• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DJLIPOPlzeň - kdy a kde :) a s kým :D
    SEXILKA
    SEXILKA --- ---
    Ahoj lidi, měla bych tu brigádu na louce v Plasích. Stavba a demontáž cirkusového stanu na jednodenní akci. Peníze na ruku-práce těžká.
    Den montáže: 16.6.
    den demontáže:17.6. nebo 18.6. (to se ještě upřesní)
    KYBL
    KYBL --- ---
    Ahoj, kdyby se někomu zachtělo kultůry, tak v sobotu zahrají v Jam clubu tři zásadní kapely pražské a plzeňské alternativní scény :)

    FB: https://www.facebook.com/events/1703295443287166/
    ZAPLO05
    ZAPLO05 --- ---
    Ahoj, snad mě s tím nevyhodíte :)
    Chtěl bych Vás všechny pozvat k nám do skupiny: platformu sportovní seznamky na FB ;-)
    Pokud hledáte parťáka na sport(Squash,fotbal, běh,...) na nějakou akcii, nebojte se sem napsat. Seznámíte se, stanou se z vás možná kamarádi, nebo se jen tak odreagujete. Zapojte sebe i svoje kamarády ;-)
    https://www.facebook.com/groups/1511478785760440/
    EILIL
    EILIL --- ---
    ahoj někdo dnes od 20:00 squash v Kalikováku? :)
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    DAGLU: nemas zac
    DAGLU
    DAGLU --- ---
    Z47TC: super díky
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    DAGLU: ano je
    DAGLU
    DAGLU --- ---
    Je někde v Plzni nebo okolí dobrá hospůdka s hotovkama? Jedeme do Německa přes Prahu a Plzen a oběd nám časově vychází někde u Plzně. Nebo v okolí po cestě. Hlavně dobrý obyč jídlo aby to bylo i pro děti.
    díky
    GUEPE
    GUEPE --- ---
    Ahooj,
    chtela jsem se zeptat, schanim Podnajem pokoje nebo bytu v Plzni, nejake tipy prosim ???
    BTW na agentury se neptam, ty sy umim najit sama... Spis zda-li nekdo nehledate podnajemnika....
    Odpovedi do zprav, dik moc
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    Z47TC: Amorvino na Masarykáči.
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    lama dotaz....trochu sem z Plzne vypadnul....nekdo nejakej dobrej tip na restauraci

    zadnej punk prosim :))) to by mi kolegove asi nezkousli :P :) (Ke Kohoutům na smažený kuřecí medailonky ve tvaru dinosaurů vážně ne)
    BARC2A
    BARC2A --- ---
    sháním židle! pošta, dík / a nabízím za odnos cigaretové filtry, plná krabička, sou to takový ty tlustý.
    SVA
    SVA --- ---
    Ahoj sháním bydlení na přechodnou nebo delší dobu v Plzní nebo nebo i širší okolí (směr Domažlice) 608419384
    PULP121
    PULP121 --- ---
    náplavka
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Dneska nejaky zajimavy eventy vecer? Vyjimecne jsme jeli do Plzne, tak vymejslime plan. Nejaky koncerty / letni kina / vystavy / degustace vin / cokoliv? Diky za tipy predem!
    WENCA
    WENCA --- ---
    je nekdo v plzni, kdo by zasel na pinec?
    MORFE
    MORFE --- ---
    Přeposílám zprávu od kamarádky (offnyx): Ahoj, jsem studentkou FUDu a hledám ubytování v jednolůžkovém pokoji od února v Plzni. Nevíte někdo prosím o něčem?
    Kontakt na mě je: m.konarkova@gmail.com
    Moc děkuji.
    BICA
    BICA --- ---
    PILSEN RAGGA míří do Prahy! Podpoříš i ty? V sobotu 9.11. Cannafest afterparty @ HooDoo

    [ GOT SOME WEED - Cannafest afterparty @ Hoodoo / koncertconcert / 9.11.2013 / CR - Praha - HooDoo club, Korunní 106, Praha 10 ]
    _VYKUTALENA_
    _VYKUTALENA_ --- ---
    Shanim spolubydlici,
    do dvou pokoju. Jeden asi 30m tam muzou byt klidne dva lide. Druhy cca 15m pro jednoho. Byt ma obri kuchyn, 2x WC. Koupelna a velka predsin. Neplati se kauce.

    Byt je velký /150m2/, 2 velké pokoje, vedený jako 2plus1, ale má ještě další malý pokoj a dvě mini místnosti na cokoliv, co nechcete mít na očích. 4. patro s výtahem, v blízkosti Náměstí Republiky. Luxusní, rozhodně má ducha /možná i Ducha!?/...máte-li zájem o další info, napište do zpráv.
    Cena 13 000 se vsim vsade.

    Znacka specha to nejlepe od 23.9. nebo 1.10.

    sorry za ot
    PULP121
    PULP121 --- ---
    HYLGERT: kámo, tohle fórum nefunguje. musíš do PLZEEEEEEEEEN WOE!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam