• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DIM42 klub Peace Is Dead - Pruser crew - Militantní bezdomovci
    JACOBO22
    JACOBO22 --- ---
    TOTAL_MANGEL: kolik ta akce bude stát??
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Update na poslední chvíli:

    16/11 út RaveBoy @ Discentrum (freecore)

    R/EVOLUTION BEATS
    AYAH
    AYAH --- ---
    včerejší khuda super :)
    INXS
    INXS --- ---
    jj já se taky přidávám k dík, bylo to super, člověk se tam cejtí dobře..
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    FREETEKK: na majetku snad ne. možná tak na játrech a jiných životních orgánech některých účastníků co sem tak v neděli večer pozoroval :-)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    diky za sobotni akci, nakonec myslim ze se to podarilo skloubit bez problemu :)

    doufam ze nebyly zadne skody nakonec, ale lidi tam byli myslim docela normalni
    VITEX
    VITEX --- ---
    DESPERADO123: Wordpress :)=~
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    SHM8: vitex :-)
    SHM8
    SHM8 --- ---
    že jsem tak náročnej .), proč když rozkliknu akci, objeví se pouze Error 404 - Page not found?
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    vsem kritikum bych navrhoval at si udelaj teda lepsi klub anebo at se vrhnou do budovani toho stavajiciho,tadle diskuse se uz neda cist.
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    DESPERADO123: Teda to by jsi mel vedet ze tam je kluků a holek skoro stejne, ty jejich zvasty nemaj uz s pohlavim nic spolecnýho.
    Ale jestli soudis podle mych jinych postů :-D, tak si myslim ze se o zasedlosti an nějáký pohlaví určitě mluvit nedá...
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    KLEMPERA: ty seš na ty holky nějakej zasedlej ne? :-)
    KLEMPERA
    KLEMPERA --- ---
    GULDUR: to už je těžce pod úroveň tohle brát vážně, ale jak chceš, když ti u hlavy drží bruselskej úředník samopal tak se nevyptáváš a píšeš vole !!!
    88 88 88 88 88 88 88 88 88 88 88 88 88
    Máte špatnej klub, měli by jste s tím něco dělat :-D
    Pripomina mi to reakce některých členů/členek :-) AFS který dokázali najít chybu a na rozjetym hovně :-D
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    JINDRICH: aha. tak to jo pak...
    no myslím, že zrovna po organizátorský stránce se snažíme organizátorům vyjít docela vstříc... by mě fakt zajímalo kde jinde kapelám navaří, kde jinde jim pujčí bicí, kde jinde jim pujčí i případně comba, kde jinde jim kdo doveze aparát po praze zadarmo... co se technické stránky týče tak začátky byli krutý. ale poslední tak 3 měsíce se držíme co se týká technický parametrů na dobrý úrovni...

    no ale je těžký se o něco snažit pokud názor lidí na discentrum je třeba takovýhle:

    "Dokaď bude prostředí v klubu tak "pankový" těžko tam lze čekat jiné než pankové akce (to je podobné jako v Discentru, je sice pěkné, že tam jsou knížky a počítače, ale upřímně, ani náhodou mne nenapadne tam přijít "jen si něco přečíst". Proč? Možná protože ten klub je v nějakém stavu, potulujou se tam v jakoukoliv hodinu agresivní ožralové, kteří tam bydlí atd. Prostě ideální místo na rozjímání.. :-/ "

    "vytvořit prostor, kde se budou cítit bezpečně, uvolněně, kde to bude prostě hezký (a upřímně to tam třeba nebude vypadat jako teď na wolkrovce nebo v disscentru - první a zřejmě poslední dojem z disscentra pro mě byl, že první co uvidim, když tam přijdu je nějakej týpek, co sedí před barem a bleje si na bundu a pod sebe)"

    a v tomhle jim žel dávám za pravdu

    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    DESPERADO123: jak link? nevis co znamená anonimizovaná? proste takovýdle stesky na vás slysim neustále, furt a takrka odevsad. jen chci rict, ze by ste s tim meli neco delat.
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    JINDRICH: link?
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    nemáte moc dobrou pověst mezi kapelama a lidma co dělaj koncerty... anonimizovaná diskuse z fcb:

    A: no super, vcera vecer mi napsala nejaka kapela, ze prej je nekdo dohodnul do discentra ke koncertu co dneska delame a at prej o tom vim a ze budou potrebovat pujcit aparat a tak. super pristup teda...
    B: inu discentrum ...
    A: asi tak
    C: o nicom nevies a hotovo... ziadny problem
    D: když tak zhruba vim, kdo se okolo DC motá, tak mě to vubec nepřekvapuje ...
    E: jo, už jsem slyšel několikrát, že v discentru je těžká domluva....nejhorší ale je, že v praze není žádná rozumná alternativa, kde by se dal udělat koncert. škoda jelení.
    F: já tam sice ještě nebyl, ale neslyšel jsem ani jeden pozitivní ohlas ...
    G: ted tam budem delat neco, tak jsem zvedav!
    H:Jo jasně.. tak ať se zadaří.
    G:no tak uvidime...

    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam