• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RADUProfesní deformace
    aneb jak se na nás podepsal pracovní koloběh - od oblečení po večerní filosofie před spánkem:)
    rozbalit záhlaví
    LEIN
    LEIN --- ---
    kdyz zacnu upozornovat na chyby a nedostatky v nevhodnou chvili na nevhodnem miste....prijdu si trosku deformovany
    MICHALANGELO
    MICHALANGELO --- ---
    Pri svatbe jsem se zeptal zeny ktera strezila stuhu do domu a nechtela me pustit s nevestou dokud svou zenu nevyplatim: ok, ale zajimalo by me ty penize jdou primo Vam?
    INDALILITH
    INDALILITH --- ---
    i doma se muže ptám jestli si to kafe dá tady nebo s sebou do kelímku ..
    STEAK9
    STEAK9 --- ---
    Vždycky když se někde zastavím a na někoho čekám, do minuty začnu ťukak na omítku - pracovně dělám do zateplení budov. Občas se na mě někdo podívá jak na blázna....
    DUR
    DUR --- ---
    Jdu po ulici, předemnou holka. Poměřím ji, jestli je vyšší než já, štíhlejší, jaký má obličej ... prostě jak by vypadala na fotce a kolik by musel zhubnout případně odhaduju míry..
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TRESCZE: znam... v byvale praci jsem si vydupal vizitky protoze kamaradi vecne nemeli na filtry... a to nehulim uz pomalu 9 let :)
    TRESCZE
    TRESCZE --- ---
    WOODMAKER: i tak se dá.koneckonců svět je složen z otvíráků na pivo
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TRESCZE: to je jako šroubovák úplně z čehokoli?
    BENJAMIN
    BENJAMIN --- ---
    TRESCZE: klasika, vim o cem mluvis :DDD
    TRESCZE
    TRESCZE --- ---
    GATTA_NERA: .)) myslím filtr na balení jointů
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    TRESCZE: filtr? myslíš na kávu nebo jiný? :)
    TRESCZE
    TRESCZE --- ---
    profesní sice ne, ale bezděčně udělám filtr z každé jízdenky a složenky, co se mi dostane pod ruku
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Tak já už dělám diagnosy i na koncertě, přítel koukal, když jsem řekla, že zpěvák má lehkou mozkovou dysfunkci, bože můj kam to bude pokračovat?
    RAWENIEN
    RAWENIEN --- ---
    Neusále (ale většinou jen v duchu, protože to prostě nikoho normálního zajímat nemůže) hodnotím design čehokoli, co se mi dostane pod ruku.
    Nejhorší to je v restauracích, kde na stole leží různé reklamy na drinky a zákusky.)

    A zpravidla jsem hrozně arogantní, když se mě někdo zeptá, co si myslím o logu, které si udělal sám:) Jejich chyba, nemají se mě na to ptát.)
    BENJAMIN
    BENJAMIN --- ---
    digi digi digi daf muf muf...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LOOKASH: to neni deformace. tak to ma imho kazdy chlap co je dost chlap na to aby si veci kolem bydleni delal sam.
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    ne az tak profesni deformace.
    (tam je jen to, ze at sem kde sem - tak i kdyz nechci tak cumim jak maj reseny veci kolem ICT)

    ted jsem cca rok rekonstruoval byt a z nedostatnu financi sem si 99% vsech veci delal sam. takze se mi bezne stavalo kdyz sem treba v hospode sem na WC, ze sem kontroloval jaky a jak udelany maj obklady, jaky umyvadlo atd....

    Uz je to sice vicemene za mnou, ale porad se obcas prichytim jak ocumuju a premyslim jak by se to dalo udelat jinak a nebo kde bych to mohl pouzit ja
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    XCHAOS: klid prosimte. :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ufff... obávám se, že jen tím, že jsem sem o své deformaci napsal, jsem si rozjednal dvě další zakázky. hrůza :-/
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Tak mě napadlo , víte ,co prostě nasere každýho typografa ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam