• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    SHAHLAH: ano, da... bud to mozes doniest do klobucnictva, kde ti to spravia alebo skusit domacky postup - naparovacia zehlicka na najvyssi vykon, nahriat klobuk tou parou a narazit na nejaku gulatu vec (zmackane noviny, pripadne hlavu figuriny), aby sa to vyrovnalo do pozadovaneho tvaru :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SHAHLAH: jo, dá - teda zkoušela jsem to u slamáku, ale u plsti to určitě taky půjde. Jediné co se může stát, je, že by to teoreticky mohlo více plstnatět, ale to u klobouku principelně nevadí :-)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    PINK_CICINKA: Zaujalo mě to, že se pomačkání dá opravit nad horkou párou, nevíte někdo, jak na to? Mám dva staré klobouky, které by to potřebovaly, ale nerada bych jim ublížila...
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    Ahoj, nemám zrovinka moc čas to tu pročítat...nejspíš bych na něco narazil, ALE raději si řeknu o radu čí tip, kde sehnat dámský klobouk (asi 30 kusů) tohoto typu http://www.danteul.cz/katalog.php?kod_produkt=at39&kat=15 ...jde mi o nějakou "letní" vzdušnou verzi v zelené nebo červené, popřípadě žluté barvě. Tak kdyby jste někdo věděl.....ideálně do pošty......cana až zas tak moc nerozhoduje..DíKY:)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    vel. 54
    Klobouk 5 (1421255113) - Aukro - Aukce OnLine
    http://moda.aukro.cz/klobouk-5-i1421255113.html

    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    KLAIR: mam podobny postup ako BONEMINA - vsetko co smrdi a nejde do pracky na noc na radiator a ak to neprestane, tak nasledujucu noc na mraz... :)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    KLAIR: Pokud mi plstěný klobouk jen načichne, ale jinak je čistý, nechám ho jednu noc na topení a jendu noc v mrazáku. Po těch teplotních šocích z něj zápach vždycky vyšel.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Pěkně prosím, jak vyčistit plstěný klobouk? nosím ho asi tak měsíc a začal smrdět jako mastné vlasy, ačkoliv, když ho nosím, mám vlasy čisté... Poradíte?
    LYREL
    LYREL --- ---
    ZUZKAOU: to je dobrá ujetina:)
    PHRANKY
    PHRANKY --- ---
    THAR: videla jsem nejake na aukru, ale nebyly tak hezky. zas jen za 300 Kc
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    PYVERRN: Však taky nemůže sehnat klobouk ani slušnou kšiltovku.
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    MEANDER: tak to je hodne drsny.... ja mam 60/61 a temer vsem jsou me klobouky po ramena...
    BOO
    BOO --- ---
    ja mam 58, no : )
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    GEISHA: A můj drahý má 64, to je teprve HLAVA!
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    GEISHA: Já mám 54 :-D
    TIMA
    TIMA --- ---
    PINK_CICINKA: Můj dvouletej kluk má 51 :).
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    PINK_CICINKA: 53 je maly, skoro najmensia damska velkost... a podla predavaciek v jednom pochybnom krame to maju deti (a ja ;))
    zmeraj si hlavu v tych miestach, kde budes mat narazeny klobuk - cez celo, ponad usi, dozadu na tyl - kolko cm, taka velkost a keby ti mal byt maly, tak mi hod link do posty... :)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Ahoj, našla jsem si na internetu klobouk, vel. 53, ale kde přesně si mám změřit hlavu? Nerada bych, aby mi pak byl velký/malý.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---


    Claudia Schulz : Hats Designer : Unique Modern Urban Hats - Vancouver Canada
    http://claudiaschulz.com/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam