• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BYDKUNITY 3D
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    vyser se na to, pouzivani "jscriptu" v unity fakt prakticky nema smysl - super kratke skriptiky ktere maji jen par radku v Update budiz, je to min ukecane nez c# ergo ciste teoreticky usetris par stisku klaves, ale vetsinu z pochybnych vyhod javascriptu nemas, je fakt lepsi c#, pripadne pokud mas chut na dobrodruzstvi, tak boo ;) (na to se chystam uz nejakou dobu, co jsem videl co boo umi, ale jeste na to nedoslo)
    BYDK
    BYDK --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Ksefty no. Kazdopadne rad bych vedel, co to vlastne vsechno umi za dalsi vychytavky. Ale asi to nebude nic extra. Budeto spis takova klasika. Uz se tim nebudu zabyvat. Dekuji :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    BYDK: asi z marketingovych duvodu :/ ale fakt to javascript jen vypada, v reale je to v mnoha ohledech jine
    BYDK
    BYDK --- ---
    SHIGORBIRDMAN: Tak tim se to vysvetluje, ale nechapu, proc to teda nazyvaji JS. To je dost matouci.
    BYDK
    BYDK --- ---
    CHEMIX: Jop, to je super. Ja toto pochopil, ale jak to zkousim a zkousim, ale stale mi to proste rika unexpected token. :( Zda se, ze to funguje jen kdyz delas webovy stranky nebo ja nevim.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    BYDK: fuj. ani jsem nevedel ze to javascript ma, o to duvod vic proc ho ignorovat.
    mimochodem, pokud ti to nebylo receno dostatecnekrat, unity NEMA javascript. To co se spatne oznacuje jako javascript (a driv to byl spravne unity script) je programovaci jazyk ktery castecne odpovida ecma standardu, ale ve skutecnosti ma mnohem bliz action scriptu flashe nez webovemu javascriptu
    CHEMIX
    CHEMIX --- ---
    BYDK: Mrkni na to jak to vysvetluje Ondra Zara https://www.youtube.com/watch?v=YzdPfuKfcEo#t=1275
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    BYDK: tak se vykasli na labely, udelej si funkci a z ty normalne vyskocis pres return
    BYDK
    BYDK --- ---
    SIRLOON: Je to ten prvni odkaz. Jsou to labely, ale jak se zda, tak pod Unity nefunguji. Aspon co jsem zkousel. :|
    SHIGORBIRDMAN: jop, vypada to jako GOTO. :)
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    SHIGORBIRDMAN: tak syntaxe me taky zmatla. puvodne sem myslel ze resi rekurzi
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    Uf... To vypada jako goto....
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    BYDK: uz asi chapu o co jde... nevim co ten blok kodu je...
    JavaScript Break and Continue
    http://www.w3schools.com/js/js_break.asp
    JavaScript Functions
    http://www.w3schools.com/js/js_functions.asp
    BYDK
    BYDK --- ---
    Zdravim lidi. Zkusim to. MOzna se zasmejete, ale to je mi fuk. :) Kazdopadne da se breaknout v javascriptu pod Unity blok kodu? Nasel jsem neco takoveho ale zda se, ze to neslape.

    breakme: {
    // Do stuff

    if (condition){
    // do stuff
    } else {
    break breakme:
    }

    // Do more stuff
    }
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Hmm, tak bylo to verzi Xcodu, v posledni dobe mam cim dal tim vic pocit, ze bych potreboval nejakyho cernocha na upgradovani aplikaci a OS, pokud tim neustale travim casu.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    SLASH: Final build a prodej je neco co jeste moc dlouho resit nebudu, jestli vubec.
    SLASH
    SLASH --- ---
    RUTHAN: myslim ze ak to nezcompilujes cez xCode 5, tak ti to uz neprejde v iTunes store, takze nakoniec budes musiet updatnut, tak ci tak..
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Netusite, nekdo jestli umi Xcode 4.5.2 deployovat na iOS 7.1 zarizeni ? profily jsou podle me ok, ale zarizeni porad neni dostupny jako target pro deploy, je tam je zluta ikona a jedina hlaska co tam je, je tahle:
    "Xcode cannot find the software image to install this version"

    Je tam sice moznost stahnout iOS 7 SDK, kterz ten mam v Software images, ale nic se zda se nezmenilo.

    Muzu Xcode upgradovat, ale problem je, ze jestli je nutna 5, tak potrebuju upgradovat i OS na Liona coz je voprus.
    ETKAR
    ETKAR --- ---
    SHIGORBIRDMAN: rozhodně mne pobavil setting hry :)
    SLASH
    SLASH --- ---
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    Unity Web Player | SurfaceOfSanity
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/19916467/SurfaceOfSanity/WebBuild.html

    Tak zas jeden Ludum Dare spam, typicka Shigorovina - tentokrat se mi moc nedarilo, asi jsem uz jako designer vyhorel (skoro celou sobotu jsem zoufale chodil kolem jednoho napadu a nebyl schopny z nej vymackat vic nez ze by byl cool, az jsem to nakonec vzdal, zmenil pristup a zkusil neco jineho... a v dusledku toho jsem nakonec musel prejit do jamu s dalsim dnem navic, aby to slo aspon trochu hrat...)

    Jinak je to nekonecna FPS s nahodne generovanymi levely, tak trochu RGL style... bohuzel zadny z puvodnich napadu, na kterych to melo byt zalozene, cili skilly typu kleptomanie, masochismus, paranoia, tam vubec nejsou :(


    kdyz uz nic, aspon jsem se naucil trochu delat s blenderem, byt to byl hodne velky zabijak casu, priste se fakt budu drzet 2D...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam