• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JANOSGoogle a Google+
    MVEK
    MVEK --- ---
    MUXX: Jo, tam jsem se vlastně ještě nedíval. Ale pozoruju tenhle nedostatek už nejméně měsíc. Taky mi přijde, že jsem dřív viděl novější snímky, a kvalitnější hlavně.

    A ne, zatím jsem nenašel místo, kde by bylo něco jiného než 2019, jen jsem v zahraničí našel, že zdroj snímků byl jiný, nebo tam nebyly vůbec mapové podklady v patičce.
    MUXX
    MUXX --- ---
    MVEK: rekl bych ze to maji rozbity. na desktop verzi Google Earth je i dalnice z 2017
    MUXX
    MUXX --- ---
    MVEK: a nasel jsi nejake misto kde neni napsane 2019?
    MVEK
    MVEK --- ---
    Na jiném místě mám jistotu, že fotomapa je z roku 2010 nebo i starší, ačkoliv je opět v patičce letošní rok. Mapy.cz pod tím, co uvádí jako letecké záběry, mají rozhodně novější ve všech případech.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Jsem zmaten... Google Mapy tvrdí v patičce, že snímky pro ČR jsou z 2019, a přitom na některých místech jde o snímky starší 5 let...

    Např. Bošov na silnici I/6 či kousku D6 mezi Rakovníkem a Karlovými Vary: https://www.google.com/maps/@50.136071,13.2389814,1885m/data=!3m1!1e3
    Tam je už několik let dvoukilometrový úsek dálnice, na mapě je, na snímcích je stará silnice první třídy.

    Nebo Chotěboř - hypermarket tam stojí nejméne od roku 2013, a přitom tam na fotomapách je stále pole. A opět snímky jsou prý z letoška.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    dá se nějak z google location history udělat fotka nebo něco a dát do do google photos galerie? Cestovní deník.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PECA: pay funguje hodně dobře, setkal jsem se jen jednou s tím, že se obsluha divila co dělám s telefonem. bylo to úplně na začátku a ještě si chtěli opsat číslo karty do notýsku, asi aby ho pak mohli prodat.
    PECA
    PECA --- ---
    PECA: Tak dotaz zabral, po dalších cca 10 sekundách jsem to našel. Klasika :)
    * Co když nemám aktivní internet?
    - Nic se neděje, platit můžete i bez připojení k internetu. Počet takových transakcí však může být z bezpečnostních důvodů omezený.
    zdroj: https://www.richee.cz/blog/google-pay-od-a-do-z-aneb-platte-mobilem
    PECA
    PECA --- ---
    Nedaří se mi vygooglit, je-li nutné být online při platbě Google Pay v kamenném obchodě.
    Ano, můžu to zkusit a také to vyzkouším, ale jestli mám radši počkat, až nebude velká fronta, abych moc nezdržoval... :)
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    Díky moc. Už to funguje. Asi to chtělo par dni, netuším.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ASAFA: já jsem to řešil když měla Nová karta stejně číslo, musel jsem dát úplně jinou kartu
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Přesně. Stejně jako Nové Internetové Humory - první část názvu je fixní, druhá variabilní se tam mění ze dne na den podle poslední trendy hovadiny, co tim klubem zrovna prolítává :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JANOS: Ma. Zmenis to na "Google" v te casti, ktera se neda menit (a ma nejkou povinnou delku) a do te druhe si muzes psat kazdy den neco jineho.
    JANOS
    JANOS --- ---
    `Jméno klubu je možné změnit pouze jednou ` Ma to cenu?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ...někdo by moh škrtnout to Google+ v názvu klubu...
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    MUXX: Vše mám správně, jediné co, měl jsem na nějaký čas fakturační adresu v jiné zemi. Ale teď mi to nebere ani tuto ani tu tu původní...
    MUXX
    MUXX --- ---
    ASAFA: Nebere ti co? Pridavas ji? Aktualizujes ji? Mas jiny cislo nebo stejny cislo? Cvv mas spravne?
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    Ahoj, dostal jsem novou kartu protože byla po expiraci ale Google play mi ji nebere a píše to toto, nemáte někdo zkušenost?

    ZUZU
    ZUZU --- ---
    nejde si nějak naprogramovat do google dokumentů nějaký plugin? třeba i plugin do browseru? resp. neexistuje něco takového? :)
    protože:

    TOMAS3333: ano, to nefunguje protože
    TOMAS3333

    ...a po nějakém čase mě to zase pěkně vytočilo. že je to nepoužitelný pro nějaký větší psaní....
    MVEK
    MVEK --- ---
    Samozřejmě řešením bylo to na chvilku zapnout promazat historii a zase to pozastavit, ale je to na hlavu. Možná je to ale jen špatným překladem do češtiny. Nicméně v rámci zachování nervů jsem už dávno vzdal přepínání do angličtiny u Google, to si taky věčně nepamatoval.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam