• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    "sžili" jste se někdo s g+? :-)
    U mě to je spiše mrtvë než živé... :-D Většina lidi zůstala tak jako tak na FB... :(
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    na to automaticke prepnuti na 720 pouzivam YouTube Options addon, na to vyhledavani asi radu nemam, pokud nefunguje spravne vyhledavac na strankach
    RUSTFIZZLE
    RUSTFIZZLE --- ---
    Ještě dotaz na youtube, mám zaškrtnuto 'Vždy vybrat nejlepší kvalitu vzhledem k připojení a velikosti přehrávače' ale furt mi to cpe 360. Chci napevno nastavit aby to používalo defaultně 720, a ve vyhledávání vůbec nezobrazovalo videa co nemají alespoň 720. Děkuji předem :)
    RUSTFIZZLE
    RUSTFIZZLE --- ---
    SIRIEN: V Nastavení něco podobného je, ale moc to nefunguje, furt to upřednostňuje české stránky.


    TLUCZHUBA: Dík, tohle zdá se funguje, teď jenom přijít na to jak to nastavit jako vyhledávač ve Firefoxu.
    MELOUN
    MELOUN --- ---
    gCalendar a jednoduchá věc, chci do description vložit odkaz, jak to udělám?

    Jen zkopíruju, není klikací, dám tam <a href=""> tak vidím jen tento html kód a samozřejmě také není klikací.

    Dík za popostrčení.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Procitam nejaky blog na blogspot kde je spoustu subtemat a chtel bych si precist komentare serazene podle casu vlozeni, tak abych nemusel prochazet vsechny subtemata. Slo by to nejak?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    ANARCHY: nejlepší :)

    Google Doodle & Robert Moog | Song Summer - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=XePaZTouE_8
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    BTW dnesni doodle je fakt peknej...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    If logged in - settings
    if not: Advanced search.
    Případně tam snad kdysi bejvalo napravo dole klikátko "go to google.com" nebo tak nějak, nevim, Google používám permanentně, ale jeho home sem neviděl už věčnost
    RUSTFIZZLE
    RUSTFIZZLE --- ---
    Prosím, jak se přepíná na plnohodnotný google? Nebo alespoň anglický.
    Furt mi to do vyhledávání cpe naprosto nerelevantní české stránky.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    TLUCZHUBA: Seznam občas pro porovnání cen v českejch obchodech (nicméně produkty a jejich recenze Google). TorentZ pro vyhledávání torrentů (metavyhledavač... nakonec mě stejně většinou hodí na Pirate bay...)

    nicméně přesně jak píše RATTKIN, k čemu někam chodit, když mám v Opeře adresovej řádek... od doby co to Chrome z Opery obšleh i v tom Chrome, teda...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TLUCZHUBA: nechodim kvuli vyhledavani na zadnou stranku, pisu dotaz rovnou do google chrome a dostanu vysledky od google.

    jestli myslis lidi, co napisou do adresniho radku "seznam", zvoli z výběru seznam.cz a tam napisou do vyhledavani "facebook" a kliknou na prvni vysledek vyhledavani, tak takovych znam plno ;)

    ja se na ceskym internetu vubec nepohybuju, vsechno o pocitacich a programovani je stejne lip popsane anglicky. pouzivam jen mapy.cz, libi se mi vzhled mapy vic nez na google maps a mam pocit, ze je tam vic ceskych firem.
    u googlu mam vsechno - kontakty, kalendar
    TLUCZHUBA
    TLUCZHUBA --- ---
    SMUGI:
    RATTKIN: A co vyhledavani? Pouzivate jenom Google?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TLUCZHUBA: ztrácí se mi tam někdy e-maily, používám to vesměs jako SMUGI
    SMUGI
    SMUGI --- ---
    TLUCZHUBA: ano, jako spam mail :D Potřebuju se někde zaregistrovat a není to důležité - seznam. Musím někde vyplnit mail, ale nechci aby mě to otravovalo - seznam. :)
    TLUCZHUBA
    TLUCZHUBA --- ---
    Pouziva jeste nekdo seznam.cz? :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    E2E4: na mobilní versi to jde aktivovat přes labs (v settings appi) ale nevim jak to funguje co do synchronizace a co do ukládání
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FEDAJKIN: Da se to v google maps - vytvoris si takovou malovanku, umi to cary z bodu a do bodu b a trasy po silnici taky. tusim ze se to jmenuje moje trasy, musis byt prihlasen do google accountu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALONSY: poslední dvě verse už maj od Google dokonce i rozumnej support (nebo možná vývojáři upravili samotnou Operu, ale z infa na Googlích +Pages a na Opeří +Page to vypadalo spíš na inciativu toho Google) takže tam i všechno funguje jak má (teda kromě toho že na gMailu čert ví proč automaticky naskakuje jako default "small" písmo, což je ale spíš lehkej vopruz než nefunkčnost)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam