• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+


    Dosáhne Google světovlády? Je google už evil, nebo ještě ne? Jak dopadne souboj Google vs Microsoft vs Apple ?

    Všeobecná diskuse o Google jako významné firmě nejen na poli Internetu, Internetové reklamy, software, mobilních technologií (Android), telekomunikací (http://www.google.com/googlevoice/about.html), energetiky (http://news.cnet.com/8301-11128_3-10456435-54.html) a lecčeho dalšího včetně předpovídání budoucnosti (http://thenextweb.com/google/2010/05/04/google-invests-company-predicts-future-coming/) a samořídících se aut..

    K diskusi nad těmito tématy by mělo sloužit toto fórum. Trochu se to zvrhává do diskuse o produktech Google, což jsem původně nezamýšlel, ale OK.
    rozbalit záhlaví
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    NAGASAWA: Lidé, kteří mají uživatele Petr v kruzích (celkem 1) ale v kruzích mě mají už 2
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    PETRPEDROS: spis jestli se v tom spravne orientujes hele..
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    tak sis ho pridaval podle nejakeho mailu a on se registroval na jinej :) to uz se mi taky povedlo
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    No ty kruhy jim taky moc nejdou kamarad sleduje mne ja jeho a ja ho v kruhu mam a ja jeho na mem profilu zase nemam... Je to volaké čudné...
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    Důležitá poznámka k testovací verzi –
    Patříte do nevelké skupiny lidí, kteří pomáhají testovat službu Google+. Když sdílíte obsah s lidmi, kteří dosud nemohou Google+ používat, přijde jim sice e-mailem, ale nebudou moci položky komentovat nebo s nimi pracovat tak, jako ostatní uživatelé služby Google+. Tito lidé se budou moci ke službě Google+ připojit, až ji zpřístupníme šířeji.
    NEJVICLEF
    NEJVICLEF --- ---
    NEJVICLEF: rada bych, ale az tak kolem paty, kdyby ti to do ty doby neslo, tak dej vedet - posta. V praci s IE a user policy toho moc neposlu :(
    DEII
    DEII --- ---
    NEJVICLEF: dik za tip
    tak jestli nekdo muzete: mrdeiiho@gmail.com
    i povicero - nestydte se :D
    NEJVICLEF
    NEJVICLEF --- ---
    DEII: zkus si nechat poslat "pozvanku" od nekoho jinyho. Me to taky neslo od dvou lidi (opakovane), ale pak u tretiho jo...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    DEII: celkově to Googlu poslední dobou dost blbne, ať jsem trajcén jestli to nesouvisí s nasazováním Google+ .. vcera rano neslo, pripadne s obtizemi: AppEngine, Apps, Gmail POP3 rozhrani a misty nesel ani cely Gmail a Google.com ..
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    DEII: je
    DEII
    DEII --- ---
    me to cely den pise "Kapacita služby byla dočasně překročena. Zkuste to prosím zanedlouho znovu." - je to tak normalni?
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PETRPEDROS: v diskuzi psali ze na tom se dela
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PETRPEDROS: a pak ze to neexistuje :)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Chtělo by to změnit barvu té ošklivé šedivé lišty nahoře :(
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Da se udelat G+ na firmu a ne na osobu?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KIA: mozno prave preto je tam ten vekovy limit ;)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Konkurence je dobrá věc pro pokrok..

    Zuckerberg reaguje na Google+: Facebook chystá něco úžasného | tech.ihned.cz - Facebook
    http://tech.ihned.cz/facebook/c1-52218180-zuckerberg-reaguje-na-google-facebook-chysta-neco-uzasneho
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Tak jsem si to osekal ze me mohou videt jen lide z mych kruhu a nikdo jiny by me nemel najid...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Zvláštní je, že když mám otevřen zároveň G+ a gmail a v něm chat, tak se mi chat updatuje jen G+ .. v případě dvou gmailů nebo google talk na Androidu a Gmailu se IIRC updatovalo obojí.. trochu voser. :(
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NAGASAWA: jj google strikes back.. na druhou stranu, FB je v něčem pořád lepší - např. když dáš v krátké době smazat komentář k něčemu, nabídne ti jeho editaci a nesmaže ho nenávratně..

    ale g+ má větší font a čudlíky :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    E2E4: a navic to vypada prijatelne i graficky, coz je o to nepochopitelnejsi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam