• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+
    TWARR
    TWARR --- ---
    MACHALIK: ach so, ja zase netusil, ze to bylo vlevo ;)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    MACHALIK: same here... porad to prepinat je na palici...
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Není způsob, jak tomu vnutit, aby si to zapamatovalo tu Basic Version? Ta nová mě neskutečně sere.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    SIRLOON: Pět let to tak je. Deset.
    TWARR: Díky! Jak to bylo roky vlevo nahoře, tak já nekouknul nikdy doprava na ten bílej panel, považoval jsem ho za reklamu. Ergonomie hadr.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MACHALIK: Jak říkal Bilbo Pytlík, v mém věku jsou všechny změny už jen k horšímu. :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Ta nova verze je mnohm pouzitelnejsi, nevim, o cem se tu bavite? Akorat v Opere je treba se identifikovat jako FF.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TWARR: takze s teba hovori skusenost :)

    ja ich hladam aj niekolko denne, takze som za efektivitu a to nove gui urcite neprinasa.
    TWARR
    TWARR --- ---
    HADIAK: drama ;)) no je fakt, ze ja tim obrazky snad nikdy nehledal ;D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TWARR: jasne, bezne mam cas/naladu overovat 20 obrazkov co mam na obrazovke, len aby som videl zakladne udaje, ktore v standardnej verzii su zobrazene :)
    TWARR
    TWARR --- ---
    HADIAK: ale to same tam mas i u standardni verze, jen musis mouse-overnout ten pic ;))
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TWARR: fakt tam nevidis rozdiel? :)



    na jednom su krasne rozmery a adresa s menom odkial to je, ulozene sympaticky do gridu, strankovanie, v ktorom sa da hybat mouse gesturami...
    TWARR
    TWARR --- ---
    HADIAK: odkud to je vidis v tom vysledku hledani pri nahledu obrazku ... pokud teda myslis web ... btw ses nalogovanej v google uctu ci ne?
    HADIAK: k fullsized obrazku kliky treba dva ;)) jeden klik z vysledku hledani, druhej na fullsize link ;)


    HADIAK: standardni vs zakladni je vicemene jen zruseni toho hooveru, efekt je takovej, ze vysledny obrazky z hledani mas mensi, jinej rozdil v tom snad nevidim ;D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MACHALIK: tak som to nasiel :D

    UPLNE dole, ale UPLNE dole na stranke s obrazkami je "Switch to basic version". takze basic version = efektivna :)

    som zvedavy kolko krat denne to budem musiet prepinat.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TWARR: a btw vsimni si, ze kym sa "modernym" sposobom dostanes k fullsized obrazku treba ti 3 kliky. pred tym to slo 2. paradne zlepsenie gui!
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TWARR: ja by som si proste zelal, mat na stranke nahladov aj adresy odkial je to tahane, defaultne zobrazenu velkost (to sa da zapnut, len skoda, ze to musim robit skoro pokazde), dake strankovane vysledky a take tie veci, co zbytocne zlepsuju komfort pri hladani a praci s obrazkami. nechcem mat obrazovku plnu obrazkov bez popisu, ktore vyskakuju jeden cez druhy.

    budem musiet najst daky user script, vyzera, ze existuju, lebo to zjavne sere viacerich ludi.
    TWARR
    TWARR --- ---
    HADIAK: jde mi to to, co popisoval ... klik na vyhledanej obrazek googlem - ok; zmensena varianta - ok, klik full size = full size - ok ... jakoze tu fcnost, kterou popisuje, ze ji chce zpatky, tak tam je ... mozna to driv vypadalo jen jinak, nebo vazne nevim o co tu kraci ;)
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    HADIAK: Mam to shodne u opery nenadelas nic ;)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    lutujem uzivatelov FX.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    HADIAK: Aspon ve FF to uz tak funguje minimalne rok. Jak rika Sirloon.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SIRLOON: nie je. tiez sa mi to zmenilo az teraz. (tak cca tyzden dozadu).


    TWARR: a on a napr aj ja, by sme radsej spat "stare dobre" vyhladavanie.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam