• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    ALLENA
    ALLENA --- ---
    LIMONADA: co takhle :)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    ALLENA: tak jí prosim vzkaž ať začne používat bavlněné krajky místo těch polyesterových hrůz, ke starým věcem se hodí trochu lepší kvalita, zbytečně to vytváří dojem šmuku, přitom je šikovná
    ALLENA
    ALLENA --- ---
    Ahoj, sestra zdobi stare klobouky a cepice (nejen vsak :). Zde ukazka. Neco malo vice na: http://www.facebook.com/marcatmarcat?ref=ts
    Jinak ten vpravo je kdyztak stale k dispozici :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    AQUA: na kloubouku, zhruba v půlce mezi ušima a očima. Klasické klobouky typu cylindr nic takového nemají.
    AQUA
    AQUA --- ---
    Já tam žádný šev nevidím
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GOBERS: nevedla se tady diskuze o tom, že už neexistují stroje na hedvábné cylindry? Tak to holt autor zdůraznil ....
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ZUZKAOU: Co je to za strašlivý šev na boku toho klobouku?? :o
    SAL
    SAL --- ---
    MOUNTBATTEN: Dobře.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SAL: no vysel mne na 5 liber i s postovnym, tehdy si paypal vzal za libru 30 kacek, takze tak nejak, tj.neco pod 150,- (ale nabizet ho budu az zjistim,ze vsuvka fakt nepomohla:-) to pak napisu presne vnitrni obvod)
    SAL
    SAL --- ---
    MOUNTBATTEN: Mě se líbí, záleží, jestli by mi byl a taky kolik by stál.. :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    no, kdyby to nepomohlo, tak dam vedet a nebudete mit kdyztak nejaka zajem? presny obvod vnitrni bych pak zmerila, tipuju klasickou 55-57.
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    MOUNTBATTEN: Ta stuha je vždycky přišitá jenom za jeden (spodní) okraj, tak je to normální.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: tak ja si ho vezmu s sebou na vikend:-)

    PERTAKOIN: hmm,ja nevim,esli je to vlna, nakej filc to je:-)) Jinak tady ta vnitrni stuha ja pridelana jen spodkem (tj.spodek te stuhy k vnitrku), tedy se bojim,ze dat za ni molitan, bude se sklapet dolu...i kdyz to s prisitim sametky asi taky a pri narazeni na hlavu se to srovna:-)
    Zsbrat to by IMO nepomohlo, zkusim ten molitan, ci sametku.
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    MOUNTBATTEN: Předpokládám že vlněný? Může se trochu srazit vodou nebo napařováním (hrnec nebo parní žehlička), ale když třeba rovnám zmačkané klobouky tak je propařím docela hodně a nemám pocit že by se nějak zmenšily... Každopádně pozor na tvarování během schnutí.
    Co jsem se dozvěděla v kloboučnctvích, tak buď vkládají za vnitřní stuhu dozadu kousek molitanu (a třeba zajistit pár stehy, muž to tak na jednom klobouku má), nebo na té stuze vytvoří a pár stehy zajistí záhyb nebo dva. Nemám odhad o kloik čísel se tím ten klobouk zmenší, ale třeba to bude stačit.
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    MOUNTBATTEN: Ale jo. :-) (ale ty ryby na hlavě mají něco do sebe...)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: :-)) musi to byt rybnik? Vana nepostaci?
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    MOUNTBATTEN: Nebo ho hodit do rybníka (a potom vylovit) (zmenší se... vyzkoušeno :D).
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Mate nekdo zkusenost, jak zuzit klobouk? Vnitrek? Nejak DIY?
    Mne tento je SAMOZREJME velky (no,sacovala sem to. Velikost UNI a ja mam tak 52ku. Ale za pet liber sem ho musela mit;-) )


    jedine, co mne napadlo, je, ze uvnitr na tom obvodovym rantlu je stuzka, tak na ni prisit este jednu, tlustsi, trebas sametovou. Tim by se obvod uvnitr zmensil, ze?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TRPIS
    TRPIS --- ---
    Foto civilního oděvu Catwoman z natáčení nového Batmana
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam