• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    JANICA
    JANICA --- ---
    GEISHA: Podobny tomu cervenemu jsem ted sehnala v New Yourkeru....ma akorat silnejsi maslicku a je v cerne....mozna meli i jine barvy, ale nevim to jiste, shanela jsem cerny....
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    LE_JOUEUR: rada byc poradila, ale nevim. jedine se zkus doptat primo v nejake specialce na klobouky ne? treba model praha (na milady horakove), nebo v tonaku na vaclavaku, pripadne pak v pasazi alfa....myslim ze vsechny tyhle obchody provozuji lide kteri k tomu maji vztah tak ti nekoho doporuci
    LE_JOUEUR
    LE_JOUEUR --- ---
    pch! a ja doufala, ze vas to obmekci a poradite mi cistirnu :) a ne ze to bude cistirna vasich znamych a klobouky zmizi .)

    GEISHA: je to sekac v zidovske ctvrti v centru.
    jeste jsem tam koupila dva kozesinove klobouky a kozesiny (vetsina je fretka, neco i norek) kolem krku, taky 5E kus,.. ten sekac je uzasne levny a neustale narvany vecma a lidma.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    LE_JOUEUR: Kde bydlíš a kdy nejsi doma? :) Ty první dva (nebo něco hodně podobného) nutně potřebuju :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    LE_JOUEUR: nemam te ted moc rada!!!
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    LE_JOUEUR: tak to blahopreju, taky bych rada mela podobne ulovky......
    LE_JOUEUR
    LE_JOUEUR --- ---
    GEISHA: prvni je ze sekace v Berline, asi 2 roky zpatky, dasi tri jsou ze sekace v Parizi, vsechny za 5E za kus .)
    LE_JOUEUR
    LE_JOUEUR --- ---
    bez oznaceni, asymetricky

    bez znaceni, kratky - jen do puli hlavy

    take bez oznaceni, do puli hlavy

    chlupaty, vysoky a mekky, flechet paris
    LE_JOUEUR
    LE_JOUEUR --- ---
    Muzete mi prosim poradit, kde si mam nechat vycistit par novych (starych) klobouku? Jsou plstene, vlnene, jenoduche i se zdobenim a ruznych barev a tvaru. Cistirny jinak nepouzivam, tak nevim, zda je mohu sverit komukoli.
    (Brzy snad poslu fotky :))
    Diky
    BILY_HAVRAN
    BILY_HAVRAN --- ---
    LIMONADA: aj, škoda, dámské příliš nesbírám :o(
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    pansky klobouky nemivaj;) je to v praze.
    BILY_HAVRAN
    BILY_HAVRAN --- ---
    LIMONADA: Šak já to najdu... ale dej prosím alespoň nápovědu - je to doufám v praze?
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    LIMONADA: herdekfilek...
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    LIMONADA: Chápu:)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    ANIQUE: asi tak, nezlobte se, ale nechci prozrazovat misto svych castych ulovku neb by se mi tam pak navezla vetsina nyxaku a uz by se tam nic lovit nedalo....
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    LIMONADA: Zeptat se odkud by bylo asi stejně na pytel jako ptát se houbaře s plným košíkem, co?:)
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    LIMONADA: a je úplně boží!!!neviděla jsem hezčí dámskej klobouk!Velká závist
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    ZUZKAOU: Na práci v lomu je tuším zapotřebí nějaký certifikát na trhaviny, i když člověk není přímo odstřelovač. Ke kamenictví se ale dá ale dostat celkem haluzně i bez školy. Kamarád takhle sekl v posledním roce se studiem historie s tím, že nemá hlavu na jazyky a vrhl se na brigády a nějak shodou okolností se dostal i k partě kameníků, u kterých je už druhý rok. Jeho první práce - chrám svatého Víta :)

    A ke kloboukům - asi mám problém s buřinkou, poslední dobou mi strašně žere čelo. Je to jen pevný plstěný výlisek, uvnitř to nemá žádnou podšívku, nic. Nenapadá vás, čím nejlíp to vytunit, abych ji mohla dál nosit?
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    tak konecne mam svuj prvni klobouk....krasny tonak ze sekace za 80kc...a rozhodne na to nevypada=)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: Ale je to nějaké divné, protože vím minimálně o třech fungujících kamenických učilištích. A hlavně na práci v lomu tuším člověk potřebuje další kvalifikaci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam