• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIROMilenecké Azyly, hodinové hotely, prostě když je s kým ale není kde.
    Název říká vše. Tak jen pro upřesnění, dobrý hodinový hotel se hledá mizerně a prozatím jich je jak šafránu. Takže když narazíte na nějaký zajímavý kde se Vám líbilo, proč o tom nedat vědět dalším ;).
    rozbalit záhlaví
    LIRO
    LIRO --- ---
    CLARINULA: A kdepak to bylo, že bych trochu doplnil seznam na nástěnce. 1500 za noc je dost slušná cena, když si vezmu že nějaký solidnější hotel stojí na noc od 100 EUR.
    CLARINULA
    CLARINULA --- ---
    byla jsem jednou s bejvalym pritelem a jako super...sice asi 1500 za noc, ale uz jsme vazne nemeli kde...
    KLARYSSA
    KLARYSSA --- ---
    Blind Eye hostel Praha Zizkov-naprosto suprove misto,bezvadni lide uvnitr:))Pavlace a stare zizkovske ulicky....Dalimilova 4

    LIRO
    LIRO --- ---
    2ADELL3: řekl byh že BECKO myslel(a) spíš nějakou osobní zkušenost, na webu to vypadá všude dobře, ale skutečnost bývá dost odlišná.
    Poslední dobou zjišťuju že jsem zpohodlněl jak sviňa a chodíme jen do Apartmány 4p v Nuslích :D :D.
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    BECKO
    BECKO --- ---
    Bodlo by i nějaké to Brno .)
    LIRO
    LIRO --- ---
    JACHYMKO: Aho a ve kterém, my byli hned v tom u vstupu pod schody, koupelna je oddělená vstupní chodbičkou. Je to tam moc fajn, byli jsme tam v létě do noci a bylo super mít nad sebou otevřené střešní okno. Jen byla škoda že tam nebyla sprcha, ale jen normální vana. Jsem spíš sprchovej a nebo ve dvou do velký vany :D.
    LIRO
    LIRO --- ---
    Tak minulý týden jsem narazil na http://www.milenecky-azyl.cz/, ještě s ním zkušenost nemám, ale je to alespoň pro mně ideální, vzhledem k tomu že jsem z Michle, to mám celkem kousek a vypadá to moc dobře.
    LIRO
    LIRO --- ---
    Nemáte někdo zkušenost s privátním spa
    viz: http://www.aquapalace.cz/spa-privatni-sauna-praha
    je to trochu dražší, ale zase móc zajímavej nápad obzvlášť pokud je Vás víc.
    LIRO
    LIRO --- ---
    Add anketa, je samozřejmé že částka musí být adekvátní za nabízené služby, nedá se předpokládat že u Pokoje za 500 kaček bude Whirpool a sauna.
    LIRO
    LIRO --- ---
    Takže konečně se mi podařilo po delší době vyzkoušet služeb hodinového hotelu. A volba byla jasná, standardní pokoj v Apartmánech 4P. Konkrétně se jednalo o pokoj č. 2.
    Oproti VIP je zařízený méně okázale, ale za tu cenu je to víc než luxus. Koupelna je přes chodbičku (součást aprtmánu), s malou vanou, takže společná koupel není na dvě hodinky, ale stačí to. Každopádně všude velice čisto a naklizeno, prostě super. Jen bylo trochu naškodu že pokoj je kousek od vstupu do apartmánů a občas pronikne do pokoje hluk přicházeních nebo odcházejících hostů. Každopádně 4 hodinky v pokoji, lahvinka vína a minerálka vyšli na cca 1100,-
    LIRO
    LIRO --- ---
    2ADELL3: Rád věřím, ale nic se nemá přehánět a nemusí vědět celej panelák nebo chatová osada že u Lirouše se souloží, i když ono to asi slyšet je, ale neni to nic u čeho by nemohli sousedi spát.
    LIRO
    LIRO --- ---
    Tak další kousek :o)))

    Název: Hodinovy Hotel azilka.p
    Adresa: Byt 1: Moskevská ul., Byt 2: Vršovická 33
    Web: http://www.hodinovyhotel.cz/
    Cena pronájmu: 500,- první hod. 100,- každá další.
    Čistota: 6/10
    Ochota: 8/10
    Prostředí: 8/10
    Atmosféra: 8/10
    Celkový dojem: 8/10

    Doplňkový text:
    Máme vyzkoušený pouze byt číslo jedna. Je to byt v prvním poschodí ve starém činžáku ve vršovicích, prostředí je celkem příjemné a je to vlastně jako by jste byli doma. K dispozici je celý byt 2kk se sprchovým koutem. Nejspíš by se tam dalo celkem slušně vegetit i celý víkend. Byli jsme tam dvakrát a myslím že když Vám sedne prostředí, tak se tam budete rádi vracet, když ne jako mojí přítelkyni tak ne :o))

    Fotografie:
    Byt1:


    Byt2:
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    LIRO: tak to ja jsem rada hlucna..samozrejme kdyz vim, ze muzu byt:))
    LIRO
    LIRO --- ---
    2ADELL3: Myslel jsem že když je ta možnost tak je i vydlaždičkovaná koupelna málo vodotěsná, natož pokoj s kobecem a postelí :o)))
    Co se týká hluku, tak jsem si na křik při sexu nikdy moc nepotrpěl, ne že by partnerka měla být úplně potichu, ale ječet u toho nemusí ;)...
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    LIRO: krotit se nemusite:)) ja se nikdy nekrotila:)) tenhle podnik je k tomu urcenej...je to normalni vstup do cinzaku..maj tam koupeny byty v suterenu a v podkrovi..dvere jsou odhlucneny:)) jedine co je nevyhoda, ze to nema vlastni WC..to je jediny..jinak fakt doporucuju:))
    LIRO
    LIRO --- ---
    2ADELL3: Vau super, jsme ujetý na rohový vany a podobný vychitávky, ale nevím nevím, museli by jsme se hodně krotit když je v pokoji.

    Když si tak vzpomínám tak jsme tam jednou chtěli zajít a koukám že byla škoda že jsme tam nešli.


    2ADELL3: O tomhle podniku už jsem psal, nevím, především přítelkyně z toho neměla dobrý pocit, ale je možný, že to bylo díky tomu, že to bylo tenkrát poprvé co jsme využili tenhle druh zařízení. Je možný že kdyby jsme tam šli teď tak z toho budeme mít úplně jiné pocity.
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    tenhle na budejovicek jsem bohuzel jeste nevyzkousela, ale pry bomba:))
    http://www.mileneckyazylpraha.cz/
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    oba jsou vyzkousene..ten na dejvicich takovy vice "milenecky" ..zrcadla kolem postely..nebo vana s vyrivkou

    SEPARE
    Adresa: Dejvická
    Telefon: 775 222 226
    E-mail: tomas@separe.cz / Internet: www.separe.cz

    Ubytování levně, Penzion V Roklích, Praha-východ, Říčany - Kuří:
    + 420 721 516 727 nebo + 420 323 604 419.
    LIRO
    LIRO --- ---
    Tak nástěnka je hotová, teda z toho co jsme sem zatím dali ;)
    Dneska je to všechno, už musim frčet. Mějte se fajn a zatim.
    LIRO
    LIRO --- ---
    TILIO: Tak přesně na něco takového jsem myslel a hned jdu na to :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam