• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    MOUNTBATTEN: Co je to za materiál a jak pevná je v reálu ta krempa? Já jsem taky malohlavatá, ale jestli je to plátno a krempa aspoň trochu drží tvar, měla bych zájem. Zkusila bych ho předělat na "a la bonet" ;-)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    super :)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    BONEMINA: Rooya - tři koruny za kus, určitě je mají v Italské, dnes jsem je tam kupovala :)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    tak jo, koupila jsem 3 nádherné kloboukové jehlice ve Vídni, pure joy! :)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    BONEMINA: koncovky jsem našla na ebay.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    BONEMINA: samostatně koncovky nevím, ale na jehlice s koncovkami jsem zdroij našla, ale musím ho zase najít.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Když už se tu probíraly ty jehlice, netušíte někdo, jestli se dají sehnat samostatně koncovky? Než to začnu řešit nějak alternativně.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    GOBERS: Možno i tak :D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    DRABICZ: V duchu "zkusme to stihnout rychle sami, nez to udela nekdo jiny"? :D
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    LYREL: Hezký klobouk (či hučka?), jsem zvědav, na zbytek kostýmu
    GOBERS: Když si paroží nasadíš sám, je to jiné, než když ti jej nasadí někdo jiný (proto nosím plukovní odznak s jelenem) :D
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Babička asi před měsícem vyhodila svůj svatební klobouček se síťkou, vhodné rukavičky a lodičky ve stejném odstínu....
    cítím se skoro stejně, jako před pár lety, kdy mamka vyhodila šněrovací kožené botky do půli lýtek
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    LYREL: Jsem ujetá na paroží..je božský (:
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    LYREL: ajo--
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    GHOSTDOG: aplikace je velice jednoduchá. |prpíchneš klobouk, krz vlasy a vypíchneš. Je¨hlice ti drží klobouk k účesu, takže ti nespadne. Dávali se k některým perka, k jiným i více jehlic, některé klobouky měly stuhy.
    LYREL
    LYREL --- ---
    DIABOLUS: budu to normálně nosit na naše akce, to znamená na gothic akce...což je vlastně maškarní:-D
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    vintage jehlice seženete i na etsy.com (v sekci vintage)...loni jsem jednu koupila ale aplikace mi zatím nějak unikla...zkusím dle návodu...díky za něj.-.
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    MARINNE: no že ja nebývam v Čechách (to už som si viac krát hovorila), asi skúsim to aukro teda... ebay som našla, ale tam to trošku prestrelili s cenami za shipping...
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    GALTHEA: na SVK nie, na Aukre som už nejaké videla, ale pomerne krátke (6cm), a poobzerám sa po vetešnictví tu v Prahe....prinajhoršom anglický ebay


    SHAHLAH: ďík, tento blog sledujem, ale toto mi nejak ušlo :)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    MARINNE: ja by som skôr chcela vedieť kde budeš na SVK zháňať tie ihlice...:/
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    MARINNE: Vlasy si nemusíš nijak zvlášť upravovat, viz. http://vixenvintage.blogspot.com/2012/02/how-to-wear-hatpin.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam