• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!

    Zajímavé fotky věcí na hlavě, ideálně vlastní, ale samozřejmě i z internetů. Informace o historii, způsobech nošení, trendech, tipy kde sehnat ten pravý a ne jediný klobouk, který z vás udělá muže/ženu.
    rozbalit záhlaví
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    GALTHEA: na SVK nie, na Aukre som už nejaké videla, ale pomerne krátke (6cm), a poobzerám sa po vetešnictví tu v Prahe....prinajhoršom anglický ebay


    SHAHLAH: ďík, tento blog sledujem, ale toto mi nejak ušlo :)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    MARINNE: Vlasy si nemusíš nijak zvlášť upravovat, viz. http://vixenvintage.blogspot.com/2012/02/how-to-wear-hatpin.html
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Mám tento klobúk a k tomu dlhé rovné vlasy, moc ho nenosím, lebo mám pocit, že mi každú chvíľu spadne. Takže to asi bude chcieť tie ihlice, len neviem, ako si pod klobúk urobiť vlasy, tak aby sa do nich dala zapichnúť? A nezničí sa klobúk tým prepichovaním? Nejaký tip, čo s dlhými vlasmi?, aby to vyzeralo dobre a nepadalo? Mám guľatú tvár.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    LYREL: to je na maškarní, nebo to budeš normálně nosit?
    LYREL
    LYREL --- ---
    že jsem ze všeho jelen...nebo aspoň srneček
    BILY_HAVRAN
    BILY_HAVRAN --- ---
    GOBERS: celému okolí - něco jako "vystrkuju růžky" ;o)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LYREL: Tím chceš někomu něco naznačit? ;) :D
    LYREL
    LYREL --- ---
    Pardon, fotka hrozná, ale udělala jsem si "klobouk" :)

    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    LINY: no jo, bohužel v mém okolí kloboučnictví není žádné:( Nejblíže snad ve Vídni ale to by se to hodně prodražilo...
    LINY
    LINY --- ---
    GALTHEA: A klasické cestovní krabice na klobouky mají snad v každém kloboučnictví.V několika velikostech.
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: aukro! já hloupá, já věděla že na něco zapomínám:D (a ebay se neosvědčil:))
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    GALTHEA: http://aukro.cz/kufr-na-klobouky-i2183054725.html
    - SECESE - SECESNÍ KUFR NA KLOBOUK - PĚKNÝ -- (2175841154) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/secese-secesni-kufr-na-klobouk-pekny-i2175841154.html
    Starý kufr na klobouky - viz foto (2180730904) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/stary-kufr-na-klobouky-viz-foto-i2180730904.html
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    tak jo, po vcerejsim baliku z posty uz mam nakonec doma 17 klobouku a jenom jednu krabici a jeden kufr na skladovani. (jenomze obe veci pojmou tak tri klobouky, puvodne totiz jsou na jeden, nebo dva.)
    takze potrebuju dalsi, coz me privadi k otazce kde se da koupit box na klobouky? nebo kufr? (ja hodne cestuju a nacpat klobouk k obleceni nehrozi...)
    diky:)
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    BILY_HAVRAN ZUZKAOU: Zkusím to nejdřív přes tu Prahu, kdo ví jak na to zrovna nespěchám, sháním konkrétně (slovy 3 typy) klobouků, když budou, budou, když ne, tak se nedá nic dělat no... :D
    A díky za typy, s těma mailama jsem nečekal, že by ho nikdo nečetl, vždycky jsem takový...
    ... zdvořilý.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    přítelova maminka mi na vánoce nabízela asi 50 let starý boží klobouk z králičí srsti a já husa, místo abych ho vzala, jsem jí přesvědčila, že je škoda to nenosit a poslat to dál, a ať to hezky nosí. Ach jo:(
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DRABICZ: hele musíš telefonovat. Maily, které nejdou na konkrétní adresu nějakého nadřízeného jsou obecně plošně ignorovány, pokud chtějí něco ne-běžného.

    A pak dej vědět výsledky.
    BILY_HAVRAN
    BILY_HAVRAN --- ---
    DRABICZ: asi by se i dalo, ale nejdříve se asi bude chtít dohrabat k tomu, kdo to může dovolit a na to bych možná doporučit začít osobním vyjednáváním na pražském skladě - jsou tam relativně milé, i když vcelku vytížené dámy a jednalo se mi s nimi celkem dobře - nejsou to sice ty pravé, které potřebuješ, ale můžou tě odkázat správným směrem.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    GOBERS: Dá se s Tonakem nějakým způsobem jednat o odkoupení ať už zmetků, polotovarů či hotových klobouků? Jednou jsem jim psal a dodnes neodpověděli...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Minulý týden jsem se od jednoho pána z Tonaku dozvěděl, že ještě před nedávnem měli ve skladech pár zbylých pánských klobouků vyrobených z bobří plsti. Ale že prý je před nedávnem všechny rozprodali. Uááárrrrhhhhggggh... zase pozdě. :-(((
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    GEISHA: Já ten plakát nedělal, jen takhle obdržel jako pozvánku :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam