• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    Co de asi ?: Nové tlačítko +1 v Google Search a co všechno umí. Je vůbec novinkou?
    http://codeasi.blogspot.com/2011/03/nove-tlacitko-1-v-google-search-co.html
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    E2E4: nezeptalo, a nenasla sem to, no zkusim jeste .. diky!
    E2E4
    E2E4 --- ---
    VACA: On Google translate je občas zajímavě kterativní.. :)

    KAJINA: He? Máš-li android telefon, už při prvním zapnutí se tě zeptá na login do google.. Určitě se to pak dá nastavit někde i v Settings / Account settings (Nastavení / účet)..

    Jinak spíše viz [ Android - otevřená mobilní platforma ]
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    Ahoj, nevi nekdo jak propojit telefon s google mailem? Nemuzu to zaboha najit. Chci si neco stahnout z Android marketu :)

    Dekuju!
    VACA
    VACA --- ---
    YMLADRIS: já si nemůžu pomoct, ale jak mohl translator přeložit Kč na Sk??
    translator překládá jazyky podle nějakýho slovníku, ale né měny podle jazyku přece...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    JAROUSH: pravidelne pres to nakupuji na android marketu a bez problemu...akorat nevim, jak to tam je s tim zabezpezpecenim, nekde jsem nekdy cetl o tom, ze neni tak kvalitni jako paypal...ale nevim, v jakem to je stadiu nyni
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    Máte někdo zkušenosti s google chcekout? Hledal jsem zboží v US, placení přes paypal neumožňují, českou kartu samozřejmě napřímo nevezmou, ale tohle by mohlo běhat.
    CATT
    CATT --- ---
    RALUCA: blbost, takhle dlouho to netrvalo. spamfiltr?
    RALUCA
    RALUCA --- ---
    WIRUZIK:
    Díky, to mě uklidňuje. Já jen že už čekám na registraci dva měsíce.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    RALUCA: proc by se do nej neslo zaregistrovat? Adsense stale funguje.. :)
    RALUCA
    RALUCA --- ---
    Omlouvám se za další lama dotaz:
    Prosím Vás, Google AdSense pořád funguje, nebo co se to děje, že se do něj nelze registrovat?
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    BLUE4: hlubokou zkusenost mam, ale ne na technickou pozici.. pokud te prace v Google zajima, tak doporucuji to zkusit.. clovek se musi pripravit tak na 3 mesice pohovoru / testu, ale proces je to zajimavy..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    BLUE4: to je zajímavý, kde a jakou?

    známý pracuje ve švýcarsku.. nevím jak přesně se tam dostal.

    Ale obávám se že dneska je to už standartní korporace, a ne tak cool firma jako dřív..
    BLUE4
    BLUE4 --- ---
    cau, chci se zeptat, jestli tu ma nekdo nejakou hlubsi zkusenost s pracovnima pohovorama v google. nejlip nejakou technickou pozici. uz mi potreti nabizej praci, tak si rikam, proc to nezkusit :]
    CATT
    CATT --- ---
    YMLADRIS: to je úpadek překládát z češtiny do slovenčiny ;)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    YMLADRIS: to je dobrý, myslím že to je jen mezidobí, časem ten to ten překladač rovnou uvede v EUR a přepočítá aktuálním kurzem deviza-nákup banky kterou má škola, aby ona zaplatila EUR a škola dostala přesně 400 Kč :)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    nevim jestli vam to bude pripadat tak vtipny jako mne, ale dneska jsme resili uchazecku o studium na medine, ktera mela zobrazenou e-prihlasku v cestine a Chrome ji to automaticky prelozil do slovenstiny tim zpusobem ze poplatek 400 Kc = 400 Sk, ona zaplatila 400 Sk (nevim teda kde je vzala) a ted se dohaduje ze vic platit nehodla atd WTF.

    technologie :)

    samozrejme pochopit ze ji tam operuje nejakej automatickej translator je pod jeji rozlisovaci schopnost
    MUXX
    MUXX --- ---
    HADIAK: right. stara opera
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MUXX: funguje... ?
    FALCO
    FALCO --- ---
    MUXX: tyjo nasel jsem tam nejakyho krakena a zavrelo mi to okno :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam