• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERAMáme zvíře z útulku
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    ALICKA:
    BRINA:
    dneska umřela ...
    BRINA
    BRINA --- ---
    ALICKA: tohle se da pouzit u kocky, ktera je zmlsana a nechce zrat treba nove granule, ale kocky ledvinarky jsou kapitola sama pro sebe, par jsem jich videla a je to fakt smutny pohled, i kdyz je fakt, ze zalezi na tom, v jakem stadiu nemoc je, ke konci se uz moc delat neda, ale u nich bych si na vyhladoveni asi pozor davala vic nez u zdrave kocky v dobre kondici, ktera jen stavkuje, protoze jsem ji zmenila znacku, a ze to kocky umeji :)
    BRINA
    BRINA --- ---
    ALICKA: zvire se spatnyma ledvinama hladovet nechat nemuzes, protoze by proste uz nemuselo zacit jist, hodne dulezity je zavodnovat, ledvinovy diety bohuzel chutnaji maloktery, to je docela boj
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    zkusím to i tady(kdyžtak pište do pošty) .. naše třináctiletá kočka má takové ty "klasické" problémy s ledvinama a nežere .. ledvinové diety jí přestaly zajímat asi po dvou dnech .. granule jí nejedou vůbec , kapsičky hodně na kaši a to spíš jen ta štáva .. dostat do ní prášky je záležitost hrubého nasilí a nějak nám docházejí nápady ..
    ZRK
    ZRK --- ---
    ENKATT: A já můžu pochválit z levnějších i Happy dog. Jako cena úžasná a když se na Appouška i krmivo jako takový kouknu, tak je kvalitou naprosto srovnatelný s granclema co stojej jednou tolik...;) Doporučuju;)
    ALICKA
    ALICKA --- ---
    ENKATT: každý má něco do sebe, zaleží na tom i kolik chce člověk investovat nebo mít něco dobrýho za dobrou cenu :) -já znám spíš psí ale jelikož dělám ve zverimexu tak i kočičí.....
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    ALICKA: jo brit care je fajn a hodne lidi chvali nutram (znam lip kocici zradla)
    PETTAF
    PETTAF --- ---
    my davame Barf
    BRINA
    BRINA --- ---
    MATROX: muzu se zeptat - jen ciste ze zvedavosti - jake je nejlepsi psi zradlo na trhu? u kocek mam docela prehled, ale u psu tolik ne
    MATROX
    MATROX --- ---
    ZDRAVÍM VŠECHNY PSÍ KAMARÁDY:
    HLEDÁM PÁNÍČKY PRO DESET ŠTĚŇÁTEK ROTVAJLERA. 7-KLUKŮ, 3-HOLKY.
    Máma i táta jsou čistokrevní, táta dokonce s papíry, máma je nemá koupené. Nyní je jim 5 týdnů a po skončení očkovací lhůty (14dní) si je můžete vzít.
    Včera je viděla veterinářka a jsou všichni zdraví, očkovaní, odčervení a papají nejlepší žrádlo na trhu, takže jsou opravdu vypasení. Cena je pouze za náklady (odčervení, očkování, jídlo) 2500,- ale pokud jste hodní na pejsky a přijde Vám to hodně můžeme se domluvit. O peníze nejde, hlavně aby se dostali do dobrých rukou. Jsou opravdu nádherní - pokud budete mít zájem pošlu fotky, nebo si je můžete prohlédnout od Pondělí do Pátku v Praze na Průmyslové ulici v Hostivaři. Řekněte kamarádům rodině komukoli kdo má rád pejsky. Děkuji s pozdravem MX
    ZRK
    ZRK --- ---
    Omlouvám se případně za spam...snad neva.

    Najde se mezi vámi přáteli někdo, kdo by byl ochoten jakkoli přispět na tisk kalendářů určených k prodeji za účelem výdělku pro útulky? Jedná se o kalendář s 12ti
    krásnejma děvčatama, každá s pejskem či kočičkou... Velikost loga na
    zadní straně kalendáře ( v případě, že ho vlastníte, uděláme vám
    reklamu;) závisí na výši příspěvku...V případě zájmu prosím zprávu do
    pošty, zašlu více info a domluvíme se!!!;)

    PS: všechno bude samozřejmě následně zdokumentováno a přispěvovatel obdrží veškeré informace, jak bylo s penězi kde naloženo;)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Na benefiční brněnské akci Plná miska bude i pár drobných bižu náušnic mé výroby
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    PETTAF
    PETTAF --- ---
    tak konecne slibena fotecka naseho jiz 8 tydeniho Jacka

    IMG_7294.JPG (657960 B)
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ENKATT: z téhle výstavy jsem si před 5 lety odvezla Všetečku, t.č. druhou kočku ze čtyř, od paní Janouškové. Výstava je to rozměrově menší, ale líbila se mi.
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    ENKATT: vím, bazárek, bohužel jsem byla v práci. Ale fakt je, že max se taky dobře rozjíždí
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    GATTA_NERA: u vas bylo neco pro brnenskyho maxe nedavno
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam