• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BYDKUNITY 3D
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    LBND: ne.
    LBND
    LBND --- ---
    s linoem by to btw melo byt lepsi, pac se zda, ze povoluje virtualizaci, ale nevsazel bych na to
    LBND
    LBND --- ---
    nestaci
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Nezkoušel tu někdo dělat něco na iPad? Je potřeba ke kompilaci skutečně Mac, jak se straší nebo stačí PC?
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    SHIGORBIRDMAN: To je FPS, to bylo uz i v jednym ty showcase hre primo od Unity, Boot camp se to jmenuje, jestli se nepletu.
    LBND
    LBND --- ---
    UNITY: Game List
    http://unity3d.com/gallery/game-list/

    ty jednodussi samply treba window / asset store / c# game examples
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    Par vetsich pokusu tu zda se je (terba interstellar marines vypadaji nadejne), ale nic dodelaneho jsem teda nevidel...
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Co je nejvetsi projekt na Unity zatim, kdyz to tak reknu, ma nekdo odvahu na tom stavet, nejakou velkou hru, nebo se na tom porad jen delaji ty "male blbostky"? Ano ja vim, ze ty male blbustky ted vydelavaji vic, nez ty velky hry.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    BUDDHA: Já mám s Unity zkušenosti už delší a žádný větší a volně dostupný projekt s něčím zajímavým myslim neni.
    Na druhou stranu s Reflektorem se dostaneš ke všemu. Unity neobsahuje žádnou obfuskaci zkompilovaných skriptů, jen (nejdůležitějších) částí vlastního jádra.
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    MAIMONIDES: Díky za tip, nicméně jsem tam nic "šikovného" nenašel. Spíš jsem hledal hotovej projekt, který si budu moci stáhnout a nějaké objekty přidal/ubral - jen abych se otrkal... (bo jsem slepý?)
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    unity3d.com turorialy a bootcamp demo
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Zdravím ve spolek, pomalu začínám pracovat v tomto prostředí - zatím se tak rozkoukávám. Netušili byste, kde by se dal stáhnout projekt - nějaká hra, rád bych se podíval na něco konkrétního.../Pozn. nemusí to být nic složitého, ba opakem/
    CHEMIX
    CHEMIX --- ---
    XAB: pekne svizny ...
    XAB
    XAB --- ---
    TRON: Legacy Light Cycle | TRON| Disney
    http://trongames.go.com/tron-light-cycle-game.html
    XYCHT
    XYCHT --- ---
    Licence zahrnuje dva pocitace.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    u iOs verze nevím, u pc ne.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    MAIMONIDES: to bylo spis takovy rypnuti... ale kdyz na to koukam, tak jsem stejne spatne pocital, je to 6.5 photoshopu :D

    Ale otazka co me napadla v souvislosti s tim. Licence se asi vztahuje na jednu instalaci? Pokud potom mam projekt vytvoreny pro iOS, dokaze ho otevrit a editovat instalace bezne unity na jinym kompu?
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    MATHEW_ER: 1500 dolarů za systém a 1500 za pro verzi ti přijde jako moc? Tak potom ti asi stačí normální verze, protože to jsou peníze, který dá dohromady i parta amatérů. Photoshop je navíc určenej asi tak stokrát většímu okruhu zákazníků než Unity3D.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    MAIMONIDES: no vzhledem k tomu, ze Unity 3 pro s moznosti rozumne (cti pro verze) publikovat pro iOS a Android stoji jako ctyri Photoshopy, tak by se o te rozumnosti cenove poliky dalo asi jeste polemizovat. :)
    XYCHT
    XYCHT --- ---
    MAIMONIDES: Ja ho koupenej mam :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam