• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    DIABOLUS: v dobrem stavu cca 1000 liber... +-

    coz je cca cena fraku u Hartla...
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    PYVERRN: je fakt že netušim kolik takový cylindr stojí, ale jestli 50tis, tak máš pravdu :)
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    GOBERS: Také si nechávám dost věcí šít na míru, teď už šiji sama a jsem nadšená. V obyčejném obchodě si už nevyberu.
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    DIABOLUS: ale tak zajisté, ze na miru... bohužel, porad platí co jsem rekl... cena hedvábného cylindru je stejná, jako cena zbytku odění...
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    GOBERS: no třeba že v tom člověk nevypadá jako kdyby oblek zdědil po dědovi. A nebo že takový oblek z kvalitní vlny dlouho vydrží. A nebo že dá práci našim šikovným krejčím a švadlenám a tudíš neplatí někoho, kdo posílá peníze pryč z republiky.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    DIABOLUS: bys měl mýt svršky šité na míru

    Jistě... to je obecně dobrý nápad, mít svršky šité na míru. Z mnoha důvodů.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    PYVERRN: noo ono k tomu hedvábnému cylindru bys měl mýt svršky šité na míru, jinak budeš za blbce i s drahým hedvábným operním cylindrem.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    MOUNTBATTEN: cylindrdů je několik velikostí ( co do výšky) a ty nejnižší se používají pro pány opravdu jen pro drezuru a jak už tu psal PYVERRN je mezi pánským a dámským rozdíl. Jednak ve velikostech, 60 v dámskym prakticky neseženeš a taky kdo nosí klobou na první pohled pozná že jde o dámský.

    V jezdeckých potřebách jsem kupovala buřinku a spokojenost, ale i tak byla za 1400. Cilindry měli dražší. Nicméně tonak je u nás asi nejlepší. Jinak do Anglie.
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    STRIGA: drobny problem je, ze ten zbytek se shani lepe a ve finale vyjde i stejne draho, jako ten hedvabny cylindr.. :-D
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    GOBERS: Inu k hedvábnému cylindru je nutné mít i ten zbytek. Slušné vychování nestačí (:
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    STRIGA: Pomerem cena/vykon rozhodne fajn. Ty jejich zajeci jsou dokonce super (exportuji je i ortodoxum do Izraele). Ja sam od nich mam vetsinu toho, co spolecenskeho na hlave nosim... (protoze na hedvabny operni cylindr fakt nemam... zatim...).
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    GOBERS: Podle mě Tonak vychází dobře v pomětu kvality a ceny..Nosila jsem jej téměř denně po dobu zhruba jednoho roku, nebyla na něj zlá a rozhodně to na něm nebylo vidět.

    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MOUNTBATTEN: Zalezi na tom, na co to chces. Jestli obcas na legraci a noseni pro radost, tak si porid cokoliv, co se Ti libi a co zaplatis. Jestli to ale chces do spolecnosti, kde se to vyzaduje, tak je Tonak spodni pricka prijatelne kvality. Znale oko levny sunt pozna na prvni pohled a nositel je za blba.

    Jo a btw... snobizmus vypada jinak. To jsou hedvabne cylindry a za ty se plati petimistne, pokud je vubec sezenes...
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    MARINNE: Můj vysoký cylindr z Tonaku stál svého času okolo 2 200,-.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    MOUNTBATTEN: Za 1400 má muž obyčajný klobúk, takže cylinder za liter nebude nič moc, leda tak z druhej ruky keď predávajúci nemá páru o tom, čo vlastne predáva. Na eshope Tonak má ceny a ak tam nájdeš niečo, čo nemajú v kamennej predajni, môžeš si to tam nechať poslať, dokonca myslím že bez prirážky.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    PYVERRN: mne by vyhovoval ten ze svatebnihoatelieru,esli ho dela na miru. Ale prijde mi, ze to je preprodej z thehatcompany.com a tam ty za odpovidajici cenu maj blbej ten potni prouzek.

    Jezdecky vysoky nikdy nebudou, co?
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    MOUNTBATTEN: ne ze jsou smejd, jsou jezdecky... vypadaj proste jinak.. jsou nizsi a jinak tvarovany...

    ty ostatni muzou stacit, ale zaklad je vyzkouset je a osahat je...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ty mnou linknuty, zmineny to tam (snad nikde) neni, ty\ asi nemaj kozenou potni pasku, co?
    (ta by chybela, to vim)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Diky, takze ty z jezdeckych potreb sou hodne smejd? Pravda je, ze sem si predstavovala cenu,no na Camdenu chteli 50 liber, coz sem si rikala jako strop, kolem litru.
    Jo, tri litry mi prijde moc, kdyz vim, ze to bude velmi obcasny noseni.
    Fakt sem si rikala, ze cena okolo litru, dvanacti set je Ok a ze i kvalita klobouku bude stredni, tedy uzivatelsky OK.

    Takze uprimne - ty zmineny typy sou hodne velkej pruser, nebo jen ze spravny kloboukovy snob si koupi za minimalne tri litry?:-)
    (coz je otazka trebas toho povrchu, kralici srst je zaklad a hmm,vlna je teda jen smejd pro socky? Trosku mi prijde, ze mi tu radite moc snobl, muz rozhodne neaspiruje na lifestyl Pyverrna:-)) Ale zas dat litr za neco, u ceho je jistota, ze to bude vypadat jak za dve kila z ptakovin, to rozhodne nechci. )
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BONEMINA: aha, oni sou na Mustku! tak to pak jo (asi blbe hledam, ja dycky nasla jen,ze maj sortiment jen nekde cast)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam