• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Když už se tu probíraly ty jehlice, netušíte někdo, jestli se dají sehnat samostatně koncovky? Než to začnu řešit nějak alternativně.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    GOBERS: Možno i tak :D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    DRABICZ: V duchu "zkusme to stihnout rychle sami, nez to udela nekdo jiny"? :D
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    LYREL: Hezký klobouk (či hučka?), jsem zvědav, na zbytek kostýmu
    GOBERS: Když si paroží nasadíš sám, je to jiné, než když ti jej nasadí někdo jiný (proto nosím plukovní odznak s jelenem) :D
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Babička asi před měsícem vyhodila svůj svatební klobouček se síťkou, vhodné rukavičky a lodičky ve stejném odstínu....
    cítím se skoro stejně, jako před pár lety, kdy mamka vyhodila šněrovací kožené botky do půli lýtek
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    LYREL: Jsem ujetá na paroží..je božský (:
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    LYREL: ajo--
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    GHOSTDOG: aplikace je velice jednoduchá. |prpíchneš klobouk, krz vlasy a vypíchneš. Je¨hlice ti drží klobouk k účesu, takže ti nespadne. Dávali se k některým perka, k jiným i více jehlic, některé klobouky měly stuhy.
    LYREL
    LYREL --- ---
    DIABOLUS: budu to normálně nosit na naše akce, to znamená na gothic akce...což je vlastně maškarní:-D
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    vintage jehlice seženete i na etsy.com (v sekci vintage)...loni jsem jednu koupila ale aplikace mi zatím nějak unikla...zkusím dle návodu...díky za něj.-.
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    MARINNE: no že ja nebývam v Čechách (to už som si viac krát hovorila), asi skúsim to aukro teda... ebay som našla, ale tam to trošku prestrelili s cenami za shipping...
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    GALTHEA: na SVK nie, na Aukre som už nejaké videla, ale pomerne krátke (6cm), a poobzerám sa po vetešnictví tu v Prahe....prinajhoršom anglický ebay


    SHAHLAH: ďík, tento blog sledujem, ale toto mi nejak ušlo :)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    MARINNE: ja by som skôr chcela vedieť kde budeš na SVK zháňať tie ihlice...:/
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    MARINNE: Vlasy si nemusíš nijak zvlášť upravovat, viz. http://vixenvintage.blogspot.com/2012/02/how-to-wear-hatpin.html
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Mám tento klobúk a k tomu dlhé rovné vlasy, moc ho nenosím, lebo mám pocit, že mi každú chvíľu spadne. Takže to asi bude chcieť tie ihlice, len neviem, ako si pod klobúk urobiť vlasy, tak aby sa do nich dala zapichnúť? A nezničí sa klobúk tým prepichovaním? Nejaký tip, čo s dlhými vlasmi?, aby to vyzeralo dobre a nepadalo? Mám guľatú tvár.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    LYREL: to je na maškarní, nebo to budeš normálně nosit?
    LYREL
    LYREL --- ---
    že jsem ze všeho jelen...nebo aspoň srneček
    BILY_HAVRAN
    BILY_HAVRAN --- ---
    GOBERS: celému okolí - něco jako "vystrkuju růžky" ;o)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LYREL: Tím chceš někomu něco naznačit? ;) :D
    LYREL
    LYREL --- ---
    Pardon, fotka hrozná, ale udělala jsem si "klobouk" :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam