• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    téměř finální stav :-) ta s fimorůží nejspíš přijde ještě zkrátit
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    SHAHLAH: Ach ne, zasílají.
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    ZUZKAOU: Prosím, řekni, že nezasílají do ČR, protože ty vlčí máky...
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    BONEMINA: nechala :-)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    SKLIBA: Doufám, žes jich tam nechala dost, už se těším, že si budu hrát :D
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    já doma jednu jehlici mam, zdobnou s perlou, takže se nehodí ke všemu :/
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SKLIBA: pro úplnost - vypadá to takhle:
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    pokud to někoho zajímá, mám rozuzlení ke kauze "kloboukové jehlice" - tedy pro ty, kdo nechodí do klubu o etiketě - jehlice jsem na doporučení sehnala v korálkárně ROOYA (na Uruguayské ulici v Praze) za 19 Kč/kus, jedná se o 15 cm dlouhou nerezovou jehlici se záslepkou, jen je potřeba ještě je dotvořit - na tupý konec něco přidat (např. korálek), aby hlavička neprošla kloboukem skrz, je sama o sobě malinká zhruba jako u běžného kovového špendlíku.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    ZUZKAOU: přesně tak, proto píši účesu ;)... nicméně když chceš chodit s rozpuštěnými vlasy a kloboukem musíš sáhnout po mašli...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DIABOLUS: bojím se, že to nebude moc fungovat na rozpuštěných vlasech. Tuším že podtím potřeba mít nějaký drdol, cop, nebo něco, za co tomůže držet, ne?
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    LADY_LEIA: je to dlouhá jehlice kterou propíchneš klobouk a připíchneš ho k hlavě (účesu)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    SKLIBA: omlouvam se za hloupou otazku, ale jak takova vec funguje a jak vypada? Zkousela jsem google, ale zadny uspokojivy vysledek neposkytl :)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    BONEMINA: já jsem to řešila normálně lakem na nehty, ale moc to nevydrží a časem se to loupe.. třeba by se dal sehnat nějaký spec na kovy..
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    DIABOLUS: Vyleštěné byly dobře, ale hodně rychle zašly. Oleje se trochu bojím, ale ten lak zní slibně. Jaký lak přesně myslíš?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A ještě trocha Ascotích ptáků...

    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    požádně - že mosaz vypadá leštěním jak zlato, něměla bys v tom zmoknout, jinak ošetření buď olej nebo bezbarvý lak...
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    DIABOLUS: Hm, definuj pořádně a pravidelně. Mě se tohle stalo jednou po týdnu od čištění a podruhé následující den po čistění :(
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    BONEMINA: o měď a jiné kovy se člověk musí pravidelně starat, jinak jak jsi zjistila barví.. mělo by stačit to pořádně vyleštit a ošetřit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam