• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LUCIGowalla
    Go out. Go discover. Go share. Gowalla.

    Jedná se o novou geolokační hru, kterou ocení především majitelé chytrých telefonů.
    rozbalit záhlaví
    PIPPO_SPARK
    PIPPO_SPARK --- ---
    CASTER: jo,jsi lepsi filosof :-)
    CASTER
    CASTER --- ---
    PIPPO_SPARK: prejit na 4sq nebo se na to cele vysrat :)
    PIPPO_SPARK
    PIPPO_SPARK --- ---
    tak jo,nova gowalla je na pytel...a udajne ji ma koupit FB :-D prejit na 4sq, neprejit na 4sq :-)
    CASTER
    CASTER --- ---
    PIPPO_SPARK: tak, ze se v nejblizsi dobe prestanou objevovat nove, a do konce roku smazou i stare...
    PIPPO_SPARK
    PIPPO_SPARK --- ---
    CASTER: jak končí s předměty? =-O
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    CASTER: :/
    CASTER
    CASTER --- ---
    Hm gowalla konci s predmety, a ja tedy asi s gowallou...
    PIPPO_SPARK
    PIPPO_SPARK --- ---
    Zdravím. V Gowalle nováčkuju, zatím mi to jde pěkně od ruky. Jen jsem četl, že mohu sledovat i historii předmětů, která jsem někam položil já - to už se mi ale nepodařilo najít. Pomůžete, prosím? :-)
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    SP1T: tak nejak mi vic sedl frsqr
    SP1T
    SP1T --- ---
    INSOMNIA: to je jako chleba s maslem nebo rohlik s maslem. ja zkusil oba a pak zvolil... foursquare ma vic uzivatelu, vetsi podporu...
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    gowalla nebo foursquare? :)
    CASTER
    CASTER --- ---
    Jede tu nekdo gowallu na symbianu v opera mobile? Taky se vam od vikendu nenacte seznam spots v okoli?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Mate niekto moznost zalozit na staromaku spot Vanočni trhy - Staroměstské náměstí - Event - Holiday festivities? Chcela by som urobit trip. :)
    CASTER
    CASTER --- ---
    Jako psat mesto do nazvu spotu? Imho blbost, to nekdo nepochopil slovo 'geolokacni' :D
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Jak vytvarite novy spoty? Pisete k nim i mesto kde se nachazej? Co jsem tak koukal tak kazdej to dela jinak...napr Karlovo namesti Praha vs Karlovo namesti?
    CASTER
    CASTER --- ---
    Jo jasne, ono se vlastne u 'drop item' pise 'become a founder!'. Diky
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    CASTER: create = zadat do systému, found = položit tam něco na zem (ne swap). nebo tak něco.
    CASTER
    CASTER --- ---
    Jakej je rozdil mezi pinem "Created 10 spots" a "Founded 10 spots" ?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Aj mna to uz nejako prestalo bavit. Akurat ked mi to napadne na nejakom zaujimavom mieste. Hlavne nemam ziadnych znamych co by gowalla pouzivali..
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    TAURUS: urcite, ale ne tolik. on se zacina zvetsovat rozdil v poctu uzivatelu, kde 4sq ma vyrazne navrch.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam