• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LUCIGowalla
    Go out. Go discover. Go share. Gowalla.

    Jedná se o novou geolokační hru, kterou ocení především majitelé chytrých telefonů.
    rozbalit záhlaví
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    CASTER: create = zadat do systému, found = položit tam něco na zem (ne swap). nebo tak něco.
    CASTER
    CASTER --- ---
    Jakej je rozdil mezi pinem "Created 10 spots" a "Founded 10 spots" ?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Aj mna to uz nejako prestalo bavit. Akurat ked mi to napadne na nejakom zaujimavom mieste. Hlavne nemam ziadnych znamych co by gowalla pouzivali..
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    TAURUS: urcite, ale ne tolik. on se zacina zvetsovat rozdil v poctu uzivatelu, kde 4sq ma vyrazne navrch.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BLACK_ONYX: to platí pro foursquare. Gowalla má taky v cizině něco takovýho?
    CASTER
    CASTER --- ---
    Tak ode dneska konecne muzu pouzivat na symbianu, diky opera mobile 10.1 s geolocation
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    TAURUS: trebas ruzny benefity
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    LITTLELI: já si ještě držím účty a na nějakém zajímavém místě se checknu, nebo vytvořím. Taky mě baví koukat, kde jsou kamarádi.
    V cizině to je zajímavější čím? Počtem uživatelů, nebo ještě něčím jiným?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Ja jel najednou jak 4sq tak gowallu a prechazim jen na 4sq. Checkovat se dvojmo je fakt moc :-) a hlavne 4sq mi jede lepe. Gowalla porad zamrza, pada, nevypina mi GPS...
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    TAURUS: no přiznejme si, v ČR je to maličko o ničem
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    tak mě nějak gowalla i foursquare přestávají bavit
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    jdu na to :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    tak fix je venku, trikrat hura, uz jsem ji chtel smazat
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    btw. dky za odpovedi - trochu se mi ulevilo, uz jsem si rikal co mam s gps :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    MYJKA: imo k nicemu, je to pouze doplnkova hra - sbiras veci abys je mohla zase nekde nechavat.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Stale som neprisla na to na co su vei v kolekcii?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    LUCIEN: jj musim vypnut a znova zapnut. dufam ze to opravia.
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    LUCIEN: jj, taky mi to hází dost mimo..
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nezlobi ted nekomu Gowalla na iphonu po prechodu na iOS? Kdyz se chci checknout, tak mi to nabidne jen mista v okoli posledniho checkinu. Jakoby blblo GPS. Obcas se po x-tym pokusu zadari, ale uz jsem se nekolikrat nemohl checknout :(
    SP1T
    SP1T --- ---
    tak ona gps hlida, aby se ,clovek necheckoval pres pul mesta,ale ten okruh je dost velkej, toje fakt. melo by to bejt prisnejsi, treba do 100m. ono zalezi, proc to clovek vlastne pouziva... jestli jako soutezeni v check-inech a sber predmetu nebo jako rozsirovani obzoru v miste kde je.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    MYJKA: "jak chces"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam