• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    BILY_HAVRAN
    BILY_HAVRAN --- ---
    LIMONADA: aj, škoda, dámské příliš nesbírám :o(
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    pansky klobouky nemivaj;) je to v praze.
    BILY_HAVRAN
    BILY_HAVRAN --- ---
    LIMONADA: Šak já to najdu... ale dej prosím alespoň nápovědu - je to doufám v praze?
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    LIMONADA: herdekfilek...
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    LIMONADA: Chápu:)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    ANIQUE: asi tak, nezlobte se, ale nechci prozrazovat misto svych castych ulovku neb by se mi tam pak navezla vetsina nyxaku a uz by se tam nic lovit nedalo....
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    LIMONADA: Zeptat se odkud by bylo asi stejně na pytel jako ptát se houbaře s plným košíkem, co?:)
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    LIMONADA: a je úplně boží!!!neviděla jsem hezčí dámskej klobouk!Velká závist
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    ZUZKAOU: Na práci v lomu je tuším zapotřebí nějaký certifikát na trhaviny, i když člověk není přímo odstřelovač. Ke kamenictví se ale dá ale dostat celkem haluzně i bez školy. Kamarád takhle sekl v posledním roce se studiem historie s tím, že nemá hlavu na jazyky a vrhl se na brigády a nějak shodou okolností se dostal i k partě kameníků, u kterých je už druhý rok. Jeho první práce - chrám svatého Víta :)

    A ke kloboukům - asi mám problém s buřinkou, poslední dobou mi strašně žere čelo. Je to jen pevný plstěný výlisek, uvnitř to nemá žádnou podšívku, nic. Nenapadá vás, čím nejlíp to vytunit, abych ji mohla dál nosit?
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    tak konecne mam svuj prvni klobouk....krasny tonak ze sekace za 80kc...a rozhodne na to nevypada=)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: Ale je to nějaké divné, protože vím minimálně o třech fungujících kamenických učilištích. A hlavně na práci v lomu tuším člověk potřebuje další kvalifikaci.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Přehledně: 11 profesí, které se děti nechtějí učit - Grafiky - Ekonomika - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/grafika/2010/10/18/prehledene-mizejici-a-chybejici-profese/

    Je tam i kloboučnictví. Ale tuším že tím myslí tu střední a nikoliv obor na uměleckách školách.
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    Takto jsme dopadli se svatebnim kloboukem za 70 kc :))
    http://www.beremese.cz/_gallery/153875/153875_4171264.jpg?1284414578
    http://www.beremese.cz/_gallery/153875/153875_4171266.jpg?1284414578
    vice foto viz klub o svatbach :)..
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    LUCIFERKA: už jej mám na hlavě;)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    AHoj, našla by se tu dobrá duše, která by na neděli zapůjčila malý černý klobouček libovolného tvaru do účesu na focení? Ručím životem a poděkování bude uvedeno v propagačních materiálech k výstavě:)
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    RAEL: Diky za rady.. i ostatnim. Bohuzel do Prahy nemame cestu. Nakonec jsme nahodou koupili klobouk v CaA, sice neni presne materialove a barevne doladen, ale tvar a velikost sednou.. navic stal 70 kc :o)..
    RAEL
    RAEL --- ---
    Ale nejsou ani tak zdaleka slušně udělané, koupial jsme za 200 a půjdu se do Tonaku optat po obdobném neb se celý tak nějak kroutí nebo co :(

    Jo a ano, řila Pyverrn ;)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    RAEL: ja uz jsem to sem psal... :-) a rikal jsem ti to ja... :-D
    RAEL
    RAEL --- ---
    ELLANOR: Tonak na Václaváku dole má do konce srpna slevy (prý) a ceny jsou i tak přátelské. Mám odtamtud všechny klobouky. A navíc takovéhle pánské věci se teď hodně prodávají i v těch běžných obchodech jako H`M, CaA a podobně (nemůžu najít ten pošahanej znak, pardon ;)
    LUCIFERKA
    LUCIFERKA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam