• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIROMilenecké Azyly, hodinové hotely, prostě když je s kým ale není kde.
    Název říká vše. Tak jen pro upřesnění, dobrý hodinový hotel se hledá mizerně a prozatím jich je jak šafránu. Takže když narazíte na nějaký zajímavý kde se Vám líbilo, proč o tom nedat vědět dalším ;).
    rozbalit záhlaví
    RAPID68
    RAPID68 --- ---
    Penzion Milovice
    Kontakt:
    Telefon:+420 608 133 919
    Adresa:
    Kaštanová 769
    28923 Milovice
    IGII
    IGII --- ---
    Párkrát jsem navštívil mileneckyazylpraha.cz na Krčské stráni. Vřele nedoporučuji. Pokoj VIP pěkný, v Hanusově ulici obstojný, Za poliklinikou horší, ty nechtějte. Je to panelák, kde se vás starousedlíci ptají, za kým že to jdete. Hlavní problém je ale diskrétnost tohoto hotelu. Nadvakrát se mi stalo, že se jim v ubytování něco pokazilo a oni mě kontaktují! To samozřejmě někomu může působit problémy.
    LIRO
    LIRO --- ---
    TAPICKA: Vau tak to vypadá opravdu hodně dobře
    TAPICKA
    TAPICKA --- ---
    Nedávno jsem vyzkoušela tento azyl pro milence http://azylpromilencevpraze.cz/index.php?p=fotogalerie
    Bylo to tam mooc hezký, splnil účel diskretnosti. Na fotkách to vypadá velký,ale je to malinkatý ale utulný. Krásná velká postel, příjemné ložní prádlo. Doporučuji:-)
    MCD
    MCD --- ---
    Nemáte někdo čirou náhodou dobrou zkušenost s azylem co nejblíž Florence, který funguje v době oběda a nehraje si na "pouze pro páry"?
    COYOT
    COYOT --- ---
    v Praze 6 na Břevnově celkem slušný azyl.... za nás spokojenost.. rozhodne se vrátíme:)

    http://azylpraha.cz/
    SVORO
    SVORO --- ---
    Separé nefunguje nejdou stránk ani mobil
    KLARYSSA
    KLARYSSA --- ---
    LIRO: Blind Eye je v Praze na Zizkove u Kostnickeho namesti,kousek od hlavaku,check out je az ve 12,a od 9.00 mas snidani v cene..1500 je cena myslim pro dva na privatu.Njn,ale pres zimu je to levnejsi.
    MENURAK
    MENURAK --- ---
    SUZUKI: sroluj si to asi o pět kometů ;-)
    SUZUKI
    SUZUKI --- ---
    Ahojky, fakt tu nemáte nikdo zkušenost s žádným azylem v Brně?
    LIRO
    LIRO --- ---
    CLARINULA: A kdepak to bylo, že bych trochu doplnil seznam na nástěnce. 1500 za noc je dost slušná cena, když si vezmu že nějaký solidnější hotel stojí na noc od 100 EUR.
    CLARINULA
    CLARINULA --- ---
    byla jsem jednou s bejvalym pritelem a jako super...sice asi 1500 za noc, ale uz jsme vazne nemeli kde...
    KLARYSSA
    KLARYSSA --- ---
    Blind Eye hostel Praha Zizkov-naprosto suprove misto,bezvadni lide uvnitr:))Pavlace a stare zizkovske ulicky....Dalimilova 4

    LIRO
    LIRO --- ---
    2ADELL3: řekl byh že BECKO myslel(a) spíš nějakou osobní zkušenost, na webu to vypadá všude dobře, ale skutečnost bývá dost odlišná.
    Poslední dobou zjišťuju že jsem zpohodlněl jak sviňa a chodíme jen do Apartmány 4p v Nuslích :D :D.
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    BECKO
    BECKO --- ---
    Bodlo by i nějaké to Brno .)
    LIRO
    LIRO --- ---
    JACHYMKO: Aho a ve kterém, my byli hned v tom u vstupu pod schody, koupelna je oddělená vstupní chodbičkou. Je to tam moc fajn, byli jsme tam v létě do noci a bylo super mít nad sebou otevřené střešní okno. Jen byla škoda že tam nebyla sprcha, ale jen normální vana. Jsem spíš sprchovej a nebo ve dvou do velký vany :D.
    LIRO
    LIRO --- ---
    Tak minulý týden jsem narazil na http://www.milenecky-azyl.cz/, ještě s ním zkušenost nemám, ale je to alespoň pro mně ideální, vzhledem k tomu že jsem z Michle, to mám celkem kousek a vypadá to moc dobře.
    LIRO
    LIRO --- ---
    Nemáte někdo zkušenost s privátním spa
    viz: http://www.aquapalace.cz/spa-privatni-sauna-praha
    je to trochu dražší, ale zase móc zajímavej nápad obzvlášť pokud je Vás víc.
    LIRO
    LIRO --- ---
    Add anketa, je samozřejmé že částka musí být adekvátní za nabízené služby, nedá se předpokládat že u Pokoje za 500 kaček bude Whirpool a sauna.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam