• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+


    Dosáhne Google světovlády? Je google už evil, nebo ještě ne? Jak dopadne souboj Google vs Microsoft vs Apple ?

    Všeobecná diskuse o Google jako významné firmě nejen na poli Internetu, Internetové reklamy, software, mobilních technologií (Android), telekomunikací (http://www.google.com/googlevoice/about.html), energetiky (http://news.cnet.com/8301-11128_3-10456435-54.html) a lecčeho dalšího včetně předpovídání budoucnosti (http://thenextweb.com/google/2010/05/04/google-invests-company-predicts-future-coming/) a samořídících se aut..

    K diskusi nad těmito tématy by mělo sloužit toto fórum. Trochu se to zvrhává do diskuse o produktech Google, což jsem původně nezamýšlel, ale OK.
    rozbalit záhlaví
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    ANARCHY: nejlepší :)

    Google Doodle & Robert Moog | Song Summer - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=XePaZTouE_8
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    BTW dnesni doodle je fakt peknej...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    If logged in - settings
    if not: Advanced search.
    Případně tam snad kdysi bejvalo napravo dole klikátko "go to google.com" nebo tak nějak, nevim, Google používám permanentně, ale jeho home sem neviděl už věčnost
    RUSTFIZZLE
    RUSTFIZZLE --- ---
    Prosím, jak se přepíná na plnohodnotný google? Nebo alespoň anglický.
    Furt mi to do vyhledávání cpe naprosto nerelevantní české stránky.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    TLUCZHUBA: Seznam občas pro porovnání cen v českejch obchodech (nicméně produkty a jejich recenze Google). TorentZ pro vyhledávání torrentů (metavyhledavač... nakonec mě stejně většinou hodí na Pirate bay...)

    nicméně přesně jak píše RATTKIN, k čemu někam chodit, když mám v Opeře adresovej řádek... od doby co to Chrome z Opery obšleh i v tom Chrome, teda...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TLUCZHUBA: nechodim kvuli vyhledavani na zadnou stranku, pisu dotaz rovnou do google chrome a dostanu vysledky od google.

    jestli myslis lidi, co napisou do adresniho radku "seznam", zvoli z výběru seznam.cz a tam napisou do vyhledavani "facebook" a kliknou na prvni vysledek vyhledavani, tak takovych znam plno ;)

    ja se na ceskym internetu vubec nepohybuju, vsechno o pocitacich a programovani je stejne lip popsane anglicky. pouzivam jen mapy.cz, libi se mi vzhled mapy vic nez na google maps a mam pocit, ze je tam vic ceskych firem.
    u googlu mam vsechno - kontakty, kalendar
    TLUCZHUBA
    TLUCZHUBA --- ---
    SMUGI:
    RATTKIN: A co vyhledavani? Pouzivate jenom Google?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TLUCZHUBA: ztrácí se mi tam někdy e-maily, používám to vesměs jako SMUGI
    SMUGI
    SMUGI --- ---
    TLUCZHUBA: ano, jako spam mail :D Potřebuju se někde zaregistrovat a není to důležité - seznam. Musím někde vyplnit mail, ale nechci aby mě to otravovalo - seznam. :)
    TLUCZHUBA
    TLUCZHUBA --- ---
    Pouziva jeste nekdo seznam.cz? :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    E2E4: na mobilní versi to jde aktivovat přes labs (v settings appi) ale nevim jak to funguje co do synchronizace a co do ukládání
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FEDAJKIN: Da se to v google maps - vytvoris si takovou malovanku, umi to cary z bodu a do bodu b a trasy po silnici taky. tusim ze se to jmenuje moje trasy, musis byt prihlasen do google accountu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALONSY: poslední dvě verse už maj od Google dokonce i rozumnej support (nebo možná vývojáři upravili samotnou Operu, ale z infa na Googlích +Pages a na Opeří +Page to vypadalo spíš na inciativu toho Google) takže tam i všechno funguje jak má (teda kromě toho že na gMailu čert ví proč automaticky naskakuje jako default "small" písmo, což je ale spíš lehkej vopruz než nefunkčnost)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    RATTKIN: To už jsem párkrát dělala, jinak místa mám na systémovém disku 48 GB.
    Pak zkusím dát printscreen z toho ccleaneru když to ještě bude potřeba používat.
    Díky za rady, úplně v nejhorším holt reinstal Windows, ale to už možná raději začnu používat Operu:)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ALONSY: zkus chrome odinstalovat a znova instalovat.
    nic me nenapada, jen najit ktera polozka ccleaneru to "opravi"
    mas dost mista na disku?
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    RATTKIN: Jen všechny věci od Google.
    Antivir klasicky nemám, ale stáhla jsem zkušební verzi Esetu, která žádný problém nenašla.
    V Exploreru vše jede bez problému.
    Teď mi to funguje tak, že po každém zavření chrome musím použít CCcleaner aby mi to jelo.
    Jediné, co jsem v poslední době stahovala byl Fallout z GOG a Dropbox.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ALONSY: Pokud máš Windows, děláš Windows update? Máš antivir? V jiném browseru to chodi? Blbne jen google, nebo i jiný weby?
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SKALARIAK: Jj, to byla první věc co jsem kontrolovala.
    Teď mi to funguje na "čestné slovo" - dokud chrome nezavřu, tak to jede a pokud už se mi to zavřít povede, tak se to na každý druhý až třetí pokus zase chytne :/
    SKALARIAK
    SKALARIAK --- ---
    ALONSY: mas dobre cas a datum?
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Ahoj.

    Z nějakého důvodu mi nefunguje Google a žádné jeho služby v Chrome. Píše to "chybný certifikát"
    V Exploreru vše jede.
    Zkoušela jsem restart počítače, vymazání historie (to začalo fungovat vyhledávání, ale zbytek služeb furt nic), antivir a už mě nic moc dalšího nenapadá.
    Nevěděl by prosím někdo co s tím?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam