrdo a rychle...a je tezky se v tom zorientovat...a celkove vzato to je dost narocna procedura :}
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    HELLENKA: já jsem k tomu docela skeptická, ale to je nějakej můj problém... uznávám v poznání sebe sama a osobním růstu spíš tvrdou práci na sobě formou pozorování a sebeanalýzy. Takže zatím zůstávám u tohoto a u vědomí měnících substancí :) zkušenost to byla působivá ale neukázalo mi to o sobě nic nového, na mnohem zásadnější věci a řešení jsem přišla sama... traumata z minulých životů sice fajn vědět že jsou, otázkou zůstává zda nějaký minulý životy byly ;) nebo to jsou jen nevědomá traumata z dětství...
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    NENUPHAR: kdyz ja prave nejak ani nevim, jesli se tomu da verit - ze ti skutecne naskoci minulej zivot, a ze diky tomu opravdu neco zasadniho a pravdivyho zjistis a VYRESIS
    a taky nevim, jesli staci jen polo/hypnotickej stav...jestli neni dobry mit naky vedeni od znalyho a zkusenyho cloveka prave....rozhodne bych nesla k nikomu bez ok referenci...


    TOMASINO: takze mas vlastni zkusenost ? dokazes to nejak objektivne porovnat treba s jinyma terapeutickyma metodama ?? jestli muzes, rozepis se pls vic...
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    Jak jsem psal, Míla Lukášová, nestor č. 2 české regrese. Je možný, že už nebere, ale má spoustu kontaktů na nadaný lidi, co vychovala.

    Já jsem tuhle metody už před lety opustil, protože mi nepřijde nohama na zemi, ale každýmu dle jeho vkusu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam