• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+


    Dosáhne Google světovlády? Je google už evil, nebo ještě ne? Jak dopadne souboj Google vs Microsoft vs Apple ?

    Všeobecná diskuse o Google jako významné firmě nejen na poli Internetu, Internetové reklamy, software, mobilních technologií (Android), telekomunikací (http://www.google.com/googlevoice/about.html), energetiky (http://news.cnet.com/8301-11128_3-10456435-54.html) a lecčeho dalšího včetně předpovídání budoucnosti (http://thenextweb.com/google/2010/05/04/google-invests-company-predicts-future-coming/) a samořídících se aut..

    K diskusi nad těmito tématy by mělo sloužit toto fórum. Trochu se to zvrhává do diskuse o produktech Google, což jsem původně nezamýšlel, ale OK.
    rozbalit záhlaví
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    RATTKIN: Jen všechny věci od Google.
    Antivir klasicky nemám, ale stáhla jsem zkušební verzi Esetu, která žádný problém nenašla.
    V Exploreru vše jede bez problému.
    Teď mi to funguje tak, že po každém zavření chrome musím použít CCcleaner aby mi to jelo.
    Jediné, co jsem v poslední době stahovala byl Fallout z GOG a Dropbox.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ALONSY: Pokud máš Windows, děláš Windows update? Máš antivir? V jiném browseru to chodi? Blbne jen google, nebo i jiný weby?
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SKALARIAK: Jj, to byla první věc co jsem kontrolovala.
    Teď mi to funguje na "čestné slovo" - dokud chrome nezavřu, tak to jede a pokud už se mi to zavřít povede, tak se to na každý druhý až třetí pokus zase chytne :/
    SKALARIAK
    SKALARIAK --- ---
    ALONSY: mas dobre cas a datum?
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Ahoj.

    Z nějakého důvodu mi nefunguje Google a žádné jeho služby v Chrome. Píše to "chybný certifikát"
    V Exploreru vše jede.
    Zkoušela jsem restart počítače, vymazání historie (to začalo fungovat vyhledávání, ale zbytek služeb furt nic), antivir a už mě nic moc dalšího nenapadá.
    Nevěděl by prosím někdo co s tím?
    FROGY
    FROGY --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    EXX: Docela jo. Hlavně to je dost pohodlný, protože můžu mít normální osobní, oficiální, pracovní a další maily všechny na jednom jedinym účtu, každej se zvláštnim podpisem a dalšíma specifikacema.
    Filtrama se pak daj doladit detaily jako třeba že všechno co mi přijde na ten a ten mail dostane automaticky ten a ten štítek atp.
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    SIRIEN: diky, to se mozna bude hodit me ;)
    Ted jsem to ale potreboval pro zakaznika a jeho seriozni obchod, takze si to rad zaplati
    FROGY
    FROGY --- ---
    tak to jsou snad dve spolu nesouvisici sluzby - gmail for your domain (free) a nastaveni gmail uctu (at uz @gmail.com nebo @mojedomena.cz), forwarding+send as (nevim jak to je v cz verzi presne) - coz je taky free samozrejme...
    EXX
    EXX --- ---
    SIRIEN: nevim kdo ti dal -1 , ale pokud je pravda a takhle to jde tak je to celkem vychytavka ..
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    A neni jednodušší (a levnější) mít doménu něco@mojedomena.cz a mít to přesměrované na gMail a na gMailu mít vytvořený alternativní účet, takže všechny maily co Ti přijdou na něco@mojedomena.cz Ti spadnou do gMailu a naopak co odešleš z gMailu se bude tvářit jakoby to bylo odeslané z něco@mojedomena.cz?
    Já mám takhle asi čtyři různé maily které zpravuju z jednoho gAccountu, je to dost pohodlný...
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    MUXX: Dik :)
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    Ahoj, je mozne pouzit Gmail pro praci s emailem neco@mojedomena.cz? Mel jsem dojem, ze je to placena sluzba, kterou lze objednat, ale nemuzu to nikde najit. Poradite prosim? ;)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FEDAJKIN: printscreen+paintbrush?
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Ahoj, nenašel sem relevantnější auditko, tak házim sem, díky za odpověd.

    Potřeal bych na google maps naplánovat trasu, jde mi o to abych měl vizuálně všechny body propojené pro přehlednost, bod A - bod B a jejich spojnice. Po pevnině vpohodě, ale když cestuju po ostrovech, napíše to logicky trasa nenalezena a body to nespojí.

    viz
    Z Tchaj-pej, Tchaj-wan do Puerto-Princesa Subterranean River National Park - Mapy Google
    http://maps.google.com/maps?saddr=Taipei,+Taiwan&daddr=Manila,+Metro+Manila,+Filip%C3%ADny+to:Puerto-Princesa+Subterranean+River+National+Park,+Puerto+Princesa,+MIMAROPA,+Filip%C3%ADny&hl=cs&ie=UTF8&sll=17.705665,120.323183&sspn=27.677325,53.569336&geocode=FQPcfgEdGts-Bymdvdtha6xCNDFLpsuY2kPCwA%3BFVjF3gAdmxI2BymLwx5XA8qXMzEfwWkQddXRaQ%3BFawhmwAdXIYWByGLdSvdeRV79g&oq=puerto&dirflg=w&mra=ls&t=m&z=5

    Lze to nějak ošetřit nebo využít uplně jiný nástroj? Díky!
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    OTZ: Řek bych že to bude tim, Google už nějakou dobu zpátky ustoupil od snahy personalisovat anonymní služby a o to víc hrotí personalizaci k accountu.
    OTZ
    OTZ --- ---
    nn nepřihlášenej
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    OTZ: A máš účet? Translate je pokud vim optimalizovanej vůči uživateli, takže se učí podle toho jak to tam Ty sám zadáváš, ale jen když si loglej - teprve když větší množství lidí začne preferovat určitou versi překladu tak to začne brát systém v potaz i obecně.
    Myslim. Jistej si teď nejsem.
    OTZ
    OTZ --- ---
    zdary, tuší někdo jak funguje g. překladač? když tam navrhnu lepší překlad, tak se nezobrazí ani po F5, to se ještě posílá někam na posouzení?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    TRIPLT: za jakým účelem?
    Jiný mail (Hotmail např.) si to umí převzít sám, pokud za něco stojí.
    gMail umí sám exportovat kompletní obsah (vč. např. kontaktů) asi dvěma různými způsoby
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam