• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEP0PVSPS - Pražská vysoká škola psychosociálních studií
    EVAD
    EVAD --- ---
    ne, jenom prednasky :)
    vcera som sa dozvedela ze zajtra je predposledny termin testu. tak ho idem aspon skusit :)) velke sance tomu nedavam, ale aspon vas vsetkych zase uvidim
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    EVAD: Heeej! Anča za 2 dobrýý:)
    Btw. co že si to chceš jednou přečíst? Ty otázky od I.?
    EVAD
    EVAD --- ---
    AIM_FREEMAN: ja to beriem zatial sportovo, idem si zajtra len tak skusit test. snad si to dovtedy stihnem aspon raz precitat...

    ale KONECNE mam anatomiu, a dokonca za 2 !!! :))) tfuj
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    v rámci přípravy na zkoušku z obecky:
    klub plný chybných úkonů:)) docela bžunda.
    napít se vody z kalíšku na oplachování štětců při kreslení temperama se mi taky povedlo:))

    [ Mozkove erory.....mobily v lednicce caj v kvetinaci atd...... ]
    PEP0
    PEP0 --- ---
    Kolokvium "Ženy a muži v psychoterapii"

    4. června od 9.30 proběhne Kolokvium, které pořádá již tradičně naše škola. Tentokrát na téma ženy a muži v psychoterapii. Jste srdečně zváni!

    http://www.pvsps.cz/skola/kolokvia/kolokvium-2010
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    dnes ve 22:15 na stv2
    http://www.csfd.cz/film/223906-pravidla-lzi/
    film z prostredi terapeuticke komunity, docela se mi to libilo.

    anebo spis stahnut free:
    http://uloz.to/hledej/?q=pravidla+lzi
    PEP0
    PEP0 --- ---
    tak menim ID ale stale spravcuji:)

    diskuze je otevrena pro vsechny tak zveme a otvirejme temata. koneckoncu bude zkouskovy tak at je u ceho prokrastinovat!
    EVAD
    EVAD --- ---
    diky Pepo konecne klubik jak sa patri :)


    DAVCA007: komunikacni techniky som nebola, ale udajne su dobre.
    reseni konfliktu neviem.

    z tych vikendovych kurzov co su vypisane na PPF mozem za seba doporucit cokolvek s Jakubom Zlamanym, vyklady snov s Ruzickom alebo Calkom, sny s Betakom (pre jungianov), muzikoterapiu, relaxace... a udajne Remesove seminare su tiez moc dobre


    EWOKK: navazujuce Mgr. maju tak nejak predvybavene, ale neziadali zatial o akreditaciu, pretoze ta by vyprsala za tri roky (kym by sme my prvi Bc. stihli dokocit), takze to ma cas
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    čaune:))
    EVAD
    EVAD --- ---
    ááá welcome home :)))
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    EWOKK: Jo, je otevrena, prvnim rokem. Navazujici mgr. bude imho až pro a. r. 2012/13, tj. až my budem bc. Případně mě někdo dementujte:)
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    je otevrena ta jednooborova psychologie? Je moznost navazujiciho Mgr.? Jeden titul uz mam a chystam se na doktorat na FF UK a psychologie by se mi hodila..
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    DAVCA007: Denní - psychologie. S kurzama zatím žádný zkušenosti nemám, příští rok budeme mít nějaké coby volitelné předměty. Ale pár lidí od nás absolvovalo.
    Například nyx ID EVAD, tak třeba něco napíše:)) Evi?;)
    DAVCA007
    DAVCA007 --- ---
    A chodíte na denní nebo dálkový studium? Máte případně nějaký zkušenosti s kurzama? Já jsem na tom kombinovaným, ale zatím jsem na žadným nebyl. V plánu mám Řešení konfliktu vyjednáváním a KOmunikační techniky. Tak pak můžu říct jaký to bylo ;-) Pic!
    WAYGEL
    WAYGEL --- ---
    AIM_FREEMAN: haha! tak mame diskuzi. dekujeme nyxovi.
    ted bysme meli nejak organizovane zacit posilat pozvanky kdo tu jeste neni at to tady zije...
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    tak doufám, že nedopadnem takhle:]]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam