• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERAMáme zvíře z útulku
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    IGELITKA: tak držíme palce i tlpaky, ať to to vyjde
    IGELITKA
    IGELITKA --- ---
    PETRA_CHATEAU: zítra se na něj jdu podívat,mám roční stafbulku,tak uvidíme,jak na sebe budou reagovat.odvezla bych si ho hned,ale stěhuji se až příští víkend a ted sdílím pokoj se slečnou a dvěma psy,takže musíme oba vydržet :)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    IGELITKA: si skvělá!!
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    IGELITKA: huf, diky za nej!
    IGELITKA
    IGELITKA --- ---
    Rozhodla jsem se ,že si vezmu tohohle dědečka .

    http://www.home4pets.cz/psi-k-adopci/psi/seniori-od-7-let/item/3934
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    Před chvílí začalo další kolo akce na pomoc kočkám v péči organizací z celé České republiky. Minulé Vánoce do útulků putovalo kolem 1 600 000 korun. Přidáte se a podpoříte nás i letos? :-)
    www.kociciprani.cz
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    GATTA_NERA: děkuji
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    JITTUE: tak je roztomilá, hodímvto na FB
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    ahoj všem, omlouvám se za spam, kamarádce se ztratila útulková čtyřnožka, za jakékoli info budeme vděčni, děkuji

    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    Náš přírustek do rodiny:) Jack z Hradeckého utulku :-)


    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---
    MAJKLA
    MAJKLA --- ---
    https://www.facebook.com/...askova.33/media_set?set=a.10201987679711360.1073741827.1166497098&type=1
    Strávila sem s nim silvestr a naprosto sem se zamilovala, je neskutečně vděčnej a už i poslušnej, jestli hledáte radost, tak Ringo je pravá volba :) (byl v útulku, odtamtud si ho odvedla nějaká rodina a pak je jeho příběh nejasný až do chvíle, kdy ho s postřelenou tlapkou našel bezdomovec, ten bohužel nemohl zaplatit veterináře a žil s Ringem dva týdny, pak je potkala kamarádka, Ringa vzala k sobě a udělala s ním spoustu práce, bohužel si ho nemůže nechat... začátek je smutnej, ale je to bojovník a na svět se přesto usmívá :) )
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    Právě začalo jarní Kočičí přání. Odteď můžete pomoct kočkám v útulcích velmi snadno - stačí si vybrat kočku, párkrát kliknout, poslat peníze a pak už jen čekat na fotku obdarované kočky s dárkem.
    Je tu i pár novinek včetně zdravotních balíčků a poprvé máme opravdu všechny kraje ČR. Tak do toho :-)
    Kočičí přání - Nabídka koček
    http://kociciprani.cz/
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    WONDRAS: Spis nez ze se msti, je pes ve stresu z tvoji nepritomnosti, nazyva se to separacni uzkost, u utulkacu hodne castej problem. Predstav si, ze si pes, kterej zije okamzikem, nechape, ze se vratis, chape jen to, ze tam ted nejsi. Nepremejsli tak, ze by si rekl, ja se mu vyseru do postele, to ho nasere a bude to fajn. Co by z toho ten pes mel? Pocit zadostiucineni oni tak nejak neznaj:) A ze se rozcilujes, kdyz prijdes domu, pro nej neni jakakoli vyhra, kdyz se celej den boji, jestli se vubec vratis.
    Jak si ho ucil, aby doma potrebu nevykonaval?
    Proc si myslis, ze kdyz mu das pri odchodu pamlsek a reknes mu, ze se vratis, tak tomu rozumi?:)
    K separacce peknej a srozumitelnej clanek tu:
    www.dejavu-clanky.estranky.cz - Pes - Separační úzkost
    http://www.dejavu-clanky.estranky.cz/clanky/pes/separacni-uzkost.html
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    WONDRAS: zkus se optat tady v tom auditku [ Aplikovaná kynologie - výchova a výcvik - aktivní život psa ] , choděj tam holkdy, který vědi o chování a výcviku psů opravdu hodně
    WONDRAS
    WONDRAS --- ---
    Ahoj, nevim presne, kde hledat tak kdyztak prosim o presmerovani na prispevek. Popisu vam situaci:
    Pred mesicem jsem si privezl psa z utulku, je mu rok a je neskutecne hodnej k lidem, psum, celkove je poslusnej a ucenlivej. Nejspis nemel zadny navyky cistotnosti a doma ze zacatku kadil a cural. To jsem ho odnaucil a kdyz jsem doma uz to neudela. Nicmene po case co jsem ho zacal nechavat doma (ze zacatku na kratsi chvile) a utesoval ho, ze se vratim dostal pamlsek atd. tak se stejne zacal mstit. Zaclo to hovnem a vychcanim doprostred obejvaku a ted to dopadlo hovnem v posteli a vochanim ruznejch veci. Do postele jsem ho pustil prvni dva dny co jsem si ho dovez od ty doby tam nesmi, opet kdyz jsem doma tak si to nedovoli. Pred tim, nez odchazim ho jdu vyvencit, abych mel jistotu, ze to neudela z potreby. Zkousim i nekolikrat za den fiktivne odchazet, ale zatim bez uspechu. Procital jsem ruzne na internetech, kde jsem nanasel smysluplny rady napr. malo venceni, nepravidelna strava, spatny traveni atd atd. Prosim o radu ci odkaz, kde najdu jak se s tim poprat. Diky moc!
    PETKAF
    PETKAF --- ---
    Daruji 4 štěňátka, 3 kluci, 1 holka, rasa pouliční směska. Váha v dospělosti cca 13 až 20 kg. Rodiče jsou velmi přátelští, hraví, snadno se dají vycvičit, umí hlídat. Prosím, ozvěte se, ráda zašlu fotky rodičů i mláďat.
    E-mail: zdrazilovamarie@seznam.cz
    Mobil: 739665307

    Pomáhám své známé tak prosím kontaktujte přímo ji na výše uvedených kontaktech

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam