• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    PINK_CICINKA: 53 je maly, skoro najmensia damska velkost... a podla predavaciek v jednom pochybnom krame to maju deti (a ja ;))
    zmeraj si hlavu v tych miestach, kde budes mat narazeny klobuk - cez celo, ponad usi, dozadu na tyl - kolko cm, taka velkost a keby ti mal byt maly, tak mi hod link do posty... :)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Ahoj, našla jsem si na internetu klobouk, vel. 53, ale kde přesně si mám změřit hlavu? Nerada bych, aby mi pak byl velký/malý.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---


    Claudia Schulz : Hats Designer : Unique Modern Urban Hats - Vancouver Canada
    http://claudiaschulz.com/
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    THAR: teoreticky komoro v palaci metro, ale jestli nahodou budou mit, bude to strasna palka. original japonsky asi fakt jen z japonska=(
    THAR
    THAR --- ---
    Neví někdo, kde by se dal v Praze sehnat takovej ten japonskej špičatej klobouk(kasa)? :)

    Shirayama-no-ki|Life and Culture of Mountain Folk
    Shirayama-no-ki|Life and Culture of Mountain Folk
    http://203.138.130.68/shofu/shirayama/english/life/wits/7-clothes02.html
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    Circus child




    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    JO_HANA: Taky u Vitezneho namesti, nekde v te ulici, jak je divadlo Spejbla a Hurvinka. Chodim kolem nej kazdy tyden z cajovny.
    LINY
    LINY --- ---
    JO_HANA: na Milady Horákový u zastávky tram.Kamenická.a jinak ty dva v centru jak už bylo zmíněno:-)

    PERTAKOIN: pasáž Alfa
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    JO_HANA: Nějaký je v té pasáži co vede z Václaváku k Františkánské zahradě (nevím jestli je to taky Světozor, nebo se ta část jmenuje jinak), pak je nějaký ve Vodičkově u křižovatky s Lazarskou a Jungmannovou. Mám pocit že jich potkávám hodně, ale teď si nemůžu žádný další konkrétní vybavit. Rozhodně jich takhle po centru ještě pár bude.
    JO_HANA
    JO_HANA --- ---
    muže mi někdo prosím poradit obchod s klobouky v Praze? ne Tonak :)
    KATEALICECZ
    KATEALICECZ --- ---
    LE_JOUEUR: Moc hezký, a koukám kytka z Asosu :)
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    PERTAKOIN: kdo včera v půl jedenácté koukal, jaáká je situace? Kdo si pak vzpomněl až pozdě večer? Hle - skutečně se v práci neflákám...
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    PERTAKOIN: ja by som si trufla, ale nosim 54 a to je 56 :)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Musím se pochlubit, za dvacku rudovínový plstěný baret :) První baret v životě, tak si ho celý večer zkouším a snažím se nevypadat ani jako Bohuš, ani jako partyzánka Michelle.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    PYVERRN: No však taky zaplať Pán Bůh...
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    PERTAKOIN: joo do toho bych šla :)
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    Zajímavý kousek, troufne si někdo?
    JANICA
    JANICA --- ---
    LE_JOUEUR: Mam jiny, neni tak vysoky, mozna se dokopu k fotce. :) Ma vpredu malou cernou maslicku...Ale tenhle vypada taky super a hlavne se mi libi cely ten model! :)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    A čtvrtý jel nočním autobusem 510 z I.P.Pavlova směrem na jih, měl takové barevné, řekl bych hippie oblečení a černou buřinku.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Tak tohle by byl úplně třetí úplně jinde s šusťákovkou, batohem a mečem. A pleší :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam