• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    LADY_LEIA: je to dlouhá jehlice kterou propíchneš klobouk a připíchneš ho k hlavě (účesu)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    SKLIBA: omlouvam se za hloupou otazku, ale jak takova vec funguje a jak vypada? Zkousela jsem google, ale zadny uspokojivy vysledek neposkytl :)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    BONEMINA: já jsem to řešila normálně lakem na nehty, ale moc to nevydrží a časem se to loupe.. třeba by se dal sehnat nějaký spec na kovy..
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    DIABOLUS: Vyleštěné byly dobře, ale hodně rychle zašly. Oleje se trochu bojím, ale ten lak zní slibně. Jaký lak přesně myslíš?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A ještě trocha Ascotích ptáků...

    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    požádně - že mosaz vypadá leštěním jak zlato, něměla bys v tom zmoknout, jinak ošetření buď olej nebo bezbarvý lak...
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    DIABOLUS: Hm, definuj pořádně a pravidelně. Mě se tohle stalo jednou po týdnu od čištění a podruhé následující den po čistění :(
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    BONEMINA: o měď a jiné kovy se člověk musí pravidelně starat, jinak jak jsi zjistila barví.. mělo by stačit to pořádně vyleštit a ošetřit...
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    SKLIBA: Po kloboučnictvích mají zbytky a všude mi tvrdí, že se už nevyrábějí. Takže to, co se mi líbilo v kloboučnictvích, jsem už vybrakovala a teď lovím porůzně ve vetešnictvích.

    Každopádně s těmi staršími jehlicemi nemám moc dobrou zkušenost, dva klobouky mi od jehlic chytily fleky. Asi už ta povrchová úprava není co bývala a teď na nich řádí nějaká měděnka nebo jiný neřád.
    (Ale možná by J. zvládl strčit je do aparatury a znovu pokovit ;) )
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    Měla bych technickou otázku - máte někdo tušení, zda, případně kde kde se u nás dají sehnat kloboukové jehlice? Lovení klobouku, který mi srazil náhlý závan větru, už mám vcelku plné zuby a víceméně mě to odrazuje od jejich nošení :-(
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---


    Komu se bude chtít dorazit - bude vítán a spacákové přespání není problém.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A tohle je jeho výtvor - taktéž na dostizích.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A ještě trocha mrtvých ptáčků - kloboučník David Shilling v Ascotu




    David Shilling: Hats
    http://www.davidshilling.com/hats.html
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Tamtéž (a slečna navíc zdědí pivovar - Jasmina Guinnessová
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Ascot Racecourse : Homepage
    http://www.ascot.co.uk/


    Takhle má vypadat televizák!
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    :D teda ty mrtví ptáci, to je síla
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    No ten slamák je Boží :)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    No mě se nelíbí ten tvar klobouku. Nu a upřímně nevím jestli bych chtěla na klobouku zrovna andulku vlnkovanou :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DIABOLUS: copak - skládka mrtvých papoušků se ti nelíbí? ;-)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    Ten s tím modrým ptákem ten je!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam