• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DJLIPOPlzeň - kdy a kde :) a s kým :D
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    VELADA: nic extra asi, ale to je tim, ze jsem zalezlej krtek ;/
    tady asi kdysi byla "otevrena lednice", coz byl nejakej provar nebo tunel
    ani nevim vlastne, jak fungujou FNB, freeckari se uzivej vzdycky ;

    jinak fungujou charity, za me velikanskej plus,pro Diakonie Zapad Plus +++ ! :)

    na nadrazi se mi cikani ptali na charitu diecezni, to vypadalo, ze jdou celkem najisto.

    ale myslim, ze tady je lepsi se obratit, primo na prislusnej urad, nebo ty charity,
    v ramci Plzne je to propojeny solidne

    (krome socialky na pracaku, ta prs miru prisna zenska me tak vypakovala, a to jsem to podani ani nestacil podat / a nevedel, ze ho tam proste polozit muzu (bez naroku, samozrejme) ;/
    VELADA
    VELADA --- ---
    Zdravím!
    Máte ve vašem městě nějaký freeshop nebo re.use centrum? Ráda bych vytvořila seznam těchto míst po Česku pro auditko "Cirkulární ekonomika aneb odpad jako zdroj"
    Pokud o takovém místě víte.. budu ráda když to napišete rovnou do auditka sami.
    Pěknej den přeju!
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    za měsíc multižánrový festival KUK pro úplně nejmenší - mám dojem, že většina nyxáků je pomalu v tom věku, kdy by to pro ně mohlo být zajímavé :)

    festival KUK Plzeň

    ZAPLO05
    ZAPLO05 --- ---
    Ahojte, snad mě s tím nevyhodíte - založil jsem na FB skupinu která by měla podporovat společné sportování. Prostě kydž nemáte s kým jit si zahrat Squash nebo vám chybí někdo na fotbálek. Přidejte se: https://www.facebook.com/groups/1511478785760440/
    MALEJNOREK
    MALEJNOREK --- ---
    trocha inzerce... Hledame spolubydliciho do bytu Na Belánce, jedna se o pronajem nezarizeneho pokoje cca 17m2 plus spolecne prostory, zarizena kuchyne atd. Hledame nekoho "normalniho", bezproblemoveho se smyslem pro poradek. Najem cca 3800,-. Pokud o nekom takovym vite dejte mi prosim vedet do posty. :)
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Ahoj. Sháním přespání v Plzni.. Štědře se odmění.. :) Spokojim se i s podlahou.. Kdyztak moc moc prosím SZ..
    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    Ahoj, další pozvánka je na úterý 26. 3. na koncert Katarzie a Ille pod Měsícem. Dojděte, ani jedna z dam nevystupuje v Plzni příliš často a pod instalací Museum of the Moon hrát už nebudou v ČR téměř jistě..!

    Víc info v fcb události koncertu. Zajímavý je i další doprovodný program festivalu Blik Blik, také pod měsícem - víc viz web.

    TOX_MAS
    TOX_MAS --- ---
    Ahoj, rád bych vás v následujících dnech pozval na pár akcí do DEPO2015. První je festival FUTURE GATE, který zahajujeme už ve středu - sci-fi klasika (Gattaca), anime (Kovboj Bebop), kraťasy iShorts, Červený trpaslík... Dojděte!

    GLOG
    GLOG --- ---
    Nové divadlo
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Mám tu malou anketu exkluzivně pro Plzeňáky!
    Kdyby se měla udělovat v Plzni anticena za nějakou absurditku, ať už nesmyslnou křižovatku, blbou stavbu, bizarní sochu či zapomenutou botu (něco zbytečně komplikovaného, okázalého, nesmyslného, pitomého, co prostě leze každýmu v Plzni krkem nebo je to v lepším případě jen k smíchu?
    Něco podobného jako byla v Pze Blanka, padající mosty, atd. Jestli teda něco takovýho v Plzni vůbec existuje ;-D
    DON_TERWILLIGER
    DON_TERWILLIGER --- ---
    Zdravím. Nedalo by se u někoho zítra složit hlavu přes den? Jsem nenarocnej.. stačí zem:))
    KYBL
    KYBL --- ---
    Zdar vespolek, za měsíc pořádáme v Anděl music baru v Plzni koncert fenomenálního izraelského DJe a performera Shtubyho společně se slovinskými Kontradikshn. Kdo můžeš, přijď se podívat a kdo chceš pomoct, nazvi pls kámoše. Dík moc těšíme se :)

    https://www.facebook.com/events/607359132955335/

    KURZWEIL
    KURZWEIL --- ---
    Ahoj, snad mě s tím nevyhodíte: www.kriminalniplzen.cz :-)
    TARL_CABOT
    TARL_CABOT --- ---
    BODLING: Vítej a užívej :)
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    BODLING: tak přeji příjemné stěhování a ať se v Plzni líbí !! :) a někdy, někde....
    BODLING
    BODLING --- ---
    Ahoj :-)
    V pátek se stěhuju do Plzně! tak čuz někde někdy :))
    DON_TERWILLIGER
    DON_TERWILLIGER --- ---
    Nekdo náhodou od Domažlic nebo tak?
    JOPS
    JOPS --- ---
    hoj, v patek/sobotu jedem do Plzne na rozlucku se svobodou (nastesti ne moji) Podniky mame vytipovany, ale osobni zkusenost je osobni zkusenost. Co byste doporucili, abychom urcite neminuli :) Jediny co mame pevne dyny je prohlidka pivovaru v patek a pak hospodu v pivovaru (je tam neco, ze zaplatis 400 a chlastej si a zer si jak chces :)) )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam