• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!

    Zajímavé fotky věcí na hlavě, ideálně vlastní, ale samozřejmě i z internetů. Informace o historii, způsobech nošení, trendech, tipy kde sehnat ten pravý a ne jediný klobouk, který z vás udělá muže/ženu.
    rozbalit záhlaví
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: Jak se tohle váže, prosím?
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    ECLECTICA: nosim poměrně často a ráda (podobně zavázanej jako si ukazovala vedle)
    bez ozdob. Klobouky, šátky a různý a pokrývky hlavy nosim docela často, mám jemný vlasy a v šátku cejtim líp, než mít to svoje klasický vrabčí hnízdo:)

    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Prý to tu chce nějak oživit, a tak se ptám: nosíte někdo šátek? Jak ho vážete? Nosí te na něm nějaké ozdoby (spony, čelenky...)? A proč je nosíte?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    asi spíš pro pobavení - muž experimentuje se samodomo výrobou :-) další fotky finálního stavu bohužel nemám, došly baterky
    LYREL
    LYREL --- ---
    ELLANOR: ta spodni fotka je jak bonboniera
    SAN_IN_DA_SOUL
    SAN_IN_DA_SOUL --- ---
    Ten dotaz už tady sice proběhl, leč nikdo neodpověděl a tak to zkouším znova: Nemáte tip na opravnu klobouků v Praze? Kamarádka má torzo skládacího cylindru (v Rusku, odkud pochází, to prý jeden čas celkem letělo, já to u ní viděla poprvý), na kterém ale není natažená látka. Dá se to vyřešit? Díky
    RED_KOMUSO
    RED_KOMUSO --- ---
    LENTILKI: skoro se bopjim co je pod tim kloboukem
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LENTILKI
    LENTILKI --- ---
    rozprodávám klobouky po babičce, výtěžek jde na kočky v Brněnském Maxovi, zbývá poslední kousek, neměl by někdo zájem? Info zde:
    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.690207897664431.1073741831.300614863290405&type=1

    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    neměl by někdo na půjčení buřinku? černou velikost 59-60... v půjčovnách mají jen cylindry :(...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Fezs are cool!

    LENTILKI
    LENTILKI --- ---
    nabízím pár klobouků po babičce, jsou mi malé :( Výtěžek půjde na kočky. Viz info a fotky zde: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.690207897664431.1073741831.300614863290405&type=1
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: Co přesně znamená "dobové" klobouky? A kde přesně je ten bazar, prosím? (Klidně do pošty)
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    Tento je mi také malý :(, ale z bazaru nepochází. Zajímalo by mě, jestli by vůbec byl nějaké slečně, protože ta velikost je opravdu malá.
    květinový baret s krajkou (3696239310) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/kvetinovy-baret-s-krajkou-i3696239310.html
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    Pro ústecké milovnice dobových klobouků/kloboučků: bazar U Václava (ulice do kopce nad poliklinikou) končí 1. ledna a obsahuje hromadu nádherných (ale spíš menších - jeden větší od Tonaku už jsem ukořistila) pokrývek hlavy.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    ANIQUE: nevim, ale až se to naučí budu mít zájem :)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Moje kamarádka se zabývá kříšením historické módy a hledá někoho, kdo by jí poradil s technologií klobouků... znáte někoho? Dělají se kurzy třeba? Dík!
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    zdravim,

    mam dotaz, je v praze nejaka opravna klobouku, mam stary francouzsky klobouk, ktery je na okrajich trochu rozdrbany,,, rad bych ho nechal slepit a zacistit, aby to nepostupovalo dal,,, v nejhrosim to i nejak sprasim doma, ale radsi bych to dal nekomu, kdo ma zkusenosti, diky
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Prosím o radu!
    Jak se liší drezurní cylindr od normálního nízkého cylindru? Je mi nabízen za levno, protože si někdo omylem koupil příliš velký. Když se podívám na něj a na nízké cylindry z králičí plsti od Tonaku, tak nenalézám rozdíl. Ale nerad bych si pořídil a občas nosil, i když jen zpoloviny vážně, něco, na čem by bylo z drobných detailů poznat, že se to hodí jen na koně... ;)
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    INUSHKA: Ani do druhého se mi hlava nezmenšila. ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam