• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LUCIGowalla
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MYJKA: já chceckuju to co navstivim. jinak bych snad nedela nic jinyho :-)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Je spravne checkovat si miesta napr restiky bary a pod iba ked ich navstivis a nie ked ides okolo?
    Mam znamu ktora zacala checkovat snad vsetko tak si chcem potvrdit ci zijem v omyle alebo ona podvadza :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja..dobre to bylo :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Tak kdo byl na muzejní noci? :-)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Checkovací muzejní noc s Foursquare i Gowallou http://bit.ly/dmKeJ5
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TAURUS: ne..mam tam post tu facebook..a na fcb se mi nic neobjevi...delam to teda pres ipad..ne pres iphone..ale imho v tom nebude rozdil.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KOUDY: i když to máš propojený, tak při potvrzení check in tam jsou přepínače Post to Twitter a Post to Facebook, nemáš je vypnutý?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja nechapu proc se mi to nezobrazuje na fcb...ze se nekde checknu...pritom to mam propojeny,.,
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Mně to přijde jako povedený upgrade Foursquare. Najdete kámoše v hospodě. vyměníte nějaký itemy a je to :-)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KOLCON: zase víc hrozí, že se někde vožereš ;)
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    TAURUS: navic pri gowalle tezko chytis infikovany kliste ;)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    HARALD: tak maximálně v tom, že je to jednodušší. Nemusíš chodit do přírody, nemusíš nic luštit, nemusíš nic hledat. Takže tam v podstatě chybí všechno, co je na GC zábavný :)
    Jinak vážně, téměř žádnou podobnost, když odečtu obecné vlastnosti sociálních sítí, nenacházím. Jediné, co je možná společné, že si kvůli checku v Gowalle třeba zajdu kousek někam, kam bych bez Gowally nešel.
    SP1T
    SP1T --- ---
    HARALD: nadpis clanku je trochu zavadejici , to je vse... oproti foursquare pribyl sber virtualnich znamek a sber predmetu a ty muzes predmety zanechavat (virtualni) ... primarne je to ale socialni sit zamerena na pruzkum tveho okoli...
    HARALD
    HARALD --- ---
    SP1T: jo, děkuju.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    KOLCON: Pri Geocacheingu sa nehrabes v zemi omg :)
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    HARALD: v tom, ze se nemusis nikde rejpat v zemi ;)
    HARALD
    HARALD --- ---
    SP1T:
    MYJKA: Koukám na článek linkovaný z homepage a ten je nazván "geocaching 2.0", což ve mě implikuje nějaký upgrade geocachingu. A přitom paralel s geocachingem, s výjimkou použití GPS, v článku moc nevidím. Tak se ptám kde je ten upgrade. A nemyslím to rejpavě.
    EGO
    EGO --- ---
    Neviem ako v CZ, ale na SVK je to teda celkom bieda s Gowallou. Aspoň takú mám ja skúsenosť.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    HARALD: V nicom. Geo je o niecom uplne inom a lepsiom ale podoba sa v tom najst da.
    SP1T
    SP1T --- ---
    HARALD: lepsi? to je snad trochu jina filozofie ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam