• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BYDKUNITY 3D
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    jo, tak instancovani v unity je fakt lahudka :/ ti debilove maji fakt uplne vsechno v jednom threadu a abych instancoval pomalu po jednom objektiku kazdy frame aby to neskubalo :/
    BYDK
    BYDK --- ---
    MAIMONIDES: Jak se to vezme. Zacal jsem s tim tesne, nez jsem nastoupil do prace. Coz je 5mesicu nazpet. Udelal jsem prototyp gamecore casti a je hotovy tak na 75%. Puvodne to melo byt na telefony, ale rozmyslel jsem si to, ikdzy to mam vcelu optimalizovane. TEd se snazim abych ziskal cas. Pak to pujde rychle. :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    Tiez bych rad videl/vedel :-)
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    BYDK: Na to zveřejnění se moc tešíme.
    Jak dlouho už na tom projektu pracuješ?
    BYDK
    BYDK --- ---
    Hledam 2D/3D grafika, ktery mam rad stredovekou architekturu. A ma cit pro dane tema. Jedna se o jednoduchou grafiku a celkove ji neni mnoho. Radeji bych cloveka, ktereho to bude bavit, nez cloveka ktery to bude delat jen za penize. A pokud ho to bude bavit a bude potrebovat privydelek, rad se odmenim, kdyz to bude stat za to. ;)

    Projekt je pod Unity, jak jinak. Mam ho uz rozdelany a z casti funkcni. Zanedlouho projekt zverejnim, takze se dozvite vice.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    ha. ha. ha. performance.

    bmw pobavilo "Automatic upscaling when rendered in lower resolution".
    Beru teda ze pokud je to i u free, tak je to neco "noveho", ale jako priklad "nove" featury to dost pokulhava.

    SLASH
    SLASH --- ---
    Unity Technologies Blog » Blog Archive » Unity 4: AAA graphics and performance for your mobile games
    http://blogs.unity3d.com/2012/07/05/unity-4-aaa-graphics-and-performance-for-your-mobile-games/
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    SIRLOON: Myslim, že jsme profesionální hobbysti:)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    SHIGORBIRDMAN: to urcite ne. mam ted pracovni dobu pevnou, zadne crunche a tak :) spis sem to myslel tak, ze bych chtel zacit delat neco bokem, jen tak abych z toho nevypadl uplne :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    SIRLOON: nerikals ze na to nebudes mit kvuli praci cas? :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    SHIGORBIRDMAN: ale profesionalne :) dyt sem psal ze delat neco vecer pro radost je neco jineho. chybi mi delani her, ale nervovat se kvuli nim jako "nekde" bych uz fakt nechtel :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    SIRLOON: ale ale ale... kolik je to hodin co jsi spokojene povidal, ze dobre ze mas od her klid? :D
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    MAIMONIDES: to vypada zajimave. je to komercni projekt nebo neco fan, kam se da kdyztak v pripade zajmu pridat jako vyvojar s praxi?
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    no... ano, zustavam u 3.5 :)
    ta 4 je takova... divna.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    ok, zustavam u 3.5 :D

    (nejradsi bych se teda vratil k 3.4 a dost mozna to udelam, kvuli vykonu....)

    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Tady je trochu homofobní popis situace:)

    Just be patient, its coming and its very underwhelming anyway as most everything is broken and freezing up, and the new additions are pretty minimal at best. I see a lot of optimizations but as far as new features.... meh. DX11 is nice and all but nothing I need or want, and the animation system is completely fucked. The biggest fuck in the ass is no samples or demo project, it ships yet again with Angry Bots, but this time updated with DX11 features. The Animation Preview is broken and worthless, state machine editor constantly locks up unity at random, total garbage. You'll all have your chance to be pissed off at the world and frustrated soon enough young padawans! The stupid asset browser actually makes browsing your project a fucking pain in the ass. Sure you can go back to the classic tree view but it still functions differently then it has for the last 3 versions of Unity..
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    MAIMONIDES: deleted :/
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    MAIMONIDES: no mne to obcas skripe i v malem (na ipadu), ale zatim musim zaklepat, i kdyz jsem delal nejake zatezovky, tak na moje potrebu (auticka, vraky, vystrely, sutry, reinstancovane porad do kola) to funguje.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    SHIGORBIRDMAN: V malém mi to taky fungovalo pěkně:)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    MAIMONIDES: mne to instancovani (pravda, z reusable poolu) funguje celkem bez problemu, ale pravda, sceny jsou relativne male.

    Takze unity jen jako editor? to je celkem zajimavy pristup, ale chapu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam