• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    JANICA
    JANICA --- ---
    LE_JOUEUR: Mam jiny, neni tak vysoky, mozna se dokopu k fotce. :) Ma vpredu malou cernou maslicku...Ale tenhle vypada taky super a hlavne se mi libi cely ten model! :)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    A čtvrtý jel nočním autobusem 510 z I.P.Pavlova směrem na jih, měl takové barevné, řekl bych hippie oblečení a černou buřinku.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Tak tohle by byl úplně třetí úplně jinde s šusťákovkou, batohem a mečem. A pleší :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    BONEMINA: byl jsem v divadle komedie... jeden mel dlouhy vlasy a kabat, druhej bilou kosili a kratky vlasy... :-)

    ale vidam cim dal tim vic lidi v tvrdaku... :-)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    PYVERRN: Kde ses pohyboval? Mám podezření, kdo by mohl být jeden z nich.
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    tak jsem si dneska po delsi dobe vyrazil v burince...a hned potkam dalsi dva pany take v burince.... je tohle mozny? jinak burinku clovek na ulici nepotka prakticky nikdy...
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    LE_JOUEUR: good model, to ocenuji....
    koukala sem v NY na ne, a asi ne dost podrobne.....musim zkusit jestli take neporidim=)
    LE_JOUEUR
    LE_JOUEUR --- ---
    LIMONADA: diky, stavim se tam, bude to nejbezpecnejsi..
    JANICA: myslis tenhle? .) ozdoba je na nem navic, bylo to na velkou pardubickou, tak jsem ho trochu doladila, normalne tam je jen sametova maslicka.
    je skvely, mam ho tak dva mesice (cas mi utika divne, mozna to je mene), nosim ho pomerne casto a drzi dobre.

    vyraz neni uplne mily, ale cekala jsem ve fronte na toitoi,..)
    JANICA
    JANICA --- ---
    GEISHA: JJ s tou kvalitou souhlasim, taky si nejsem jista tim, jak mi vydrzi dlouho, ale tak nejak jsem ji musela mit ,) Snad najdes, hodne stesti!
    JANICA
    JANICA --- ---
    GEISHA: Podobny tomu cervenemu jsem ted sehnala v New Yourkeru....ma akorat silnejsi maslicku a je v cerne....mozna meli i jine barvy, ale nevim to jiste, shanela jsem cerny....
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    LE_JOUEUR: rada byc poradila, ale nevim. jedine se zkus doptat primo v nejake specialce na klobouky ne? treba model praha (na milady horakove), nebo v tonaku na vaclavaku, pripadne pak v pasazi alfa....myslim ze vsechny tyhle obchody provozuji lide kteri k tomu maji vztah tak ti nekoho doporuci
    LE_JOUEUR
    LE_JOUEUR --- ---
    pch! a ja doufala, ze vas to obmekci a poradite mi cistirnu :) a ne ze to bude cistirna vasich znamych a klobouky zmizi .)

    GEISHA: je to sekac v zidovske ctvrti v centru.
    jeste jsem tam koupila dva kozesinove klobouky a kozesiny (vetsina je fretka, neco i norek) kolem krku, taky 5E kus,.. ten sekac je uzasne levny a neustale narvany vecma a lidma.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    LE_JOUEUR: Kde bydlíš a kdy nejsi doma? :) Ty první dva (nebo něco hodně podobného) nutně potřebuju :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    LE_JOUEUR: nemam te ted moc rada!!!
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    LE_JOUEUR: tak to blahopreju, taky bych rada mela podobne ulovky......
    LE_JOUEUR
    LE_JOUEUR --- ---
    GEISHA: prvni je ze sekace v Berline, asi 2 roky zpatky, dasi tri jsou ze sekace v Parizi, vsechny za 5E za kus .)
    LE_JOUEUR
    LE_JOUEUR --- ---
    bez oznaceni, asymetricky

    bez znaceni, kratky - jen do puli hlavy

    take bez oznaceni, do puli hlavy

    chlupaty, vysoky a mekky, flechet paris
    LE_JOUEUR
    LE_JOUEUR --- ---
    Muzete mi prosim poradit, kde si mam nechat vycistit par novych (starych) klobouku? Jsou plstene, vlnene, jenoduche i se zdobenim a ruznych barev a tvaru. Cistirny jinak nepouzivam, tak nevim, zda je mohu sverit komukoli.
    (Brzy snad poslu fotky :))
    Diky
    BILY_HAVRAN
    BILY_HAVRAN --- ---
    LIMONADA: aj, škoda, dámské příliš nesbírám :o(
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    pansky klobouky nemivaj;) je to v praze.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam