• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RADUProfesní deformace
    RADU
    RADU --- ---
    nehledě na to jak si člověk upravuje už třeba jen výbavu domu podle svýho zaměření:) spolubydla má všude vyvěšený kravičky, hrnek s ovečkama a koněma apod. (je technik na katedře veteriny) a já zas mam na každý druhý věci kytku, na oblečení, tapetě mobilu, spořiči, ploše, obrázku, kalendáři, hrnkách, talířích.......o počtu kytek doma nemluvě.))
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Teď už mám jenom takové ty "normální" zdravotnické deformace (jsem veterinářka), ale jeden rok jsem jezdila i do kravínů a jak jsem si zvykla pohybovat se po volném ustájení a uvolňovat si cestu mlaskáním a pohvizdováním, tak jsem v šoku zjistila, že když nakupuju v supermarketu, tak mám tendenci taky na to překážející "stádo" v uličkách zamlaskat :o) A dost možná, že by to i fungovalo :o)
    RADU
    RADU --- ---
    když někde jdu, nebo mi někdo dává nějakou kytku, chlubí se svejma rostlinkama doma nebo prostě vidim jakoukoli věc s obsahující rostlinu, nehodnotim její vzhled ale to, jakej živinnej nedostatek má a příp. jakym patogenem trpí.)))) dmnc:)
    HOLYTEK
    HOLYTEK --- ---
    sedam do auta a hledam skryte vady na sedacce (pracuji pro firmu ktera vyrabi sedacky do vozu hiunday a Kia ) Kazdopadne tyto kontroly nedelam pravidelne :D
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Promítání v kině a střihání v televizi poznamenalo moji schopnost sledovat libovolný film - vidím chyby v projekci, nedoostřenost a chyby na filmovém materiálu stejně jako si podvědomě všímám chyb ve střihu
    RADU
    RADU --- ---
    to já už sem úplně...před státnicema žeano takže totálka demence-vidim římskej sloup nebo pouliční lampu která je dole žebrovaná a vidim v tom stonek řepky napadenej Verticilliem (houba, která dělá stejný podélný drážky jako na tech sloupech)
    HOLYTEK
    HOLYTEK --- ---
    u mne spise po spanku...nejhorsi kdyz se probudim a "pracuju" a jeste k tomu nestihama a chodim po byte a stale si neuvedomuju ze nejsem v praci ale doma... Mno a kdyz uz sem tady tak jeden starsi forek: Vite co je pracovni deformace u sekretarky?...Kdyz jde v noci ulozit deti ke spanku, premysli jestli je ma ulozit, nebo ulozit jako.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam