• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    LUCIFERKA: už jej mám na hlavě;)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    AHoj, našla by se tu dobrá duše, která by na neděli zapůjčila malý černý klobouček libovolného tvaru do účesu na focení? Ručím životem a poděkování bude uvedeno v propagačních materiálech k výstavě:)
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    RAEL: Diky za rady.. i ostatnim. Bohuzel do Prahy nemame cestu. Nakonec jsme nahodou koupili klobouk v CaA, sice neni presne materialove a barevne doladen, ale tvar a velikost sednou.. navic stal 70 kc :o)..
    RAEL
    RAEL --- ---
    Ale nejsou ani tak zdaleka slušně udělané, koupial jsme za 200 a půjdu se do Tonaku optat po obdobném neb se celý tak nějak kroutí nebo co :(

    Jo a ano, řila Pyverrn ;)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    RAEL: ja uz jsem to sem psal... :-) a rikal jsem ti to ja... :-D
    RAEL
    RAEL --- ---
    ELLANOR: Tonak na Václaváku dole má do konce srpna slevy (prý) a ceny jsou i tak přátelské. Mám odtamtud všechny klobouky. A navíc takovéhle pánské věci se teď hodně prodávají i v těch běžných obchodech jako H`M, CaA a podobně (nemůžu najít ten pošahanej znak, pardon ;)
    LUCIFERKA
    LUCIFERKA --- ---
    LYREL
    LYREL --- ---
    TIMA: zespodu je clipin zaklapávací sponka, takže to docela drží, ještě mi žádný neslítnul, ale je to taková párty záležitost:)
    TIMA
    TIMA --- ---
    LYREL: Moc pěkný, Drží to na hlavě dobře?
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    ELLANOR: Já toto ale v šedé sehnala v Orsay :-) Ale nejsem na to typ, tak jsem to zase prodala.
    LYREL: Ani na toto nejsem typ, což mě upřímně mrzí, protože se mi to děsně líbí.
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    LYREL: Já se nejdřív lekla, že jsem nějakým šíleným omylem vlezla do cukrářského klubu:) Ale některý jsou fakt moc hezký, až jako skoro k sežrání:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    paradni klobouky maji u Andela v Lidicke ulici
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    HABRENKA: nieco take som videla vo Vodickovej... taky maly obchodik pri zastavke Vodickova vedla Triumphu a tak... ceny tam maju rozne, ja odtial mam klobuk za 500, ale ponukala mi i za 2500, takze zalezi na konkretnom kuse... :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    prosím prosím, doma se stalo neštěstí a bílý letní dámský klobouk zemřel :-(, takový sešitý z pásku, poloprůhledný, široká krempa, kytka... netušíte, kde něco takového po praze sehnat (a nezruinovat se...?) můj je neopravitelný :´-( a je velmi akutně potřebný...
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    ELLANOR: napriklad neco takoveho, ale v sede..
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    Prosimvas mate nekdo tip na nejake kloboucniczvi v Brne, kde jsme jeste nebyli ?
    Byli jsme na Orli v tom malem rohovem obchudku, na Minoritske pod DM drogerii, taky na Rasinove, jak se prodavaji vlny a jina galanterie. Taky jsme byli v Omeze na Svobodaku. Hledame pansky plateny, ale natvarovany klobouk.. asi budem muset jit do slamaku :(..
    podobny napriklad tomuto, ale letni: http://www.tonak.cz/index.php?typ=TSA&showid=64&shopid=36687069

    Mate nekdo zkusenosti s nakupovanim u Tonaku primo v Novem Jicine ?
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    jinak souhlasim s řínovym termínem, ale musim to probrat s mamkou
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    LYREL: vypadaj jako perníčky :)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    No tak tohle je jeden z mála druhů klobouků, který mě fakt nikdy neoslovil. Možná jeho čas na mé hlavě ještě přijde... ale tipuju, že spíš ne.
    LYREL
    LYREL --- ---
    a jedinej, kdo je nos9 je Eviik

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam