• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    rozbalit záhlaví
    LALINA
    LALINA --- ---
    GULDUR: :-)))) jojo:-) není třeba se brát tak vážně, žejo:-)))
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    berte to s humorem....lepší je na sebe křipčet tady, než pak hádkou rušit jakýkoliv koncert v discentru. Prostě tady se pohádáme a v centru to pak spláchneme lahví návykového Rohozce!
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    LALINA: to já tebe taky ne
    LALINA
    LALINA --- ---
    BERUNA: ty bláho!!! ty jsi tak nebezpečně chytrá:-))))))))))))))))))))

    tady v tom klubu se človek pobaví:-) ale v reálu bych vás potkat nechtěla, to fakt ne.-))))
    CROME
    CROME --- ---
    BERUNA: jses blba nebo navedena? nebezpecnost ne v prepoctu na obyvatele, ale realne na jednotlivce, dost UZ TOHO TADY!
    omlouvam se za flame uz se to nestane
    DIM42
    DIM42 --- ---
    DESPERADO123: no tak to uz de jenom o to dat si pozor a nezrat sracky o kterejch nic nevim
    a tohle tema neni o drogach stejne jako neni o nackach o black metale ani o posahanym Vikernesovi a stejne se to tu resi, jelikoz na to skratka prisla rec...
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    CROME:
    v přepočtu na jaké množství?
    jo a akorát že pakliže obasahuje nějaká droga amfetamin(jako velká část českých koulí, perník), tak se ta nebezpečnost sečte.

    ale fakt je, že tenhle topic není o drogách...
    CROME
    CROME --- ---
    S realnou nebezpecnosti je to asi takhle

    ano koule treti nejmene nebezpecna droga
    DIM42
    DIM42 --- ---
    DESPERADO123: kouli sem sezral behem prazdnin asi 12 a necejtim se ze bych na tom byl nejak moc spatne. z toho 3 naraz a furt sem o sobe vedel...
    BTW: lsd fakt neni tvrda droga
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    DOCKINEZ: ale houby... Burzum jsou pořád dost oblíbení mezi BM fanoušky, přeci jenom jejich alba jsou v rámci scény kultovní...co se týče jejich primitivismu, ten je naopak výhodou neb patří do stejné estetické kategorie jako primitivismus Darkthrone, starých Dodheimsgard, Satyricon či celé vlny USBM jako Xasthur, Bone Awl, Procer Veneficus apod...
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    DESPERADO123: No, to je diskutabilní, zrovna u toho kafe, ktery je takvy piko "light".
    Ale tak to je opravdu diskuze o hovne, ja kafe nikdy nepil a nebudu ho pít ani kdybych měl pojít žízní, radsi si dam jointa, kterej je stej ná sračka, nýbrz stylovější :D
    Opravdu bych tuhle diskuzi ukončil...
    CROME
    CROME --- ---
    DESPERADO123: tyvole koliks tech kouli mel prosimte :)
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    KLEMPERA: To je ale furt psychická závislost.
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    Ale asi diskuze ktera sem vubec nepatri...
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    DESPERADO123: Ne? tak to vysvětluj těm co ráno bez kafe ani neodemknou auto a když si nedaj do dvou hodin další tak chtěj pobodat sektretářku klávesnící okousanou do špičky :-)
    Ten fígl je teda dost trapná výmluva :-/
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    KLEMPERA: kafe nezpůsobuje fyzickou závislost
    DIM42: ok, tak to pozměníme a vyjmenujem :-) lsd, koule, spped, perník, herák, kokain a jim podobný sračky.

    Ono totiž v prohlášení se také dočteš:
    "Stejně tak jako v infoshopu Revolver ani v Discentru si nepřejeme vytvořit klasickou anonymní hospodu, a přestože v naší nabídce najdete alkohol, chceme aby prostor nesloužil primárně k opíjení se a už vůbec ne ke konzumaci tvrdých drog."
    Discentrum » O nás
    http://discentrum.cz/?page_id=5

    Fígl je v tom, že z chlastu aby ses dostal do sraček tak toho musíš vypít opravdu hodně (ostatně několikrát sem už totálně ožralím lidem taky nenalil a nalívat nebudu). Kouli si vemeš jednu a nevíš o sobě.
    Navíc já mám na starost od října pondělky a to se nebude prodávat ani chlast jóó....
    JEAGER666
    JEAGER666 --- ---
    KLEMPERA: hurá bude pakibashig!:-D
    DOCKINEZ: tak tak...
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    Smarja probakunina ! :D
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    DODGER: Ano moc dobre chapu, jenom jsem tim chtel naznacit ze ti kteri to napsali a i ti kteri to čtou (většina) se zajima spise o tu rovinu faktickou, proto je nejaka poznamla "podle zakona trestne" je uplne irelevantni.
    Nicmene ja souhlasim, ani jsem nic nepopiral, ty poznamky se zakonem jsem si vsiml, nevidim problem, ale taky nevidim duvod proc to resit.
    Ale jak myslis.
    DIM42
    DIM42 --- ---
    DODGER: podle zakona je trestnej prodej a vyroba i mnekejch drog (v nejaky priloze je seznam latek co do tho spadaj) ale to je fakt v tuhle chvili jedno
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam