• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALDEMIK: pravděpodobně po Tobě chtějí tuhle adresu:

    http://calendar.google.com/ -> Settings (ozubené kolečko napravo nahoře) -> Calendar settings -> tab "Calendars" -> klikni na kalendář který chceš exportovat (na název, hned v levém sloupci) -> dole tlačítko "Private Address" a předpokládám, že budeš potřebovat "XML"

    Link kterej Ti to dá normálně copypastni.
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Nemáte prosím někdo na iGoogle fungující gadget na google kalendář? Mám štěstí na samé divné nebo chtějí nějakou adresu, kterou nevim, kde najít...
    FROGY
    FROGY --- ---
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Chcete nekdo delat spravce/spoluspravce tohodle klubu?
    Jednak se uz trochu minul s tim s cim jsem ho zakladal, druhak na nej uz nemam moc casu ..
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MUI: zkoušel si smáznout cookies a cache a oznámit Omniwebu, že se má tvářit jako IEčko? (jen ze zvědavosti)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MUI: Co používáš, IE3? (kromě toho prohlížeče se daj obvykle nastavit tak aby tohle obešly) - navíc co se pamatuju tak Google nezakazuje přístup, prostě pouze oznámí že používáš browser which is unfortunately not supported yet (nebo jak je ta hláška přesně) a že to děláš na vlastní nebezpečí = v žádném případě pak nemáš chodit okolo a tvrdit, že to Googlu nefunguje
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HADIAK: Jo, omlouvám se, moje chyba. Google si zase hrál s lištou a nějak jsem měl aktivovanej trochu nevhodnej Extension, výsledkem čehož byl totální rozpad stránky.
    Prohlížení fotek je na pěst, o nefunkčnim tagování ani nemluvě :/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    gmail vyzera viacmenej v poriadku, ale na G+ je nepouzitelne prezeranie obrazkov :/
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Sem to jen já, nebo se Gmail (v Opeře) totálně rozpad?
    M_IKESS
    M_IKESS --- ---
    SIRIEN: taky mi to dělá v opeře.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    TRIPLT: A už si zkusil změnit kódování? (s příchozíma to nepomůže, ale odchozí to zachrání).

    Mě teď deptá že kdykoliv se lognu na gmail, tak se mi všechen texy v okně zprávy konvertuje z Normal na Small. Asi to je Operou nebo nějakym extensionem, náhodou ste se s tim někdo už nesetkal?
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    HADIAK: normalne bych nepouzival (a nepouzivam), ale kdyz clovek chce vypadat kultivovane a pise emaily, ktere potrebuje aby meli vypovydajici hodnotu tak holt tu dia pouzit musi... :(
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    je to sice smutne... rok 2012; ale myslim, ze este stale nenastal cas na pouzivanie diakritiky v pocitacoch :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    .... Uz zas gmail dela bordel v kodovani... achjo... jestli odeme chodi tak tragicke emaily jak prichazi tak to potes...
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    SIRIEN: OK, zkusim znova....postup mam snad tedy spravny.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HHANULKA: eh? Někde došlo ke strašné chybě, protože to co popisuješ mi nedává moc smysl... budu tiše předpokládat že máš regulerní gAccount:

    nalevo najedeš myšítkem na Collections, vedle názvu Collection se objeví šipička, na tu klikneš. Collection se otevře a rozbalí se nabídka. Dáš Share, nastavíš, potvrdíš, všem tak sdílíš složku a celý její obsah.
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    prosim vas, jak funguji sbirky (collections) v google docs? potrebovala bych pro skupinu lidi vytvorit slozky, ve kterych budou mit vsichni ty same dokumenty....jak na to?
    kdyz jsem vytvorila sbirku a dala ji nekomu nasharovat a v te slozce byl dokument, tak jsem doufala, ze se nasharuje i ten dokument, to se ale nestalo, nasharovala se jenom ta slozka
    no a kdyz jsem nasharovala ten dokument, tak ten dotycny uz ho videl, ale ne v te slozce....takze videl slozku, videl uz i dokument, ale nevidel ho ve slozce
    takze kde delam chybu? diky
    COURT
    COURT --- ---
    aha, chapu..dekuji za odpovedi, to mne nenapadlo, ale je fakt, ze zalohovat to nejak musej..i kdyz je to tak ohromny mnozstvi dat, ze si to nedokazu vubec predstavit:)....a meni se jejich obsah kazdou vterinu...:) ze je internet vec verejna a ne tajne skladiste je mi jasne, ze se s tim kseftuje taky...:) dik
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    RATTKIN: ve skutečnosti je podle všeho asi po roce odmazávaj (ty SMSky) a nejradši by to odmazávali ještě dřív, ale nějak to musej držet kvůli případným potřebám justice nebo co.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    COURT: Tak sorry za kázání. Ještě k technice, zdá se, že facebook tvoje data ukládá a prodává dál i když nejsou verejne přístupné. To že to není vidět v google nebo facebooku ještě neznamená, že je to tajný. Všechny smsky a mms co pošleš sedí někde u vodafone nebo co máš za operátora na disku na věky věků a staci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam