• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BYDKUNITY 3D
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    MAIMONIDES: Díky za tip, nicméně jsem tam nic "šikovného" nenašel. Spíš jsem hledal hotovej projekt, který si budu moci stáhnout a nějaké objekty přidal/ubral - jen abych se otrkal... (bo jsem slepý?)
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    unity3d.com turorialy a bootcamp demo
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Zdravím ve spolek, pomalu začínám pracovat v tomto prostředí - zatím se tak rozkoukávám. Netušili byste, kde by se dal stáhnout projekt - nějaká hra, rád bych se podíval na něco konkrétního.../Pozn. nemusí to být nic složitého, ba opakem/
    CHEMIX
    CHEMIX --- ---
    XAB: pekne svizny ...
    XAB
    XAB --- ---
    TRON: Legacy Light Cycle | TRON| Disney
    http://trongames.go.com/tron-light-cycle-game.html
    XYCHT
    XYCHT --- ---
    Licence zahrnuje dva pocitace.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    u iOs verze nevím, u pc ne.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    MAIMONIDES: to bylo spis takovy rypnuti... ale kdyz na to koukam, tak jsem stejne spatne pocital, je to 6.5 photoshopu :D

    Ale otazka co me napadla v souvislosti s tim. Licence se asi vztahuje na jednu instalaci? Pokud potom mam projekt vytvoreny pro iOS, dokaze ho otevrit a editovat instalace bezne unity na jinym kompu?
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    MATHEW_ER: 1500 dolarů za systém a 1500 za pro verzi ti přijde jako moc? Tak potom ti asi stačí normální verze, protože to jsou peníze, který dá dohromady i parta amatérů. Photoshop je navíc určenej asi tak stokrát většímu okruhu zákazníků než Unity3D.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    MAIMONIDES: no vzhledem k tomu, ze Unity 3 pro s moznosti rozumne (cti pro verze) publikovat pro iOS a Android stoji jako ctyri Photoshopy, tak by se o te rozumnosti cenove poliky dalo asi jeste polemizovat. :)
    XYCHT
    XYCHT --- ---
    MAIMONIDES: Ja ho koupenej mam :)
    CHEMIX
    CHEMIX --- ---
    no nevim ... na strance : http://unity3d.com/unity/download/ mi JavaScript vyhodi ze nemaj objekt pagetracker z google analytics a presmeruji se akorat znova na http://unity3d.com/unity/download/ :( ( safari, firefox) tak nevim kde delam chybu ...

    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    XYCHT: Zrovna unity si laskavě koupit můžeš. Je to dobrej nástroj a je na něm ještě spousta práce a cenová politika je zcela rozumná.
    XYCHT
    XYCHT --- ---
    Urcite jde stahnout. Ale urcite ji stahnes i jinde a pohodlneji :)
    CHEMIX
    CHEMIX --- ---
    jsem tulpas nebo uz opravdu vysla unity 3 ale ze stranek nelze stahnout ? (mac version)
    XYCHT
    XYCHT --- ---
    chemix: jen standard
    CHEMIX
    CHEMIX --- ---
    XYCHT: jedes verzi iPhone nebo iPhone pro ?
    CHAVITO
    CHAVITO --- ---
    hledam nekoho kdo by zmaknul 3D vizualizaci interieru obchodu z natocenejch materialu, a pak nekoho na 3D animaci výrobních procesů, ale to je asi tady OT (kdyztak posta)
    XYCHT
    XYCHT --- ---
    @chemix: jo, exportuju na ipad kazdej vecer svoje veci. beha to skvele. ale chybi mi lepsi shadery... ale coz, na to moje 2.5D to staci bohate.
    CHEMIX
    CHEMIX --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam